Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich

 

mam pytanko-gdzie zamawialiście swoje więźby dachowe lub wiązary dachowe?

 

bede wdzięczny za podpowiedź

 

pozdrawiam

grzesiek + połowa

ja brałam u pana Brody w Mierzynie, nie wiem jak u niego teraz cenowo, ale poprzednio sprzedał nam dobry materiał i jeszcze "pomógł" uzyskać dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - myslisz ze po specjalnym zagruntowaniu tez sie bedzie kurzylo? niby to przewidzielismy, ale... zapewniano nas ze po zagruntowaniu bedzie duzo duzo lepiej....

 

 

kolor jest rzeczywiscie oryginalny!!! ale oto chodzi, przede wszystkim inny niz wszystkie!!!!

jolly

 

moi znajomi maja takowa sciane.....niestety kurz to kurz.....kumpelka klnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy macie już deklarację wstąpienia do nowej partii:

PRAWO I SAMOOBRONA RODZIN POLSKICH.

wchodzicie w to? :)

 

 

hahahahah ZARTUJESZ , a tak ogolnie wiadomo bylo co to za kaczory są....ciekawe ze tyle narodu poszlo na kaczora glosowc....no nic....podstawowka mowili..a wczoraj wypowiadał sie rolnik ze kaczor obiecal wynegocjowac dla nich wieksze doplaty.....rany smiac sie czy płakac?????? :evil:

 

ale partia dokladnie taka bedzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, w ten ciepły, słoneczny dzionek. Jestem nowa, zielona i samotna. Mąż odpłynął w siną dal, wraca na wiosne, a mi przykazał do tego czsu załatwić adaptacje i wszelkie formalności urzędowe. Mam troche zmian w projekcie, łącznie z tym że musze dobudować garaż, którego tam nie ma, a ceny jakie usłyszałam tto troche zbyt wiele. Może ktoś poda mi namiary na solidnego architekta, ale nie zdzierajacego. Pozdrawiam [/code]

 

witaj :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

mam pytanko-gdzie zamawialiście swoje więźby dachowe lub wiązary dachowe?

 

bede wdzięczny za podpowiedź

 

pozdrawiam

grzesiek + połowa

ja brałam u pana Brody w Mierzynie, nie wiem jak u niego teraz cenowo, ale poprzednio sprzedał nam dobry materiał i jeszcze "pomógł" uzyskać dobrą cenę.

 

Didi a gdzie go można znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro74

Tak myślłam że nasze działki są oddzielone wiaduktem. Zgadza się moja jest u ogrodnika.

Pozdrawiam wszystkich, znów mamy słoneczny dzień, wogóle jesień w tym roku jest super. Ciekawe jaka zima nas czeka? :D :D

 

zima według brytyjczykow ma byc bardzo mrozna i sniezna, prawie kataklizm :cry: ale nic to zapowiadano ze lato bedzie od kwietnia tropikalne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam łikendowo, no przedłikendowo :lol:

 

Dla zainteresowanych - a co! trzymam się, trzymam mocno. Bodekku - przemyśl, wychodzi na to, że można spróbować. :p

 

Bodekku - wielkie, wielkie gratulacje przeprowadzkowe.

 

a w domu mam pogrom tzn. małż zasmarkany, ale przeziębienie urosło do roli nieuleczalnej choroby :lol: ci faceci

 

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro74

Tak myślłam że nasze działki są oddzielone wiaduktem. Zgadza się moja jest u ogrodnika.

Pozdrawiam wszystkich, znów mamy słoneczny dzień, wogóle jesień w tym roku jest super. Ciekawe jaka zima nas czeka? :D :D

+

 

 

Napisz w którym miejscu masz dokładnie czy bliżej od wjazdu od ul. Piłsudskiego czy po drugiej stronie bliżej lasu i jaką masz dużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzióbek - mnie nie trzeba współczuć. jam zaszczepiona i zdrowa.

to małż zachorzał, pisze testament, bo "umiera" na nieuleczalną chorobę pt "przeziębienie". :lol:

ja zrobiłam najlepiej jak umiałam: podałam lekarstwa i.... uciekłam do pracy. wrócę wieczorem to, może już będzie lepiej (czytaj mniej upierdliwie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

mam pytanko-gdzie zamawialiście swoje więźby dachowe lub wiązary dachowe?

 

bede wdzięczny za podpowiedź

 

pozdrawiam

grzesiek + połowa

ja brałam u pana Brody w Mierzynie, nie wiem jak u niego teraz cenowo, ale poprzednio sprzedał nam dobry materiał i jeszcze "pomógł" uzyskać dobrą cenę.

 

Didi a gdzie go można znaleźć?

Prawie na końcu Mierzyna po lewej stronie. Pan charakterystyczny jedno oko niebieskie jedno brązowe, ale w porządku - na 99% teraz też od niego będziemy brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...