Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

GrzegorzR "w piątek i w sobotni poranek byłem w Mikołajkach"

szkoda że się nie spikneliśmy na miejscu

ale jak na imprezie jest 1200 osób to ciężko na siebie trafić :D

 

Rzeczywiście, przy tej ilości osób jest to pewnien problem a w sobotę przed 8 ruszyłem już do Szczecina, więc zabawa dla mnie trwała tylko do 4 :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

i dziękuję wszystkim za zyczonka

 

TESKA

 

i ja, i ja się dołączam do życzeń. Spóźnione ale najszczersze życzonka imieninowe ode mnie i od Adasia. Spełnienia najskrytszych marzen, i aby Ci wszystko w ogródku piękniście rosło.

 

 

Pozdrowionka dla Adasia no i Ciebie....jak dalej natłok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzeczywiście, przy tej ilości osób jest to pewnien problem a w sobotę przed 8 ruszyłem już do Szczecina, więc zabawa dla mnie trwała tylko do 4 :( .

my poszliśmy spać o 5 (a raczej padliśmy) a o 7.30 na basen w cięzkim stanie :oops:

spaliśmy prawie całą drogę powrotną

 

Mój stan był ok, ale rano musiałem wyjechać, a w końcu prowadziłem. Ale muszę przyznać, że zabawa, a szczególnie jej wieczorna część była przednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poniedziałkowo

Teska - również ode mnie zaległe życzenia imieninowe :p

 

Ulamach - jest szansa na kaskę, jeżeli nie było jakieś umowy przewłaszczeniowej, wcześniej wypłaconego odszkodowania lub zgody na bezpłatne wejście na teren. krok pierwszy - wystąpić do enea z pismem żądającym rekompensaty, jak nie pomoze do skarga do URE

 

jak pisałam w piątek - sobotę spędziłam na weselu. było super, wytańczyłam się za wszystkie czasy z facetami z każdej grupy wiekowej.

niedziela - była ciężka, ale doszłam do się. :lol:

jedyne co mi teraz zostało to, miłe wspomnienia i.... zakwasy (boczki, rączki, nóżki). tak, zasiedział się człowiek na wsi, nic nie buduje to, i kondycja siadła. :lol:

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poniedziałkowo

Teska - również ode mnie zaległe życzenia imieninowe :p

 

Ulmach - jest szansa na kaskę, jeżeli nie było jakieś umowy przewłaszczeniowej, wcześniej wypłaconego odszkodowania lub zgody na bezpłatne wejście na teren. krok pierwszy - wystąpić do enea z pismem żądającym rekompensaty, jak nie pomoze do skarga do URE

 

jak pisałam w piątek - sobotę spędziłam na weselu. było super, wytańczyłam się za wszystkie czasy z facetami z każdej grupy wiekowej.

niedziela - była ciężka, ale doszłam do się. :lol:

jedyne co mi teraz zostało to, miłe wspomnienia i.... zakwasy (boczki, rączki, nóżki). tak, zasiedział się człowiek na wsi, nic nie buduje to, i kondycja siadła. :lol:

 

pozdrowionka

 

 

ano dzieki kobieto za zyczonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

no pięć dni mnie nie było, a tu bale, wesela, przeprowadzki, imieniny. Hohoho!

 

Teska, dołączam się do życzeń! :D

 

delf, przecież dlatego się człowiek przeprowadza, bo się z gratami w mniejszym lokum nie może zmieścić :wink: :lol:

 

Wiecie co, słusznie mówią, że na pełnię księżyca grzyby się sypią. Wczoraj przywiozłam pełen piknikowy kosz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...