Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dzióbek - mnie nie trzeba współczuć. jam zaszczepiona i zdrowa.

to małż zachorzał, pisze testament, bo "umiera" na nieuleczalną chorobę pt "przeziębienie". :lol:

ja zrobiłam najlepiej jak umiałam: podałam lekarstwa i.... uciekłam do pracy. wrócę wieczorem to, może już będzie lepiej (czytaj mniej upierdliwie) :lol:

Czupurek

a ja w sierpniu "przeżyłam" wypadnięcie dysku u mojego męża - to był istny koszmar :evil: Miałam wrażenie, że się psychicznie wykończę. I jeszcze te pielgrzymki znajomych i pracowników, bo przecież "stan ciężki" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bliżej lasu, 1000 m2, a Twoja w którym mijscu, bo tam już fajne domki powstały :roll:

 

moja jest mniejsza bo tylko 751 m2, położona jest bardziej w stronę szczecina na tym płaskim terenie, jak klikniesz w ten link na dole do mojego albumu to ją zobaczysz, na jednym zdjęciu są zaznaczone granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi nie jestem pewna czy jeszcze jest ten skład drewna :roll: Zerknę i dam znać.

Ale jestem wk... :evil: właśnie się dowiedziałam że w nocy ukradli nam rusztowanie z budowy :evil:

Sąsiadko, łączę się w bólu... swoją drogą to strasznie dużo tych kradzieży w naszym miejscu.. Powiedziałbym, że to przypomina złodziejskie eldorado...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w sierpniu "przeżyłam" wypadnięcie dysku u mojego męża - to był istny koszmar :evil: Miałam wrażenie, że się psychicznie wykończę. I jeszcze te pielgrzymki znajomych i pracowników, bo przecież "stan ciężki" :evil:

mam nadzieję, że do mnie nie będą pielgrzymować z ostatnią posługą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, dokładnie!!! tylko wychodzi na to że Policja ma to w d... :evil:

A my wiemy kto kradnie już raz ślady jego wózeczka zaprowadziły nas do złodziejaszka. Ukradł nam palety euro za które zapłaciliśmy kaucję i zmagazynował je pod płotem hutrowni żeby odwieźć je do skupu.

to może by mu mordę obić?

A tak przy okazji: Czy ktoś nie potrzebuje materiału do zabezpieczenia otworów okiennych na zimę? Została mi resztka frontlitu (na jeden domek jeszcze starczy) i moge ją oddać całkowicie za darmochę...

Szkoda na zimę wstawiać okna, bo i tak ukradną... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro74

Te działki to jak się nie yel chyba gmina sprzedawała niedawno w drodze rzetargu, ale może sie myle. My naszą kupilismy półtora roku temu, ale dopiero teraz myślimy o rozpoczęciu budowy na wiosne - mam nadzieje, ze do tego czasu będziemy mieli juz pełne uzbrojenie, przynajmniej tak mamy w umowach. A jak tam z uzbrojeniem po waszej stronie (a może już jest uzbrojona). Ale też fajnie połozona, bo nie zaraz przy tej nowej drodze i chyba lepiej że dalej od lasu, bo on mnie przeraża jak robi się szarawo. Kto wie jakie licho tam się czai.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bierz z elgeronu mierzyn po prawej od miasta, - mnie przewieźli 2 tygodnie i samo drewno też nie było I klasa

 

A co było nie tak z tym drewnem? Napisz coś więcej bo jestem zaniepokojona, miałam brać od nich a teraz to już nie wiem :roll: Parę osób tam kupowało i nie pamietam żeby narzekali na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...