Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

To może wiele tłumaczyć. My podlegamy pod Starostwo w Policach.

 

ja też pod police i niczego więcej niż Bodekku nie składałam.

 

a tak po za tym witam grupkę w zamglony poranek. ta mgła to, wczoraj wieczorem (sama widziałam :lol: ) ruszyła spod mojego lasu i patrzę rano, a ona już w mieście spryciula. :p

 

Ulamach - no dzięki kobitko za zaproszonko. na przełaj faktycznie blisko, tylko czy pies na kawie to, najlepszy pomysł? :lol: jak cóś to, się zgadamy

 

pozdrowionka dla wszystkich

 

no dobra powiem wam. staram się rzucić fajki - od 3 dni ani jednego nie zapaliłam. :o :o :o

nie wiem czy się uda, ale mam tego szczerze dosyć. palę bez mała 21 lat (w tym roczna przerwa), dochodząc ostatnio do 1,5 paczki dziennie. no po prostu dym uszami. po sobotnim weselu stwierdziłam, że... znudziło mi się.

 

no to, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wiele tłumaczyć. My podlegamy pod Starostwo w Policach.

 

ja też pod police i niczego więcej niż Bodekku nie składałam.

 

To dobra informacja. Tak dla pewności zadzwonię i się zapytam. A gdzie trzba złożyć te dokumenty w Wydziele Architektury i Budownictwa Starsotwa Powiatowego czy w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego?

 

no dobra powiem wam. staram się rzucić fajki - od 3 dni ani jednego nie zapaliłam. :o :o :o

nie wiem czy się uda, ale mam tego szczerze dosyć. palę bez mała 21 lat (w tym roczna przerwa), dochodząc ostatnio do 1,5 paczki dziennie. no po prostu dym uszami. po sobotnim weselu stwierdziłam, że... znudziło mi się.

 

no to, zobaczymy.

 

Super pomysł, życzę wytrwałości i sukcesu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR - w Inspektoracie.

 

Delf - może i coś w tym jest. faktycznie argumenty typu drowie, kasa, wygląd, nie wiele mnie obeszły przez ten czas.

 

dzięki wszystkim za wsparcie. ale tak jak mówiłam wcale się nie napalam, starań żadnych nie czyniłam, wspomagaczy nie używam. ot "Zabawki" się znudziły

... choć w duchu chciałabym żeby się udało, choć trochę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...