Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam :D

Ciekawe uczucie, gdy tydzień zaczyna sie od środka :wink: .

od bladego switu sa u Cię :lol:

 

Dzisiaj leją posadzki na parterze. Poddasze i garaż zrobili w poniedziałek. Na pierwszy rzut oka wygląda OK. Szkoda tylko, że kończąć pracę zapomnieli wyłączyć światło i paliło się do momentu, gdy wczoraj popołudniu przyjechaliśmy zobaczyć efekty poniedziałkowych prac. A może jest jeszcze ktoś poza ekipą robiącą posadzki?

nikogo tylko oni :)

 

Posadzki mamy zrobione, łącznie z podestem przed wejściem i tarasem :D . Jutro powinni rozpocząć robienie elewacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich póżnym wieczorem.

Czupurek

Nie poddawaj się, sam jestem palaczką i stwierdzam, że już najwyższy czas na zerwanie z tym świństwem. Tylko, że nie mam oparcia w drugiej połówce, bo może to dziwne (on nigdy nie palący), ale mu smród fajek nie przeszkadza i nie ma problemów z daniem buziaka swieżo po papierosku. Nawet stwierdził że zapach papierosów mu się podoba. Dziwny prawda?? Ja natomiast strasznie trzymam mocno kciuki za każdego kto rzuca fajki i nawet znajoma ostatnio mnie poprosila o papierosa (nie paliła 2 miesiące) ale ja jej odmówiłam, bo jak przeszła najgorsze pierwsze dni to po co znowu ma poznawać ten smak. Ja w każdym bądż razie nie pale wśród odwykowców, żeby nie kusić. Na mnie też nadejdzie ten dzień, ale jak myśle ile mnie czeka bojów na placu budowy, to twierdze, że teraz nie ma sensu, ale po wszystkim??

Nie poddawaj się, w końcu to tylko trociny owiniete w papierek, najgorsze masz za soba a teraz z górki. :p :p

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich póżnym wieczorem.

Czupurek

Nie poddawaj się, sam jestem palaczką i stwierdzam, że już najwyższy czas na zerwanie z tym świństwem. Tylko, że nie mam oparcia w drugiej połówce, bo może to dziwne (on nigdy nie palący), ale mu smród fajek nie przeszkadza i nie ma problemów z daniem buziaka swieżo po papierosku. Nawet stwierdził że zapach papierosów mu się podoba. Dziwny prawda?? Ja natomiast strasznie trzymam mocno kciuki za każdego kto rzuca fajki i nawet znajoma ostatnio mnie poprosila o papierosa (nie paliła 2 miesiące) ale ja jej odmówiłam, bo jak przeszła najgorsze pierwsze dni to po co znowu ma poznawać ten smak. Ja w każdym bądż razie nie pale wśród odwykowców, żeby nie kusić. Na mnie też nadejdzie ten dzień, ale jak myśle ile mnie czeka bojów na placu budowy, to twierdze, że teraz nie ma sensu, ale po wszystkim??

Nie poddawaj się, w końcu to tylko trociny owiniete w papierek, najgorsze masz za soba a teraz z górki. :p :p

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wieczorkiem! :D

 

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego biura nieruchomości, któremu mógłbym powierzyć sprzedaż mojego pięknego M4.

Myślę, że jest u nas pewna osoba, która na SPORE znajomości w tym względzie (Józia korzystała z jej pomocy), ale to chyba sama musi się do Ciebie zgłosić - trudno tak postawić kogoś do tablicy :roll:

a nie myślałeś o wynajęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

no i po urlopiku, a było tak miło: zapaprane farbą spodnie, trwała z kurzu, odciski na rękach i i zimna kawa w niedomytym kubku :D , ech, a teraz biały kołnierzyk, wymuskana fryzurka i kawa z pianką :evil: :wink:

 

No ale najważniejsze, że zaczyna być widać światełko w tunelu, jeszcze bardzo zamglone i słabe, ale widać :D Uwielbiam wykończeniówkę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...