Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

WDołujach rusza areobik zawsze można spróbować.

 

o Ula super informacja, wiesz coś bliżej? gdzie, kiedy?

idziesz? a Teska? (nie jej nie trzeba nic gubić)

Witam wszystkich.Czupurku może i bym poszła dowiem się bliżej kidy ico ,dom ci znać .Teska kiedyś mówiła że też by pochodził,ale teraz jak jej mąż wrócił to zbił jej kalorje na następnych pare miesięcy ,także niewiem jak ona się zapatruje na to.Jak przeczyta to się odezwie napewno.ULA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szczegolnie Nowych!

 

 

Gratulacje dla Bodekku i Amo - zazdroszcze Wam!!!!

 

 

z tymi kwiatkami po malowaniu, to wiem chyba o tym najlepiej po wyrzuceniu ekipy... zarowno od tynkow jak i tych od szpachlowania i malowania!!!!

Niestety nie da sie wiele uratowac, jak ktos spieprzy tynki.... bo nie nalozy sie az tak duzo gladzi.... i u mnie te faldy sa i beda.....

 

 

Dlatego apel do tych, ktorzy przymierzaja sie do tynkow - wybrac sprawdzona ekipe i maja byc super gladkie, bo pozniej.....

 

placz i zgrzytanie zebami jak w moim przypadku....

 

 

Z placu budowy-wykanczania:

- sypialnia pomalowana na czerwono - dziala bardzo pobudzajaca (tak mialo byc! :lol: )

- pokoj goscinny i Kevina - tez gotowy

- korytaz tez

- wiec panele czas klasc....

- w lykendzik wykanczanie salonu i lazienki dolnej

- aha drzwi dolne wstawione - ale czadowe!!! naprawde oplacalo sie wziac super drzwi - wygladaja rewelacyjnie!!!

 

Pozdrawiam i zycze milej pracy!

 

P.S. w koncu trafila mi sie ekipa! chlopaki maja motorki w ... robia solidnie i czysto! - polece jak skoncza lazienke, choc po gornej czesci domu jestem juz zadowolona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Delfiku - zdjecia to trzeba miec czas popstrykac, a ja wracam po 19 i nie ma efektu ... wiec na zdjatka trza poczekac, ale...ale daleko nie masz - zapraszam! Jakby Cie rowniez zachecil czerwony kolor sypialni!!!!

no wiesz... :oops: ale wole, żebys ty była też w domu :wink: :D

na pewno sie wybiorę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem codziennie po 18! ale lykendy od rana do nocy!!!

 

 

Kafelki ukladaja, jak skoncza mi lazienke ocenie czy dobrze, bo po ostatnim kafelkarzu (nota bene robil u kolegi i wyszlo super) musialam zerwac 3/4 sciany z kafli i mozaiki - oczywiscie czesc mozaiki poszla sobie ... :evil: :evil: :evil: a m2 kosztowal ponad 100 zl!!!!

spokojnie w sobote maja zaczac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - i co ty na to kobito?

 

Ulamach - byłam wczoraj w ramach spaceru we wsi i w klubie jest wywieszka, że wygibasy od października, zapisy na miejscu. ale kiedy i o której to, już nie było napisane

 

Czupurek...jak tam wiadoma sprawa????? trzymasz sie kobitko????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...