Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam piąteczkowo

Dzięki Wszystkim za pomoc

Józia - no pewnie, garaż mam do wykończenia i parę większych lub mniejszych drobiazgów w chacie.

 

w swojej desperacji garażowej, wracając wczoraj do domu, zajechałam na mierzyn do nieocenionego i przemiłego właściciela porta-okna, lebo-drzwi.

jak zwykle mnie nie zawiódł :p mimo że też handluje bramami, nie traktuje tej działki zbyt serio i w trybie alarmowym skontaktował mnie ze swoim kolegą - ponoć jednym z bardziej kompetentnych sprzedawców (coś mi się zdaje że z braniborskiej, ale dopiero ustalę). Facet ma przyjechać, sam sobie wziąć wymiary, nie wciskać kitów i załatwić wszystko od a do z (oczywista z vatem 7%).

no to, rozumiem. :p

 

a jutro idę na wesele. fajnie troszku się poruszam.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o radę

 

Administracyjnie (że tak się wyrażę) czeka się na pozwolenie na budowę 65dni. Te 65 dni mija 15go czyli w sobotę. Czy skoro 15 przypada na sobotę właśnie to mogą wystawić postanowienie 17go (poniedziałek) czy już 17stego jest po terminie? Bo mnie już zaczynają wkurzać :evil:

Doszukali się na mojej mapie drzewa, którego notabene już od trzech lat nie ma (mam pozwolenie na usunięcie) - dodam, że gmina wydała pozwolenie na wjazd na działkę i też się o to drzewo czepiali na które SAMI wydali pozwolenie usunięcia. A szkopuł jest w tym, że geodezja nieuaktualniła map i drzewo na mapach istnieje!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o radę

 

Administracyjnie (że tak się wyrażę) czeka się na pozwolenie na budowę 65dni. Te 65 dni mija 15go czyli w sobotę. Czy skoro 15 przypada na sobotę dodam, że gmina wydała pozwolenie na wjazd na działkę i też się o to drzewo czepiali na które SAMI wydali pozwolenie usunięcia. A szkopuł jest w tym, że geodezja nieuaktualniła map i drzewo na mapach istnieje!!!!!!!!!!!

 

17 -go jak będziesz szła do nich po odbiór papierka miej w tylnej kieszeni oryginał i kopię zażalenia na działania urzednika w związku z nie wywiazaniem się w terminie. Jak nie będą chcieli Ci wydać pozwolenia to grzecznie tej samej osobie wręcz pismo z prośbą o potwierdzenie przyjęcia na kopii. :lol: Zaczną chodzić jak zegareczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na priva... :)

 

Dzięki sąsiedzie :)

Widziałam że Twój domek powoli przystraja się na zimę :wink: jaka to dachówka?

Cześć! Zdecydowałem się na Brassa. Po "wojnie cenowej" z Robenem Brass wystawił naprawdę dobre ceny... Prawdę mówiąc cenę za dachówkę mam niższą o 40 gr aniżeli proponowano mi jeszcze w lipcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku,

 

no i tu musze Cie zmartwic...

 

skoro chcesz uchylna... my takich nie produkujemy no i recznie obslugiwanych tez nie, ale wiesz co sprobuj np. w Stg tam maja i Hormana i Wisniowskiego uchylniaki, i takie juz dostaniesz za 1000 ale sorki bo nie rozumiem co z ta wysokoscia? my robimy na kazdy wymiar a oni nie?????

 

 

ja kupowałam w stg- sa panowie oki- przyjada zmierza i doradza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu niedługo, ale na bieżąco śledzę forum i chcę się wypowiedzieć na temat listy wykonawców. Jest tak- jak chcesz kogoś polecić to czy to jest na forum czy w plotkach ze znajomymi to tak samo, a każdy przedsiębiorca prowadzący jakąś działalność przestaje być anonimowy i musi się liczyć z "popularnością" i jej konsekwencjami. To jak wykonuje swoją pracę świadczy o jego firmie i to w ich interesie jest aby były same pozytywne opinie. Jak komuś nie zależy na reklamie i większej ilości klientów to może powinien pójść na bezrobotny- będzie wtedy anonimowy. A jeżeli chodzi o opinie nagatywne to JAK JESTEŚ PARTACZ TO MASZ ZA SWOJE, dlaczego niby mają cierpieć inni, bo ktoś sobie tego nie życzy, że napiszesz prawdę? JEGO PROBLEM :D

Monika - i tu sie mylisz, nie kazdy chce aby jego namiary byly w necie i nic tu do tego ze pojdzie na bezrobocie,,,,po prostu ma normalnych klientow z polecenia....

 

Pozatym norma jest jak ktos zawraca glowe i sie umawia to po prostu przychodzi na umowione spotkanie a z wiekszosci wynika ze niestety....stad niektorych niechec do tego typu dostepnosci....moich pary dobrych wykonawcow nie zgdzilo sie zeby podac ogolnie ich namiary.

Tyle tylko.Mysle ze juz niewarto walkowac tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Grzesiek prosilabym tez o namiarki na tanie drzewo

 

Widze ze domek rosnie w oczach az milo popatrzec :D

 

Wspominasz o wojnie cenowej Brassa z Robennem tak z ciekawosci to do jakich cen obnizyli :D

Wszystko wysłałem na priva... Po aferze z Wykonawcami wolę cen "bezwzględnych" nie podawać "oficjalnie"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...