Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Melduję, że na 90% w przyszłym tygodniu stawiamy fundamenty, a ściany zaczną się piąć w lutym

 

Fundamenty kończę a o pogodę pozwalającą stawiac ściany w lutym tylko marzę. Jeśli będzie nas więcej (marzących lub modlących, jak kto woli), to może opatrznośc się zlituje. :wink:

Wpisuję się na tę listę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Melduję, że na 90% w przyszłym tygodniu stawiamy fundamenty, a ściany zaczną się piąć w lutym

 

Fundamenty kończę a o pogodę pozwalającą stawiac ściany w lutym tylko marzę. Jeśli będzie nas więcej (marzących lub modlących, jak kto woli), to może opatrznośc się zlituje. :wink:

Wpisuję się na tę listę

 

dopisuję się również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam dpbre informacje to jest "Partner" i "Partner-S".

 

Obydwaj tacy sami naciągacze?

 

Zgadzam sie w pełni co do firmy Partner zwykli pseudo biznesmeni obiecują niską cene a potem kombinują jak to wyprodukkowac po najniższch kosztach, kosztem szyb okuc jakosci drewna itp.

Dałem sie nabrac 3 lata temu na ich pseudo mercedesa.Do dzisiaj moje zgoszenie reklamacji na odchodzącą farbe jest niezalatwione o regulacji niewspomne :cry: .

W nowym domu ,ktory powoli buduję zamontuję okna innej firmy.

Jakiej jeszcze niewiem-proszę o rekomendacje uczciwych firm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wróciłam z wojaży po Polsce i Europie (czytaj: Warszawa i lotnisko w Berlinie), ale sie to wszytsko skumulowało, że trochę padam na nos......

hgtyghythgythgythgythg..... o tak właśnie :wink:

 

Pojawiło sie sporo nowych osób, może byscie cos napisali o sobie, a właściwie o domach/działkach??? Ciekawa jestem :D

 

maro74 juz jestem, to się melduj :wink: :D

 

co do Urzędowskiego: mam i jestem zadowolona (patrz Lista...)

 

No i najwazniejsza wiadomość: mogę już "załatwiać potrzeby" w swoim nowym domku!!! na razie trzeba kaskadersko celować do rury, ale radość i tak wielka! :lol: :wink:

 

A pro pos takich "dziwnych radości": scenka na budowie: przychodzi młoda i elegancka budująca się pani doktor prawa na budowe swojej równie młodej :wink: i nie mniej eleganckiej :wink: przyjaciółki i na widok nie wkopanego jeszcze zbiornika do oczyszczalni woła: O! Jaka piękna oczyszczalnia! :lol:

Jak to się kanony piekna człowiekowi zmieniają :wink:

 

Delf gdzie moża zobaczyc okna Urzędowskiego jakie mają ceny i jak dawno je montowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam dpbre informacje to jest "Partner" i "Partner-S".

 

Obydwaj tacy sami naciągacze?

 

Witam

Nie pamietam dokladnie, ktora to byla firma ale w ubieglym roku kupowalem u nich okna pcv z montazem. Jestem bardzo zadowolony, szyby takie jak chcialem, szprosa.Cena taka jak ustalilem z nimi, montaz w terminie, po ok 9 miesiacach przyjechali na konserwacje i po zakonczeniu budowy takze przyjada.Firma jest ok i ja jestem zadowolony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam dpbre informacje to jest "Partner" i "Partner-S".

 

Obydwaj tacy sami naciągacze?

 

Witam

Nie pamietam dokladnie, ktora to byla firma ale w ubieglym roku kupowalem u nich okna pcv z montazem. Jestem bardzo zadowolony, szyby takie jak chcialem, szprosa.Cena taka jak ustalilem z nimi, montaz w terminie, po ok 9 miesiacach przyjechali na konserwacje i po zakonczeniu budowy takze przyjada.Firma jest ok i ja jestem zadowolony.

