Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jestem trochę smutna, bo w piątek dowiedziałam się, że ja jako inwestor chcący budować w ramach działalności gospodarczej muszę czekać na uprawomocnienie się pozwolenie prawie 2 miesiące :evil: czyli do 5 grudnia :evil:

 

Czemu taka dyskryminacja?

Szkoda, w grudniu się już pewnie zbyt wiele nie zdziałacie, a teraz możnaby jeszcze wykorzystać ciepłe dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki, Tanowo w sumie nie takie wielkie. To tylko parę ulic dalej! :D

Współczuję sąsiadki, czy to może ten domek po lewej stronie, gdzie nawieźli tyle gruzu, aby podwyższyć teren?

 

Nie, Madziunia, to zuzlowka po prawej stronie, gdzie nie ma jeszcze domkow. Sasiadka na razie trzepla sobie tylko ogrodzenie. Mowi, ze na razie sie nie bedzie budowac, tylko ogrod sobie na tylnej polowie dzialki zaklada. I terenu nie podniosla.

 

Tak sobie mysle, ze chyba bede musiala wziasc geodete, zeby nam teren nasz wyznaczyl tak na 100%, czy plotu sobie sasiadka u nas nie postawila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki, Tanowo w sumie nie takie wielkie. To tylko parę ulic dalej! :D

Współczuję sąsiadki, czy to może ten domek po lewej stronie, gdzie nawieźli tyle gruzu, aby podwyższyć teren?

 

Nie, Madziunia, to zuzlowka po prawej stronie, gdzie nie ma jeszcze domkow. Sasiadka na razie trzepla sobie tylko ogrodzenie. Mowi, ze na razie sie nie bedzie budowac, tylko ogrod sobie na tylnej polowie dzialki zaklada. I terenu nie podniosla.

 

Tak sobie mysle, ze chyba bede musiala wziasc geodete, zeby nam teren nasz wyznaczyl tak na 100%, czy plotu sobie sasiadka u nas nie postawila ;)

a nie szkoda Ci robic tak jeszcze nie mieszkajac kwachow sasiedzkich?? wystarczy chyba zapytac sasiadke jak stawiala płot no i oczywiscie oddac jej czesc kaski :lol: w koncu bedziesz tam mieszkac....tak sobie tylko mysle...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakim prawem jeździła po nie swoim terenie :(

bodek....

 

ja tez jak robiłam płot to betoniarka jezdziła po cudzym terenie...musiała bo inaczej nie bylaby w stanie wylac betonu...moj dom juz stał ( mam mala dzialke tylko 750 m2)....a za płotem był ugór..nie ogród....

 

Jak sie mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakim prawem jeździła po nie swoim terenie :(

bodek....

 

ja tez jak robiłam płot to betoniarka jezdziła po cudzym terenie...musiała bo inaczej nie bylaby w stanie wylac betonu...moj dom juz stał ( mam mala dzialke tylko 750 m2)....a za płotem był ugór..nie ogród....

 

Jak sie mieszka?

 

ale wypada uzgodnić z właścicielem :)

 

mieszka się wspaniale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakim prawem jeździła po nie swoim terenie :(

 

Niestety, ciężki sprzęt jeździ także po terenie mojego sąsiada(-ki?) ale nie mam szans niczego uzgodnić, bo nie jestem w stanie dowiedzieć się kto nim (nią) jest. Próbujemy od 2 lat, bo chcieliśmy żeby partycypował(-a) w kosztach przyłączy, które będą teraz prowadzone. Nawet przez notariusza nie udało się skontaktować, więc mam czyste sumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...