Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

a jak nie palić ???????????????????????????

 

Rzucałem palenie kilka razy. Ostatni raz wspomagałem się plasterkami :D i mam pozytywne odczucia. Na pewno trzeba mieć wiele silnej woli ale sądzę że pomagają plasterki - jak widać teraz mi się udało mam nadzieję ze na zawsze.

 

no to może po przeprowadzce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

a jak nie palić ???????????????????????????

 

rzucałem palenie kilka razy. Ostatni raz wspomagałem się plasterkami :D i mam pozytywne odczucia. Na pewno trzeba mieć wiele silnej woli ale sądzę że pomagają plasterki - jak widać teraz mi się udało mam nadzieję ze na zawsze.

 

no to może po przeprowadzce :)

 

warto !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że do przodu.

Dachówka Euronitu - ta zawsze podobała mi się najbardziej i podobno z cementówek najlepsza.

Wczoraj późnym wieczorem jechałam Topolową, ale tam mrok w okolicy, mogliby tam postawić jakieś lampy - nie wiesz Monka czy są jakieś plany, bo ty jesteś dobrze we wszystkim zorientowana. U nas na Macieja w najbliższym czasie nie ma chyba szans.

 

Euronit powiadasz, też o nim myślę.

Jaka cenę wynegocjowałaś i gdzie jeśli to nie tajemnica? (możesz podać na priva?).

Co do dróg i lamp to niestety nie zanosi się na to nic o tym nie słyszałam. Wójt tłumaczy się że nie ma kasy :roll:

 

Najkorzystniej w Dach Serwisie,ale my braliśmy też tam okna dachowe, rynny, więc cena za dachówkę i ogół była bardzo korzystna w porównaniu do innych ofert. O jednostkowy koszt spytam męża, bo on jest w tym biegły i odezwę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodekku Śliczniusi ten twój kominek, bardzo mi sie podobaja takie dłuższe niz szersze, ale ja chce duzy i wówczas te proporcje sa niekorzystne i bardzo dymi, jak sie otwiera :-?

 

u mnie nic nie dymi :D

no własnie, bo masz mniejsze wymiary i miesczą się w odpoweidnich proporcjach w stosunku do tej czapy trójkatnej, czy jak tam to sie zwie.

A masz podnoszona szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniej w Dach Serwisie,ale my braliśmy też tam okna dachowe, rynny, więc cena za dachówkę i ogół była bardzo korzystna w porównaniu do innych ofert. O jednostkowy koszt spytam męża, bo on jest w tym biegły i odezwę się.

 

Fanie, dzięki to czekam na informacje.

Mówisz o Serwis Dachu na Gdańskiej? Właśnie dzisiaj zawieźliśmy tam projekt do wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniej w Dach Serwisie,ale my braliśmy też tam okna dachowe, rynny, więc cena za dachówkę i ogół była bardzo korzystna w porównaniu do innych ofert. O jednostkowy koszt spytam męża, bo on jest w tym biegły i odezwę się.

 

Fanie, dzięki to czekam na informacje.

Mówisz o Serwis Dachu na Gdańskiej? Właśnie dzisiaj zawieźliśmy tam projekt do wyceny.

ja tez brałam Euronit i rynny w Serwis dachu - moge śmiało polecić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodekku Śliczniusi ten twój kominek, bardzo mi sie podobaja takie dłuższe niz szersze, ale ja chce duzy i wówczas te proporcje sa niekorzystne i bardzo dymi, jak sie otwiera :-?

 

u mnie nic nie dymi :D

no własnie, bo masz mniejsze wymiary i miesczą się w odpoweidnich proporcjach w stosunku do tej czapy trójkatnej, czy jak tam to sie zwie.

A masz podnoszona szybę?

 

nie! otwieraną na bok!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniej w Dach Serwisie,ale my braliśmy też tam okna dachowe, rynny, więc cena za dachówkę i ogół była bardzo korzystna w porównaniu do innych ofert. O jednostkowy koszt spytam męża, bo on jest w tym biegły i odezwę się.

