Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

KinimoD ja nie placilam tego vatu ale czesc propozycji w biurach nieruchomosci bylo z vatem

 

Mozliwe ze dlatego na przetargu bylo tak malo osob pozatym urzad sprzedaje czesto dzialki nie uzbrojone a jak to wszystko policzysz to wychodzi cena ...

 

Ty kiedy masz zamiar sie budowac bo ja nie wczesniej niz za 3 -5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gorszych ode mnie (woda na 0.5 metra), to chyba nie ma :-? , a tez będe miała POŚ, no chyba, że sam grunt w sensie gleby.....

 

Ja tam się na tym nie znam ale czy to POŚ będzie działało zanużone w wodzie? Ktoś na forum pisał, że musiał zapomnieć o POŚ jak się okazało, że wodę ma na 0,9 m.

 

Dostałam zgodę, więc ktoś musiał sie nad tym zastanowić i podjąć taka decyzję, bede miała pompy, a więc zbiornik nie będzie tak bardzo zagłębiony, musimy jakoś dac radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu niedługo, ale na bieżąco śledzę forum i chcę się wypowiedzieć na temat listy wykonawców. Jest tak- jak chcesz kogoś polecić to czy to jest na forum czy w plotkach ze znajomymi to tak samo, a każdy przedsiębiorca prowadzący jakąś działalność przestaje być anonimowy i musi się liczyć z "popularnością" i jej konsekwencjami. To jak wykonuje swoją pracę świadczy o jego firmie i to w ich interesie jest aby były same pozytywne opinie. Jak komuś nie zależy na reklamie i większej ilości klientów to może powinien pójść na bezrobotny- będzie wtedy anonimowy. A jeżeli chodzi o opinie nagatywne to JAK JESTEŚ PARTACZ TO MASZ ZA SWOJE, dlaczego niby mają cierpieć inni, bo ktoś sobie tego nie życzy, że napiszesz prawdę? JEGO PROBLEM :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam zgodę, więc ktoś musiał sie nad tym zastanowić i podjąć taka decyzję, bede miała pompy, a więc zbiornik nie będzie tak bardzo zagłębiony, musimy jakoś dac radę.

 

Nie chcę cię martwić ale to, że Ci dali zgodę to nic nie znaczy. Poprostu

wolno Ci to zrobić i tyle. Przecież nikt nie badał technicznych możliwości

realizacji POŚ. Powtarzam, ja się na tym nie znam ale na logikę - sączki

muszą być zlokalizowane w ziemi, która ma zdolność odebrania z nich

wody, to po pierwsze. Po drugie, muszą być poniżej poziomu

przemarzania czyli min 0,8 w naszym rejonie. A u Ciebie jak piszesz na

tym poziomie jest już woda.

 

Najlepiej zapytaj jakiegoś fachowca, który takie rzeczy wykonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu niedługo, ale na bieżąco śledzę forum i chcę się wypowiedzieć na temat listy wykonawców. Jest tak- jak chcesz kogoś polecić to czy to jest na forum czy w plotkach ze znajomymi to tak samo, a każdy przedsiębiorca prowadzący jakąś działalność przestaje być anonimowy i musi się liczyć z "popularnością" i jej konsekwencjami. To jak wykonuje swoją pracę świadczy o jego firmie i to w ich interesie jest aby były same pozytywne opinie. Jak komuś nie zależy na reklamie i większej ilości klientów to może powinien pójść na bezrobotny- będzie wtedy anonimowy. A jeżeli chodzi o opinie nagatywne to JAK JESTEŚ PARTACZ TO MASZ ZA SWOJE, dlaczego niby mają cierpieć inni, bo ktoś sobie tego nie życzy, że napiszesz prawdę? JEGO PROBLEM :D

 

Popieram w całej rozciągłości. A ewentualnych fachowców pieniaczy na drzewo wysyłać. Uważam, że tam gdzie w gre wchodzą nasze cięzko zarobione pieniądze a czasami nieszczęśliwie wydane przez jakiegoś partacza to nie ma miejsca na kurtuazyjne grzeczności i sentymenty, niestety life is brutal. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To duzo szybciej niz ja .Ja z braku czasu niestety licze ze nie szybciej niz za 3 lata . A pozatym wypadalo by jeszcze pooszczedzac budowa kosztuje ja zarabiam w euro i jak przyszlo placic za dzialke to kurs jaki dostalam do dzisiaj mnie denerwuje :evil:

 

 

Ja mam plany jakie mam ale jak bedzie to zycie pokaze.

O kursie waluty ($ w moim przypadku) to nie chce wspominac :evil: Tez musze wymienic zeby kupic dzialke :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...