Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Mam działeczke w Policach, nie jest to moje marzenie (zawsze marzyłam o wsi z dala od cywilizacji, ale moze na starość). Jednak jako początkujący rodzice z 2 letnim stażem, patrzylismy na bliskość przedszkola, szkoły, dobrej lekarki i oczywiście babci, która zawsze jest pod ręką w razie potrzeby (jestem policzanką od urodzenia, mąż świdniczanin). To wszystko zdecydowało o kupnie tutaj działki. Pozdrawiam

 

Witaj Dzióbku. No proszę już nie jestem tutaj "sam" :lol: napisz, w którym miejscu masz działkę? bo ja na brzoskwiniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troche zmian w projekcie, łącznie z tym że musze dobudować garaż, którego tam nie ma, a ceny jakie usłyszałam tto troche zbyt wiele. Może ktoś poda mi namiary na solidnego architekta, ale nie zdzierajacego. Pozdrawiam [/code]

 

dzióbek, witaj w grupie. W sprawie architekta zobacz do skrzynki z prywatnymi wiadomościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie

Dziękuje za wiadomość, spróbuje się jutro skontaktować, a jak się nie uda to po świecie zmarłych i dam znać.

 

maro74

A gdzie jest brzoskwiniowa, moją nazwali kadłubka, okropnie, twoja nazwa ulicy brzmi o wiele ładniej, jak się nie myle to przy torach, bo moja też tylko, że chyba z drugiej strony.

 

A na dodatek od kilku dni boli mnie wyrzynająca się ósemka - tak jakby ten ząb był mi potrzebny do szczęścia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek od kilku dni boli mnie wyrzynająca się ósemka - tak jakby ten ząb był mi potrzebny do szczęścia. Pozdrawiam

 

witaj towarzyszko niedoli! 8) Ja też właśnie wojuję z zębem mądrości. A myślałam, że takiej starej babie już nie grozi - widać niektórzy późno mądrzeją!

Tylko mam stracha, bo przy poprzedniej wylądowałam u chirurga stomatologicznego. Szczegółów oszczędzę, bo traumatyczne. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

kinimoD własnie chodzi o zdecydowanie mniejszy rozmiar dołków :lol: , ale dzieki za namiary - jeszcze sie moga przydać

 

dzióbek witam kolejną Penelopę :D nas jest tu więcej :wink: , a i paru Odysów się znajdzie :D

 

bikosa dzwoniłam do tego regipsiarza, ale troche krecił nosem, no i oczywiście malowac, to on nie będzie, bo nie lubi :-? - tak więc musiałabym szukać zaraz kogoś do pomalowania, a wiadomo, że najgorsze babole po szpachlowaniu wychodza w trakcie malowania i kogo potem ochrzaniać?

 

Przestroga: po położeniu kafli okazało sie jakie mamy nierówne ściany i zamiast kafli kładzionych prosto, mamy "kopnięta " wersję tychże, albo bardzo płaskie "karo". W każdym razie trzeba będzie szafkami kuchennymi i docięciem blatu oszukać oko...tak więc przed położeniem kafli każcie fachowcowi sprawdzić kąty i przede wszytskim dbać, aby fuga była równoległa do linii szafek - pewnie o tym wiecie, ale ja nie wiedziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolly kolory w środku fantastyczne! Zobaczymy, jak to dalej rozwiążesz 8) Zieleń też wygląda bardzo elegancko - to juz po drugim malowaniu? Bo coś lepiej wygląda :D Co do ściany z kamieni - nie moje klimaty, więc moge oceniac tylko fachowość wykonania, a Twój Arek, to przeciez chodzący ideał :wink: :D

 

Acha , no i witam kolejnego Marcina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...