 

Fanie, dzięki to czekam na informacje.

Mówisz o Serwis Dachu na Gdańskiej? Właśnie dzisiaj zawieźliśmy tam projekt do wyceny.

Sąsiadko, a jak podoba Ci się mój Brass?

Jak chcesz to Ci dam namiar na dobrego sprzedawcę.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

czupurku wytrwałości życzę!

GrzesiekB ten stropik to się u mojego znajomego zawalił :( a dokładnie nie cały strop tylko nad garażem a że to stop monolityczny to musieli wszystko zerwać. Podobno jakaś podpora była za słaba :(

Słyszałem, to u Pana Sz... Prawda? W sumie jak cżłowiek przesądny to...

 

Ale mnie zszokowaliście tym stropem, szkoda mi właściciela, bo z tego co wiem to ostatnio już swoje przeszedł.

GrzesiekB, gratuluję ukończenia prac.

Ja też chciałm się pochwalić zakończeniem stanu surowego, oczywiście otwartego. Pozostało domek zabezpieczyć na zimę i do wiosny.

Dziękuję sąsiadce... :) i gratuluję również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadko, a jak podoba Ci się mój Brass?

Jak chcesz to Ci dam namiar na dobrego sprzedawcę.... :)

 

ależ podoba mi się sąsiedzie podoba :D

Namiar mi już dawałeś ale ja tam takiej ceny nie wynegocjuję bo zaopatruję się w innej hurtowni i tam mam nadzieję wynegocjować dobre rabaty. Do tej pory były dobre i mam nadzieję że tak zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM GRUPĘ uprzejmie informuje że jeśli ktoś potrzebuje pręty , heby różnego wymiaru .rury dużej średnicy do tz przepustów pod drogami itp itd oczywiście jest to stal wartościowa ale drugiego gatunku to cos takiego można kupić na ul HRYNIEWIECKIEGO koło elewatora EWA PO LEWEJ STRONIE JAK SIĘ JEDZIE NA EWĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf- ja mam spartherma. seria ambiente, taki pryzmatyczny, szyba otwierana na bok, 650x51cm. Palimy od miesiąca. Robiła mi go firma Henryk Marzec z Deszczna koło Gorzowa (robią szkolenia dla Spartherma). kominek obłożony kaflami- różnica między nimi a Szczecinem to drobne 30%. :lol: Kominek z rozproadzeniem, mam w domku temperaturkę 22-23st bez dogrzewania piecem!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELF i MAGIEE i DIDI i KINIMOD dziękuję. Projekt indywidualny (no powiedzmy wzorowany :D ), jest tak naprawdę wypadkową wielu projektów które z gotowych przejrzałem i w każdym coś mi się podobało. Garaż oczywiście na dwa auta, rzuty dziś się powinny pojawić :lol: Na mojej stronce.

Należy tu także wskazać nieocenioną pomoc "sąsiedzką" Klaus-a którego cenne uwagi miały wpływ na końcowe szlify projektu koncepcyjnego. Obecnie jesteśmy na etapie "zatwierdzenia" koncepcji i projekt rusza do wyliczeń konstrukcyjnych, projektowania mediów itp.

duża sypialnia nad garażem wyszła, tylko powiedz, bo nie wiem co to jest ta ścianka na środku sypialni, no chyba, że to nie ścianka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Klaus, mam pytanie do ciebie: czy

możesz mnie umieścić na liście jako transport materiałów długich

tj. stali itp. od 0 do 12

mb wagowo do 1,5 tony elmentów 6 metrowych i 1 tona elementów 12

metrowych. Może komuś z naszych budujących się to przyda. Mam ceny

negocjowane a to jest duży plus w tej branży. Moje namiary kom,

...

Odpisz na forum czy doszło

Thx

 

Niestety to nie jest lista ogłoszeń, to jest lista rankingowa. Ktoś

musi Cię zarekomendować, żebyś się tam znalazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...