Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Delf- ja mam spartherma. seria ambiente, taki pryzmatyczny, szyba otwierana na bok, 650x51cm. Palimy od miesiąca. Robiła mi go firma Henryk Marzec z Deszczna koło Gorzowa (robią szkolenia dla Spartherma). kominek obłożony kaflami- różnica między nimi a Szczecinem to drobne 30%. :lol: Kominek z rozproadzeniem, mam w domku temperaturkę 22-23st bez dogrzewania piecem!!

Bikosiu te 30% różnicy dotyczyło samego wkładu, czy całej obudowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

DELF i MAGIEE i DIDI i KINIMOD dziękuję. Projekt indywidualny (no powiedzmy wzorowany :D ), jest tak naprawdę wypadkową wielu projektów które z gotowych przejrzałem i w każdym coś mi się podobało. Garaż oczywiście na dwa auta, rzuty dziś się powinny pojawić :lol: Na mojej stronce.

Należy tu także wskazać nieocenioną pomoc "sąsiedzką" Klaus-a którego cenne uwagi miały wpływ na końcowe szlify projektu koncepcyjnego. Obecnie jesteśmy na etapie "zatwierdzenia" koncepcji i projekt rusza do wyliczeń konstrukcyjnych, projektowania mediów itp.

duża sypialnia nad garażem wyszła, tylko powiedz, bo nie wiem co to jest ta ścianka na środku sypialni, no chyba, że to nie ścianka?

 

No wyszła duża bo garaż niestety chcieliśmy duży :roll: . Ścianka to tak tylko pokazowo ale w projekcie tego nie będzie - to ma powstać murek, niska ścianka do której przystawimy łóżeczko -> ścianka na pierdółki jak to moja połowica :lol: artykułuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf- na całości czyli wkład plus obudowa plus rozprowadzenie. Pracują na materiałach dobrej jakości a robotę rozpoczęli od zabezpieczenie podłogi, mebli itp a zakończyli odkurzaniem (i mieli ze sobą sprzęt do tego a nie andwyręzali mojego, wszystko cięli na tarasie bez przypominania i było to dla nich oczywiste). :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELF i MAGIEE i DIDI i KINIMOD dziękuję. Projekt indywidualny (no powiedzmy wzorowany :D ), jest tak naprawdę wypadkową wielu projektów które z gotowych przejrzałem i w każdym coś mi się podobało. Garaż oczywiście na dwa auta, rzuty dziś się powinny pojawić :lol: Na mojej stronce.

Należy tu także wskazać nieocenioną pomoc "sąsiedzką" Klaus-a którego cenne uwagi miały wpływ na końcowe szlify projektu koncepcyjnego. Obecnie jesteśmy na etapie "zatwierdzenia" koncepcji i projekt rusza do wyliczeń konstrukcyjnych, projektowania mediów itp.

duża sypialnia nad garażem wyszła, tylko powiedz, bo nie wiem co to jest ta ścianka na środku sypialni, no chyba, że to nie ścianka?

 

No wyszła duża bo garaż niestety chcieliśmy duży :roll: . Ścianka to tak tylko pokazowo ale w projekcie tego nie będzie - to ma powstać murek, niska ścianka do której przystawimy łóżeczko -> ścianka na pierdółki jak to moja połowica :lol: artykułuje.

też tak pomyslałam, o tej ściance ale chciałam sie upewnić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne z tym stropem.

 

Wszystkim za kciuki - serdeczne dzięki :p

 

Bodekku - ja też już parę razy rzucałam bez skutku, ale wydaje mi się że wtedy kończyło się niepowodzeniem, bo chyba sama nie do końca chciałam i działałam jakoby pod przymusem

teraz mam nadzieję będzie inaczej bo i motywy inne i wyszły bezpośrednio ode mnie, ot tak spontanicznie.

 

 

Mnie bardzo pomagał fakt, że traktowałam to jak "siłowanie" z własną psychiką. Po prostu na pewnym etapie myslałam: no nie, przecież nie pozwolę nałogowi tak sobą rządzić. Poza tym ja starałam się nikomu o tym nie mówić - chyba nie lubię przyznawać się do (ewentualnej) porażki. Nie palę 5 lat a jednak czasem mam ochotę na papierosa (w chwili wielkiego stresu) ale zapanowanie nad tym jest proste. Natomiast w ogóle nie odczułam żadnego dobroczynnego wpływu zaprzestania palenia. Teraz tylko pety strasznie mi śmierdzą i doceniam fakt, że wstaję rano bez burzy radioaktywnej w miejscu gęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...