Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

maro74

Te działki to jak się nie yel chyba gmina sprzedawała niedawno w drodze rzetargu, ale może sie myle. My naszą kupilismy półtora roku temu, ale dopiero teraz myślimy o rozpoczęciu budowy na wiosne - mam nadzieje, ze do tego czasu będziemy mieli juz pełne uzbrojenie, przynajmniej tak mamy w umowach. A jak tam z uzbrojeniem po waszej stronie (a może już jest uzbrojona). Ale też fajnie połozona, bo nie zaraz przy tej nowej drodze i chyba lepiej że dalej od lasu, bo on mnie przeraża jak robi się szarawo. Kto wie jakie licho tam się czai.

Pozdrawiam

 

Tak działke świeżo co kupiłem własnie na tym ostatnim przetargu bo ciężkich bojach bo na 14 działek było na przetargu ok 60 osób. z uzbrojenia teraz jest narazie kanaliza ale resztę gmina ma ciagnąć w przyszłym roku tak mówił z-ca burmistrza na prztargu i póki co bez kosztów opłaty adiacenckiej. Mi połozenie tez pasuje ale kolo mnie tez kiedyś i tak będzie droga osiedlowa bo moja to działka narożna ale tym się nie przejmuje. tam kolo lasu to znajomy ma działkę a drugi to juz dom postawił prawie. W ogrodniku jeszcze tez kolega kupił ale to koło tej hali co tez jest na sprzedaż. A czy ty kupowałaśdziałkę od spółdzielni ogrodnik czy prywtaną od prezesa bo zastanawia mnie ten zapis o uzbrojeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

maro74

My kupowalismy od osoby prywatnej, ale pracownika ogrodów, życie przymusiło do wczesniejszego sprzedania i wykorzystaliśmy okazje. Co do uzbojenia to mam zawarta umowe z energetyką i gazownią, a reszta to gmina też w przyszłym roku, ostatnio nawet otrzymaliśmy decyzje w tej sprawie o zatwierdzeniu planów. Koło nas powstały już fajne domki, aż miło patrzeć jak powstaje nowe osiedle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zaczynałem poszukiwania działki to też tak bylo około 1,5 roku temu i w ogrodniku podobala nam się taka duża 1500 m2 w kształcie trapezu koło lasu. Ale wtedy wydawało nam sie drogo, przez ten czas to zmądrzeliśmy i wiemy że takie ceny są a wtedy w stosunku do tego po ile teraz sprzedawal ogrodnik to było bardzo tanio. teraz w tej cenie mam tylko połowe tego czyli 750m2. W naszej okolicy to juz naprawdę cięzko jest cos znaleźć w miarę ładnego nie wspomne o kosztach bo te juz dawno skoczyły do kosmicznego poziomu :evil: czego właśnie doświadczyłem na przetargu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem, która to działka, ale jak dla mnie to była zbyt blisko lasu i my odrzucilismy tą opcje - nie wiem czy wogóle została juz sprzedana czy jeszcze nie, długo nie było kupca. Ale faktycznie ceny poszły w górę, tylko nie ma co tak mysleć, bo jak wogóle zaczeli sprzedawać tam działki, to też były połowe tańsze niz my daliśmy (znajomy wtedy kupił i zrobił mądrze). My wtedy jednak jeszcze nie myślelismy o budowie. Ale faktycznie w Policach to już nie ma takich miejsc, chyba ze w końcu coś zrobia z tymi działkami na Piłsudskiego, bo plany są. Słyszałam wczoraj plotke, że na tym placu gdzie był kiedyś parking, koło wiaduktu ma powstać jakiś duży sklep, bodajże "lidl", ale to tylko plotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska nie mamy szefa :roll: to jakiś dyżurny złodziejaszek :evil: ostatnio to u nas plaga :evil: Znajomym ostatnio ukradli stal ale na szczęście go złapali. Tylko co z tego :roll: z Policji wyszedł szybciej niż okardzeni :evil: jedyna zaleta to to że odzyskali materiał.

 

 

to chociaz tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bierz z elgeronu mierzyn po prawej od miasta, - mnie przewieźli 2 tygodnie i samo drewno też nie było I klasa

 

A co było nie tak z tym drewnem? Napisz coś więcej bo jestem zaniepokojona, miałam brać od nich a teraz to już nie wiem :roll: Parę osób tam kupowało i nie pamietam żeby narzekali na jakość.

 

ja tam kupowalam inne drewno i było ok.Ale to ponad rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bierz z elgeronu mierzyn po prawej od miasta, - mnie przewieźli 2 tygodnie i samo drewno też nie było I klasa

 

A co było nie tak z tym drewnem? Napisz coś więcej bo jestem zaniepokojona, miałam brać od nich a teraz to już nie wiem :roll: Parę osób tam kupowało i nie pamietam żeby narzekali na jakość.

 

ja tam kupowalam inne drewno i było ok.Ale to ponad rok temu

Ja brałem w tym roku... całą więźbę i też było bez problemów... do tego mozna bylo kupić bez... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bierz z elgeronu mierzyn po prawej od miasta, - mnie przewieźli 2 tygodnie i samo drewno też nie było I klasa

 

A co było nie tak z tym drewnem? Napisz coś więcej bo jestem zaniepokojona, miałam brać od nich a teraz to już nie wiem :roll: Parę osób tam kupowało i nie pamietam żeby narzekali na jakość.

 

ja tam kupowalam inne drewno i było ok.Ale to ponad rok temu

Ja brałem w tym roku... całą więźbę i też było bez problemów... do tego mozna bylo kupić bez... :)

 

dokładnie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monka- może trochę przesadzam że drewno nie było idealne, było troche krzywe i niezbyt suche, tak mi powiedział cieśla, ale najbardziej mnie rozwaliła ich niesłowność i teksty że przez 2 tygodnie każdego dnia pakowali samochód z moją więźbą, ale zawsze coś w ostatniej chwili wypadło i na koniec jeszcze coś pomylili i zabrakło krokwi narożnej i następnego dnia wymieniali

nie podobało mi się że nie opisali która krokiew jest która z projektu ( a dodawany był zapas 20-30 cm na każdej belce i weż tu sie połap) ponadto krótkie belki "połączyli" razem nie opisując ich i nie mówiąć mi o tym i weż tu się połap co jest co

dobrze że cieśla był kumaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...