Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

to może zagramy razem w poszukiwaniu wykonawcy, ja powoli chcę robić casting wyonawców na dostawę urządzeń, tylko problem jest znależć kogoś blisko (sama Wa-wa)

jak będziemy pytać o ofertę na 2 domy to na bank będzie taniej jednostkowo

przetrenowałem to z kominkiem

 

OK, jestem zainteresowana. Jedyny problem, że będę realizować zamówienie później, niż Ty, bo jestem jeszcze w polu z budową ale może nie będzie to aż tak strasznym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam reku z Tywentu ZWC-2R

instalację i projekt robiłem sam :)

jeśli działa toś zdolniacha :wink:

 

ale przygotowywałem sie pół roku teoretycznie :D

faktycznie działa :D :D

 

Bodekku, jesteś zadowolony? Żadnych szumów "na zakrętach" i przerażającego pochłaniania energii, co jest głównym argumentem przeciwników?

Aha, czy rzeczywiście powietrze w domu jest bardzo suche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie na moment oderwałem się od komputera i zauważyłem jaka fajna pogoda jest. Oby jak najdłużej tak było.

 

Teska zdaje się, że u nas już montują grzejniki, przynajmniej już powinni być. Ciekawe czy dziś skończą?

 

hmm..widze tylko Panow od ocieplenia...a auta bialego nie widze :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołchy odpowiem równie nie delikatnie

NIE, NIE PALĘ!!! :o :wink: :p

i cieszę się z tego bardzo, z małym ale.... co 2, 3 dzień śnię o paleniu, no i coś mi się porobiło z materią, bo... kurka spuchłam czy cóś i wszystko trzeszczy na mnie

ale tym się zajmę za jakieś dwa miesiące (tym spuchnięciem) jak przestanie mi się chcieć palić wogóle

 

ależ jestem silna no nie? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołchy odpowiem równie nie delikatnie

NIE, NIE PALĘ!!! :o :wink: :p

i cieszę się z tego bardzo, z małym ale.... co 2, 3 dzień śnię o paleniu, no i coś mi się porobiło z materią, bo... kurka spuchłam czy cóś i wszystko trzeszczy na mnie

ale tym się zajmę za jakieś dwa miesiące (tym spuchnięciem) jak przestanie mi się chcieć palić wogóle

 

ależ jestem silna no nie? :p

no pewnie! brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

 

no chyba ze sie schowali :)

 

Mam nadzieję, że są i robią. Coś ostatnio maja problemy ze środkami transportu, więc może ktoś ich przywiózł razem z grzejnikami, wyładował towar, zostawił ekipę i pojechał dalej, a oni robią :-? Przynajmniej mam taką nadzieję :roll: .

Dzisiaj wybieram się ze stolarzem, aby zrobić pomiar do oferty na schody.

 

Wczoraj policzyliśmy ile farby będziemy potrzebowali, wyszło tyle jak byśmy jakąś halę chcieli pomalować :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma zamontowane okna firmy partner ?czy to prawda,że sami zespalają szkło i niedają tam argonu?

Przedstawili mi bardo konkurencyjną ofertę ale niemają żadnych certyfikatów na swoje produkty,czy można im zaufać ,jak poznać czy w pakiecie szybowym jest gaz????

 

Proszę o informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOŚ MA ZAMONTOWANE OKNA FIRMY PARTNER ?CZY TO PRAWDA,ŻE SAMI ZESPALAJĄ SZKŁO I NIEDAJĄ TAM ARGONU?

PRZEDSTAWILI MI BARDO KONKURENCYJNĄ OFERTĘ ALE NIEMAJĄ ŻADNYCH CERTYFIKATÓW NA SWOJE PRODUKTY,CZY MOŻNA IM ZAUFAĆ ,JAK POZNAĆ CZY W PAKIECIE SZYBOWYM JEST GAZ????

 

PROSZĘ O INFORMACJE

 

Może spróbować go wypuścić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOŚ MA ZAMONTOWANE OKNA FIRMY PARTNER ?CZY TO PRAWDA,ŻE SAMI ZESPALAJĄ SZKŁO I NIEDAJĄ TAM ARGONU?

PRZEDSTAWILI MI BARDO KONKURENCYJNĄ OFERTĘ ALE NIEMAJĄ ŻADNYCH CERTYFIKATÓW NA SWOJE PRODUKTY,CZY MOŻNA IM ZAUFAĆ ,JAK POZNAĆ CZY W PAKIECIE SZYBOWYM JEST GAZ????

 

PROSZĘ O INFORMACJE

 

Może spróbować go wypuścić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie o oknach.

Każde okno, a co z tym związane i szyba powinno mieć aprobatę techniczną dopuszczającą do sotsowania w budownictwie. Dodatkowo producenci chcąc udowodnić jakość swoich produktów posiadają atesty potwierdzające parametry wyrobów. Dodatkowo jeżeli dobrze się orientuję, to chyba producenci okien nie robią szyb we własnych zakresie a zamawiają je w firmach, które się tym specjalizują (no chyba, że się mylę). Podsumowując, jeżeli nie mają żadnych atestów, aprobat, itd. potwierdzających parametry, to zdecydowanie byłbym ostrożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

GrzegorzR --> jeśli można, to ile płaciłeś za silke? i gdzie kupowałeś?

i co pchnęło Cie w kierunku docieplenia domu z silki styropianem?

słyszałem, że to nie za dobra kombinacja?

-pytam o silke, bo też u mnie wchodzi to w rachubę, ale każdy mówi, że jak silka to tylko wełna na nią, a to już drogo wychodzi

 

pozdrawiam

grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

 

 

O firmie partner wiem troche (bo mam kolege po fachu...)

- o tym argonie to tez slyszal

- okucia maja kiepskie

 

radzil by nie ryzykowac.....

 

dzięki za informacje ktora chyba mnie przekonala(tanie mięso psy jedzą)

 

a jakie inne firmy w oknach drewnianych możecie polecić-nie licząc partnera i weletu ktory to podobno ma poważne problemy?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie o oknach.

Każde okno, a co z tym związane i szyba powinno mieć aprobatę techniczną dopuszczającą do sotsowania w budownictwie. Dodatkowo producenci chcąc udowodnić jakość swoich produktów posiadają atesty potwierdzające parametry wyrobów. Dodatkowo jeżeli dobrze się orientuję, to chyba producenci okien nie robią szyb we własnych zakresie a zamawiają je w firmach, które się tym specjalizują (no chyba, że się mylę). Podsumowując, jeżeli nie mają żadnych atestów, aprobat, itd. potwierdzających parametry, to zdecydowanie byłbym ostrożny.

 

DZIĘKI ZA RADĘ JEST NAPRAWDE CENNA ,A ODNOŚNIE SZYB FIRMA PARTNER JEST PRODUCENTEM SZYB CO SAMI POTWIERDZAJĄ A NAWET SPRZEDAJĄ INNYM FIRMĄ (NAPEWNO SĄ KONKURENCYJNI BEZ ARGONU :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...