Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam Nowego Kolege!

 

 

Czupurku - nie wszystkie sciany sa takie :lol: salon jest 3/4 jego czesci bardzo wysoki ok. 4,4 m dlatego ksztalt jest taki .... takie gorne skosy od dachu, 1/4 salonu jest normalnej wysokosci gdyz jest tam antresola ... no wiem, nie wszystkim moze sie to podobac, ale tylko ze wzgledu na wysoki salon byl wybrany ten projekt, moglismy sobie pozwolic wlasnie na sciane z kamienia i duzy kominek, ktory w takiej przestrzeni nie wydaje sie tak wielki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

nic nie piszecie o kolorze elewacji....

 

 

przeciez 99% wioski mojej uwaza ze skrzywdzilam dom dajac taki kolor! Was on nie przeraza????? :roll:

Jolly

 

bardzo super jest sciana ( jeno tylko wspolczuje scieranie kurzu :lol: :lol:)

 

a kolor elewacji??? hmm....dziwnie to wyglada.....ale najwazniejsze ze Wam sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly, kolor jest - jak na nasze przyzwyczajenia - mocno awangardowy, ale to rzecz upodobania :-? . Ważne, żeby Wam się podobał.

 

Mnie ten kolor nie przeraża (o ile zdjęcie oddaje rzeczywisty odcień), ale sama pewnie wybiorę barwy bardziej stonowane :wink: . Myślę, że sąsiedzi z czasem przywykną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie piszecie o kolorze elewacji....

 

 

przeciez 99% wioski mojej uwaza ze skrzywdzilam dom dajac taki kolor! Was on nie przeraza????? :roll:

 

Ja tu nowy :lol: nic jeszcze nie zbudowałem :oops: ale taż planuję zielony kolor elewacji. Jednak osobiście wolałbym trochę jaśniejszy niż Twój choć tonacja jest jak najbardziej OK. U mnie jeszcze do tego przyjdzie czerwony dach - no i nie cała elewacja będzie taka ciemna bo tylko wykusz i garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - dzięki. będę się trzymać nadal, małż też mówi, że już szkoda tylu dni, łez, potu i krwi.

kurna bendem jakaś święta czy cóś :lol:

 

Jolly - tak pytałam z ciekawości, bo na zdjęciach to, ani tej wysokości nie widać ani antresoli.

a podobać to, ma się wam, a nie innym.

ja mam wszędzie wysoko (3,20) i jestem z tym szczęśliwa bo, tak chciałam.

kolor - jak wszystko inne, o czym pisałam wcześniej, ma się wam podobać. Józia z tego co pamiętam ma w pierwszej chałupce podobny.

moja chatka jest niziutka, ciemne kolory odpadają i będzie konserwatywnie biała lub ecru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jolly- mi się podoba Twój kolorek, podobnie jak lubię taką fajną wenecką czerwień. Uważam, że ładnie się wkomponowuje w otoczenie :lol: W środku też wesoło choć akurat wnętrza wolę bardziej stonowane. A ściana z kamienia super i nie wierzę, ze będzie się aż tak kurzyła, poza tymzawsze można przetrzeć :D

Bodekku- trzymam kciuki i gratulacje.

Czupurek- oby tak dalej!!

Grzesiek B- czy ta nowa partia to Twój wytwór?? Jeśli tak to winszuję pomysłu!! no to kto pierwszy?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jolly- mi się podoba Twój kolorek, podobnie jak lubię taką fajną wenecką czerwień. Uważam, że ładnie się wkomponowuje w otoczenie :lol: W środku też wesoło choć akurat wnętrza wolę bardziej stonowane. A ściana z kamienia super i nie wierzę, ze będzie się aż tak kurzyła, poza tymzawsze można przetrzeć :D

Bodekku- trzymam kciuki i gratulacje.

Czupurek- oby tak dalej!!

Grzesiek B- czy ta nowa partia to Twój wytwór?? Jeśli tak to winszuję pomysłu!! no to kto pierwszy?? 8)

Nie nie moja, ale powstała z bólu i wściekłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, w ten ciepły, słoneczny dzionek. Jestem nowa, zielona i samotna. Mąż odpłynął w siną dal, wraca na wiosne, a mi przykazał do tego czsu załatwić adaptacje i wszelkie formalności urzędowe. Mam troche zmian w projekcie, łącznie z tym że musze dobudować garaż, którego tam nie ma, a ceny jakie usłyszałam tto troche zbyt wiele. Może ktoś poda mi namiary na solidnego architekta, ale nie zdzierajacego. Pozdrawiam [/code]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ale duzo przez ten czas napisaliscie .

Jolly bardzo fajny twoj domek .Witam nowe osoby .

 

Dziobek napisz gdzie masz dzialeczke .

 

Troche mnie nie bylo , ale wybory sledzilam i bardzo ale to bardzo jestem zdziwiona tym co teraz sie dzieje .

 

A najbardziej tym ze ludzie dalej wierza w obietnice bez pokrycia

 

Czy ktos z was bral kredyt w euro na co oprocz oprocentowania powinnam zwrocic uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam działeczke w Policach, nie jest to moje marzenie (zawsze marzyłam o wsi z dala od cywilizacji, ale moze na starość). Jednak jako początkujący rodzice z 2 letnim stażem, patrzylismy na bliskość przedszkola, szkoły, dobrej lekarki i oczywiście babci, która zawsze jest pod ręką w razie potrzeby (jestem policzanką od urodzenia, mąż świdniczanin). To wszystko zdecydowało o kupnie tutaj działki. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...