Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Kupilam czasopismo Ladny Dom i bylam mile zaskoczona kiedys bylo mniej profesjonalne

Teraz redaktorem naczelnym jest pan ktory kiedys byl redaktorem Muratora .

Pewnie dlatego poziom tak bardzo sie zmienil na plus

Hmm, może spróbuje, bo...Muratora juz nie czytam - no nie da sie po prostu :-? Nie mam nic przeciwko kobietom redaktorom naczelnym, ale cóż mogła zrobic z Muratorem była naczelna Twojego Stylu?????

No...właśnie to zrobiła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Wspominasz o wojnie cenowej Brassa z Robennem tak z ciekawosci to do jakich cen obnizyli :D

Wszystko wysłałem na priva... Po aferze z Wykonawcami wolę cen "bezwzględnych" nie podawać "oficjalnie"... :wink:

 

Witam piątkowo :) nareszcie :wink:

To ja też poproszę o info i jak byś mógł napisać gdzie takie ceny wynegocjowałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zeczywiscie bardzo dobra cena jakiego koloru dotyczy bo slyszalam ze to ma duzy wplyw w niemczech jest teraz moda na dachy koloru niebieskiego,ciemnego fioletu ,zielonego a na forum czytam ze duzo osob mialo chrapke na taki kolorek ale cena ich rozczarowala

 

Teraz w sprzedazy pojawil sie szkliwiona dachowka a kolor jasny fiolecik ale wygladal super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zeczywiscie bardzo dobra cena jakiego koloru dotyczy bo slyszalam ze to ma duzy wplyw w niemczech jest teraz moda na dachy koloru niebieskiego,ciemnego fioletu ,zielonego a na forum czytam ze duzo osob mialo chrapke na taki kolorek ale cena ich rozczarowala

 

Teraz w sprzedazy pojawil sie szkliwiona dachowka a kolor jasny fiolecik ale wygladal super

Ja wziąłem czarny... w stylu Classic (półmat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominasz o wojnie cenowej Brassa z Robennem tak z ciekawosci to do jakich cen obnizyli :D

Wszystko wysłałem na priva... Po aferze z Wykonawcami wolę cen "bezwzględnych" nie podawać "oficjalnie"... :wink:

 

Witam piątkowo :) nareszcie :wink:

To ja też poproszę o info i jak byś mógł napisać gdzie takie ceny wynegocjowałeś .

jak zawsze poszło na priva... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle mnie nie zawiódł :p mimo że też handluje bramami, nie traktuje tej działki zbyt serio i w trybie alarmowym skontaktował mnie ze swoim kolegą - ponoć jednym z bardziej kompetentnych sprzedawców (coś mi się zdaje że z braniborskiej, ale dopiero ustalę). Facet ma przyjechać, sam sobie wziąć wymiary, nie wciskać kitów i załatwić wszystko od a do z (oczywista z vatem 7%).

no to, rozumiem. :p

 

Daj znać czy rzeczywistość okazała się taka słodka. Mnie ten Pan z porty

lekko rozczarował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału zaczynam zabezpieczać domek na zimę. Od Romka otrzymałem folię, więc zimą śnieg nie powinien dostać się do wnętrza (przynajmniej za bardzo J ).

 

GrzegorzuB, powyższe wyczytałem w twoim dzienniku. Moim zdaniem w

ten sposób właśnie zatrzymasz wilgoć w domu. Wiem, że praktykuje się

raczej zamykanie otworów deskami i to niezbyt szczelnie aby zapewnić

swobodne przewietrzanie domu w zimie. A przy takiej pogodzie jak teraz to bym zostawił otwarte otwory okienne jak najdużej się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału zaczynam zabezpieczać domek na zimę. Od Romka otrzymałem folię, więc zimą śnieg nie powinien dostać się do wnętrza (przynajmniej za bardzo J ).

 

GrzegorzuB, powyższe wyczytałem w twoim dzienniku. Moim zdaniem w

ten sposób właśnie zatrzymasz wilgoć w domu. Wiem, że praktykuje się

raczej zamykanie otworów deskami i to niezbyt szczelnie aby zapewnić

swobodne przewietrzanie domu w zimie. A przy takiej pogodzie jak teraz to bym zostawił otwarte otwory okienne jak najdużej się da.

Masz jak najbardziej rację! Dlatego moje zabezpieczenie nie jest nadzwyczaj szczelne... Bardziej chodzi o uniknięcie "dużych" zawilgoceń w postaci zacinającego deszczu lub śniegu... nie bez kozery jest również konieczność przynajmniej optycznego odgrodzenia środka domu przed oczami ciekawskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy rzeczywistość okazała się taka słodka. Mnie ten Pan z porty lekko rozczarował.

no nadziwić się nie mogę dlaczego. naprawdę dba o klientów starych i nowych (serwis, życzenia świateczne, itd, itp). ja go baaardzo lubię. :wink:

a z tym od bram właśnie się umówiłam na pomiar i ofertę. w poniedziałek będę wiedzieć.

więc póki co jest to, o co mi chodziło.

a nie że w czterech salonach wisiałam facetom po pół godziny nad biurkiem, a oni stękali, kwękali, miotali się po katalogu, a potem zadawali pytania czy ten wymiar to napewno dokładny, a może nie, no i wogóle dno. zamiast ucieszyć się, że jest klient, ruszyć tyłek i samemu dokonać wizji lokalnej.

a na moje pytanie: a transport? noo, to dodatkowo 250zł, a montaż? no, to 350zł, a vat na bramę? no wiadomo 22%. profesjonalisci z bożej łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...