Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Sluchajcie a czy ogrzewacie garaz ( bo nad tym sie zastanawiam ) a opinie na innym forum sa podzielone

 

Myslalam o ogrzewaniu podlogowym ale co z garazem ? :o

pewnie i u nas też tak będzie, że opinie będą podzielone

Ja nie mam ogrzewanego garażu - w zimę tam nie siedzę a tylko wyjeżdżam i wjeżdżam samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie!!!

 

 

z tymi namiarkami, to rozumiem, ale dlaczego jak ktos sie pochwali, ze za taka cene mu zrobili, nie mialby od razu wyjsc z takiej ceny? przeciez jestesmy po swojej stronie a nie po ich... kwestia tylko czy sie zgodzi, a przeciez nie musi!!!! i tyle!

sory to tylko taka moja uwaga - chyba ze o cos innego Tobie Teska chodzilo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie!!!

 

 

z tymi namiarkami, to rozumiem, ale dlaczego jak ktos sie pochwali, ze za taka cene mu zrobili, nie mialby od razu wyjsc z takiej ceny? przeciez jestesmy po swojej stronie a nie po ich... kwestia tylko czy sie zgodzi, a przeciez nie musi!!!! i tyle!

sory to tylko taka moja uwaga - chyba ze o cos innego Tobie Teska chodzilo!

 

 

Jolly ok ja buduje za 13 tys to nie bede budowala komus za 5 tys rozumiesz?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie a czy ogrzewacie garaz ( bo nad tym sie zastanawiam ) a opinie na innym forum sa podzielone

 

Myslalam o ogrzewaniu podlogowym ale co z garazem ? :o

 

ja mam podłogowe w całym domu. garaż ocieplony nieogrzewany. jest ok. niektórzy mający podłogówkę dają grzejnik do garażu. podłogówka w garażu - szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam środkowo

Maggie - dzięki :oops:

 

Ktoś pytał o grzyby - ja byłam na spacerku i są. wczoraj robiłam trasę poznań-szczecin-poznań i stojaczy było mnóstwo. oferowali taaaaakie grzyby i w taaaakich ilościach. więc... do lasu (polecam okolice dobieszczyna, rurki, klinisk i dalej gorzowskie, drawskie)

 

pozdrawiam serdecznościowo

 

Ja pytałem. Kurcze narobiłem sobie smaka chyba będę musiał skoczyć na te trasę na Poznań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka

 

pewnie ze podam.

 

Prosze tylko wszystkich którzy dostana odemnie jakiekolwiek namiary o NIEUMIESZCZANIE ich na liscie.

a jeśli ktoś będzie bardzo zadowolony z takiego namiaru otrzymanego od Ciebie, to chyba może wydać opinię pod swoim nickiem?

 

Didi

 

no wlasnie nie. Ja jak podaje komus namiar to pytam czy moge podac komus telefon....a jezeli ta osoba sobie tego nie zyczy to chyba kultura nakazuje nie podawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka

 

pewnie ze podam.

 

Prosze tylko wszystkich którzy dostana odemnie jakiekolwiek namiary o NIEUMIESZCZANIE ich na liscie.

a jeśli ktoś będzie bardzo zadowolony z takiego namiaru otrzymanego od Ciebie, to chyba może wydać opinię pod swoim nickiem?

 

Didi

 

no wlasnie nie. Ja jak podaje komus namiar to pytam czy moge podac komus telefon....a jezeli ta osoba sobie tego nie zyczy to chyba kultura nakazuje nie podawac.

Teska, musiałaś się porządnie nasłuchać za coś... Współczuję Ci, ale jednocześnie przypomina mi to kiedys prowadzoną na forum dyskusje o umieszczaniu na liście "tych złych" - i możliwych tego konsekwencjach.... Jeżeli od "polecanego" się nasłuchałaś, to jeszcze gorzej może być z tymi "złymi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska współczuję ci jak się czegoś tam nasłuchałaś. Ale jednego nie rozumię co to za dziwak ten fachowiec co to nie chce aby go polecać :o :o. Czy on się skarbówki boi czy co?? :wink:

Ale dlaczego piszesz że wszystkie namiary od ciebie nie moga być na liście czy wszyscy fachowcy sobie tego nie rzyczą czy po prostu profilaktycznie chcesz żeby nie umieszczać i koniec, to też wydaję mi się dziwne podejście. Lecz Twoja wola święta.

Tak wogóle to umieszczenie kogoś na liście pochwalnej można uzgodnić z samym zainteresowanym po robocie i wtedy np Ty nie masz kaca że dałaś namiar a ktoś tam kogoś umieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...