Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

GrzegorzR

 

a u Cie pusto :(

 

Ano pusto :( , od poniedziałku miałem obiecane rozpoczęcia prac instalacyjnych, ale dopiero udało się im dzisiaj dojechać i rzekomo mieli nawet rozpocząć :-? , ale widzę, że nic z tego, jak do rej pory nie rozpoczeli to pewni dziś już nie rozpoczną :evil: , mam tylko nadzieję, że w końcu jutro zaczną i zakończą tak jak obiecali. Jestem trochę zdenerwowany sytuacją i prawdę mówiąc nie bardzo wiem co mam zrobić. :-? Układanie ocieplenia już właściwie zakończyli, zostało tylko dołożenie dodatkowej warstwy na cokole, zakołkowanie i założenie narożników. Jeszcze musimy wybrać kolor elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trobe jeżeli chcesz się pozbyć trochę ziemi to ja chętnie przyjmę, tylko jeżeli dobrze pamietam to ty wydobywasz ją na Warszewie a to kawałek do nas ale jak cos to daj znać

 

Facet właśnie ją wozi ale pewnie nie zdąży wszystkiego dzisiaj. To są iły, więc nie nastawiaj się na humus. Przypomnij mi, gdzie budujesz? I ewentualnie co z transportem. Jeśli możesz, to szybko, bo musiałabym przyhamować tę wywózkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf, gratuluję "elityowania"! Czy mnie oczy nie mylą, czy uświetniasz czynnie wieczór żeglarski? A swoją drogą 29 mamy rocznicę ślubu...

czujna jesteś :wink: :D ale kurcze, chyba mnie na tym wieczorze zabraknie, bo kolega ma 40 urodziny, aż wstyd sie przyznać 8) :wink: , na szczęście to starszy kolega :lol: Tak więc impreza będzie huczna i nie bardzo moge nie przyjść - ech, nie można miec za dobrze, ciągłe dylematy...nawet w kwestiach wypoczynku i rozrywki :-? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trobe jeżeli chcesz się pozbyć trochę ziemi to ja chętnie przyjmę, tylko jeżeli dobrze pamietam to ty wydobywasz ją na Warszewie a to kawałek do nas ale jak cos to daj znać

 

Facet właśnie ją wozi ale pewnie nie zdąży wszystkiego dzisiaj. To są iły, więc nie nastawiaj się na humus. Przypomnij mi, gdzie budujesz? I ewentualnie co z transportem. Jeśli możesz, to szybko, bo musiałabym przyhamować tę wywózkę.

 

My budujemy w Kościnie, ale raczej chciałbym coś na wierzch, więc dzięki za odzew. Czyżbyś budowała dom z piwnicą, że masz tyle ziemi do wywiezienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

My budujemy w Kościnie, ale raczej chciałbym coś na wierzch, więc dzięki za odzew. Czyżbyś budowała dom z piwnicą, że masz tyle ziemi do wywiezienia?

 

Ha, ha (dla niewtajemniczonych - to miało brzmieć sardonicznie) - żadnych piwnic, to tylko przeciętna parterówka.

Dzisiaj już posiwiałam. Od 2 dni wszyscy marudzą: A skąd takie fundamenty? Ile to kasy! Czy ten architekt, konstruktor, kierownik........(wstaw dowolne) upadł na głowę? I po co taki wykop, itd. Dzisiaj zwolniłam się zpracy, zagoniłam towarzystwo (projektująco-nadzorujące) na budowę, żeby przemyślało te fundamenty - i nic - stoją murem. Moje iły są gruntem wysadzinowym, więc stąd te fundamenty, jak pod wieżowiec na Manhattanie. Dlatego na razie mam wykop na głębokość metra na całej powierzchni domu a to jeszcze nie koniec. Na myśl o cenie piasku zasypowego chyba wyłysieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...