Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

 

My budujemy w Kościnie, ale raczej chciałbym coś na wierzch, więc dzięki za odzew. Czyżbyś budowała dom z piwnicą, że masz tyle ziemi do wywiezienia?

 

Ha, ha (dla niewtajemniczonych - to miało brzmieć sardonicznie) - żadnych piwnic, to tylko przeciętna parterówka.

Dzisiaj już posiwiałam. Od 2 dni wszyscy marudzą: A skąd takie fundamenty? Ile to kasy! Czy ten architekt, konstruktor, kierownik........(wstaw dowolne) upadł na głowę? I po co taki wykop, itd. Dzisiaj zwolniłam się zpracy, zagoniłam towarzystwo (projektująco-nadzorujące) na budowę, żeby przemyślało te fundamenty - i nic - stoją murem. Moje iły są gruntem wysadzinowym, więc stąd te fundamenty, jak pod wieżowiec na Manhattanie. Dlatego na razie mam wykop na głębokość metra na całej powierzchni domu a to jeszcze nie koniec. Na myśl o cenie piasku zasypowego chyba wyłysieję.

 

To rzeczywiście problem. Nam zdjety humus i ziemię z wykopu pod fundamenty rozplantowali po działce, a i tak trzeba dowieźć jeszcze trochę, aby wyrównać i odpowiednio ukształtować teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że tak to będzie wygladać to wybrałbym chyba kogoś innego. A teraz to czekam i przesuwa się termin robienia posadzek. :(

Grzegorz

 

a co tym razem???? dzis cos pali sie swiatło u Ciebie...wiec moze sa? musisz byc upierdliwy tak jak mowilam....ech fachowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trobe jeżeli chcesz się pozbyć trochę ziemi to ja chętnie przyjmę, tylko jeżeli dobrze pamietam to ty wydobywasz ją na Warszewie a to kawałek do nas ale jak cos to daj znać

 

Facet właśnie ją wozi ale pewnie nie zdąży wszystkiego dzisiaj. To są iły, więc nie nastawiaj się na humus. Przypomnij mi, gdzie budujesz? I ewentualnie co z transportem. Jeśli możesz, to szybko, bo musiałabym przyhamować tę wywózkę.

 

My budujemy w Kościnie, ale raczej chciałbym coś na wierzch, więc dzięki za odzew. Czyżbyś budowała dom z piwnicą, że masz tyle ziemi do wywiezienia?

 

 

Grzegorz jak cos mam ten namiar na czarnoziem co mnie wozono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - autko już naprawione ??? :-?

Bodek

 

sasiadka jest oki w koncu sie kobita przyznała :lol: a auto juz zrobione....trzeba było bok lakierowac ale ogolnie nic innego sie nie stało....kurcze a mielismy go sprzedawac...a tu teraz wyglada jak nowy :lol:

 

no to fajnie

znaczy odpicowałać brykę :D

 

 

trzeba było....bok był przerysowany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że tak to będzie wygladać to wybrałbym chyba kogoś innego. A teraz to czekam i przesuwa się termin robienia posadzek. :(

Grzegorz

 

a co tym razem???? dzis cos pali sie swiatło u Ciebie...wiec moze sa? musisz byc upierdliwy tak jak mowilam....ech fachowcy

 

No mam nadzieję, że w końcu robią, wczoraj wieczorkiem byłem i okazało się, że poza tym, że sie spotkalismy na budowie, to palcem nie kiwneli, jakby dzisiaj nie rozpoczeli, to bym był już wściekły :evil: . Zajadę popatrzeć ale później. A swoją drogą to miło, jak można już u siebie swiatło zapalić :) . Pierwsza żarówka już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo całą grupkę......

 

 

no grypa sobie poszła :lol:

 

a do kogo :-?

ano nie wiem....chyb jednak do nikogo, z domku nie wychodziłam...dzis inauguracja- jade do gminy wiec moze tam ja zostawie :lol: :lol: wojtowi???

temu słynnemu wójtowi z wyjazdu do Brukseli? :D

 

to był starosta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...