Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Taska zgadzam się w pełni przed umieszczeniem kogoś na liście powinno się go zapytać o zdanie, przynajmniej tak pokazuje zaistniała sytuacja. Muszę przyznać, że w świetle dyskusji, która się wywiązała w sprawie usunięcia wpisu zastanawiam się czy powinniśmy taką listę utrzymywać skoro nie chcemy uwzględniać praw oraz zdania umieszczanych na niej osób.

 

A o namiar na sprzęt do zabudowy oczywiście poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KinimoD no własnie tak myslałam, że tam u ciebie robi sie coraz cieplej, cieplej, cieplej...bo u nas na przykład, to jakby coraz zimniej, zimniej.... :wink: W Osadzie finiszuje juz moja przyjaciółka tez słomiana wdowa :D

 

Teska poprosze namiar na sprzęt. :D

 

Ale swoją drogą ci wykonawcy sami nie wiedza, czego chcą: darmowa reklama - źle, brak rozgłosu - też źle, mało klientów - fatalnie, za duzo dzwoniących klientów - jak widać tez nie bardzo - jak im dogodzić???? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka

 

pewnie ze podam.

 

Prosze tylko wszystkich którzy dostana odemnie jakiekolwiek namiary o NIEUMIESZCZANIE ich na liscie.

a jeśli ktoś będzie bardzo zadowolony z takiego namiaru otrzymanego od Ciebie, to chyba może wydać opinię pod swoim nickiem?

 

Didi

 

no wlasnie nie. Ja jak podaje komus namiar to pytam czy moge podac komus telefon....a jezeli ta osoba sobie tego nie zyczy to chyba kultura nakazuje nie podawac.

Ależ oczywiście, ale wtedy to nawet takiego numeru telefonu nie powinnaś podać nawet mnie :roll: i w konsekwencji nawet nie ma siły aby ten ktoś znalazł się na naszej liście.

Prawdę mówiąc to nie spotkałam się od wykonawców z odmową podawania numeru telefonu ( zawsze pytałam czy mogę podawać dalej).

Musiałaś rzeczywiście przeżyć coś niezbyt miłego. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taska zgadzam się w pełni przed umieszczeniem kogoś na liście powinno się go zapytać o zdanie, przynajmniej tak pokazuje zaistniała sytuacja. Muszę przyznać, że w świetle dyskusji, która się wywiązała w sprawie usunięcia wpisu zastanawiam się czy powinniśmy taką listę utrzymywać skoro nie chcemy uwzględniać praw oraz zdania umieszczanych na niej osób.

 

A o namiar na sprzęt do zabudowy oczywiście poproszę :D

 

Ludzie o czym Wy piszecie nie przesadzajcie pytanie kogoś o zgodę czy mogę pana umieścić na liście, że wykonał mi pan super robotę zakrawa lekko na kpinę. Nie jeden by chciał mieć taką reklamę , a ten co nie chce to jakiś straszny dziwoląg Oczywiście nie powinno się pisać tam o kosztach ale kto, co i jak zrobił owszem. Jeśli już ktoś chce byc tak bardzo "niby fair" niech pyta ale nie mówcie innym co mają robić. A popaprańców powinno się umieszczać na czerwono w pogrubionej czcionce ku przestrodze i z pożytkiem dla innych. Ja osobiście nie miał bym nic przeciwko jak mnie ktoś tam umieści jeśli akurat się moz ekiedyś trafi komuś coś wykonać z szanownych forumowiczów.

Lista powinna zostać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie miał bym nic przeciwko jak mnie ktoś tam umieści jeśli akurat się moz ekiedyś trafi komuś coś wykonać z szanownych forumowiczów.

Lista powinna zostać!!!

 

Maro74

no to już!

szukaj w pamięci czy komuś z naszych forumowiczów robiłeś i niech poleci Cię na listę

:D a jeśli nie to reklamuj swoje usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla forumowiczów jeszcze nie miałem przyjemności pracować, narazie znajomi spoza forum korzystają. A mój profil to głównie prace glazurnicze, łazienki i kible kompleksowo,stelaże geberita, zabudowy GK. panele, montaż mebli kuchennych i inne prace. Ale nie cierpię i nie robię gładzi :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, polecany przez mnie Wykonawca ogólnobudowlany (Krzak) jest bardzo zadowolony z tego, że jego nazwisko się znalazło na liście... Mówi, że od tej pory ludzie do niego wydzwaniają i to nie tylko ze Szczecina! Ostatnio stwierdził, że nawet kilka prac już przez to "załapał"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was ma POŚ i jakie są Wasze doświadczenia, czy ktoś może polecić wykonawcę POŚ, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę i jeszcze jedno : czy POŚ buduje się równolegle z domem czy najpierw?

 

Aby twoja radość była pełna sprawdź jeszcze jakie masz warunki gruntowe. Istotny jest poziom wód gruntowych i rodzaj gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gorszych ode mnie (woda na 0.5 metra), to chyba nie ma :-? , a tez będe miała POŚ, no chyba, że sam grunt w sensie gleby.....

 

Ja tam się na tym nie znam ale czy to POŚ będzie działało zanużone w wodzie? Ktoś na forum pisał, że musiał zapomnieć o POŚ jak się okazało, że wodę ma na 0,9 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...