Pozdrawiam

 

masz wielkie szczescie.ale jaką konserwacje ci robili w oknach pcv -z tego co wiem robi sie konserwacje powloki lakierniczej w oknach drewnianych-bardzo dziwne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy0001 Jakbys spojrzał na Liste... to zobaczyłbys namiary na Urzędowskiego, od którego ja kupowałam :D to tyle złosliwości :wink: :lol: Okna wstawiałam wiosna 2004 - po roku poprosiłam o regulację, pod jednym oknem były slady zacieków, ale mogły być to także ślady po myciu, w każdym razie regulacja przy tym oknie była minimalna, a reszta jej nie wymagała. Na samym początku zaraz po zakupie było kilka niedoróbek przy silikonie przy szybie, ale przyjechał ogólnopolski serwisant z walizeczka i w 15 minut wszystko usunął. Jestem z okien i serwisu zadowolona.

 

Hej NOWI przedstawcie sie ładnie!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy0001 Jakbys spojrzał na Liste... to zobaczyłbys namiary na Urzędowskiego, od którego ja kupowałam :D to tyle złosliwości :wink: :lol: Okna wstawiałam wiosna 2004 - po roku poprosiłam o regulację, pod jednym oknem były slady zacieków, ale mogły być to także ślady po myciu, w każdym razie regulacja przy tym oknie była minimalna, a reszta jej nie wymagała. Na samym początku zaraz po zakupie było kilka niedoróbek przy silikonie przy szybie, ale przyjechał ogólnopolski serwisant z walizeczka i w 15 minut wszystko usunął. Jestem z okien i serwisu zadowolona.

 

Hej NOWI przedstawcie sie ładnie!!! :D

 

Dzięki w międzyczasie znalazłem ich w internecie na stronie http://www.urzędowski.pl

ale dzieki za fatyge

buduję powoli w Dobrej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakonczeniu budowy takze przyjada.Firma jest ok i ja jestem zadowolony.

Pozdrawiam

 

Nie chcę krakać ale mam tylko nadzieję, że między szybami nie brakuje argonu.

 

Słyszałem już otym argonie-może wiesz jak sprawdzć czy w oknie jest argon?

 

bede zobowiazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąco!

 

Brak czasu nie pozwala mi na pogawedki na forum, ale ciagle o was pamietam, a mozna i powiedziec, ze tesknie :wink:

 

U mnie na razie bez zmian - czekam na plan zagospodarowania dla Tanowa :cry: - wedlug urzednikow poczekam jeszcze przynajmniej do wiosny. Cierpliwy ze mnie czlowiek...

 

Hej Miśki,

długo się nie odzywaliście.

 

Wiosną, w maju, to plan dla Tanowa ma być dopiero wyłożony, bo urbaniści mają poślizg. Więc pewnie zatwierdzenie jeszcze się przesunie.

 

Zanosi się, że będziemy sąsiadkami :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam dpbre informacje to jest "Partner" i "Partner-S".

 

Obydwaj tacy sami naciągacze?

 

Zgadzam sie w pełni co do firmy Partner zwykli pseudo biznesmeni obiecują niską cene a potem kombinują jak to wyprodukkowac po najniższch kosztach, kosztem szyb okuc jakosci drewna itp.

Dałem sie nabrac 3 lata temu na ich pseudo mercedesa.Do dzisiaj moje zgoszenie reklamacji na odchodzącą farbe jest niezalatwione o regulacji niewspomne :cry: .

W nowym domu ,ktory powoli buduję zamontuję okna innej firmy.

Jakiej jeszcze niewiem-proszę o rekomendacje uczciwych firm ?

 

u mnie w pracy okna montował i nadal montuje partner (bez s). z tego co wiem odpowiedzialny za te zamówienia u nas nie narzeka. jako użytkownik się nie wypowiadam, bo wiecie jak to, w pracy. przychodzi się i wychodzi. otwierają się więc dla mnie gut. myciem, konserwacją zajmują się inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to dzień doberek wszystkim

 

dzisiaj w robótce krótko bo... trzasnął mi teleskop na naszych fajnych drogach i muszę jechać (czyli wydać kasę) i wymienić :cry:

 

a potem zakupy i łikendzik :p

 

Maggie - jaki masz nr działki? bo dzisiaj dzwoniłam na rejon w sprawie działki znajomego (czeka na przyłącze) i wychodzi że sobie jeszcze poczeka i to, sporo. projektant nie może zdać dokumentacji bo, trasa przyłącza biegnie częściowo przez prywatne i na dwoje babka wróżyła.

pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...