Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

WDołujach rusza areobik zawsze można spróbować.

 

o Ula super informacja, wiesz coś bliżej? gdzie, kiedy?

idziesz? a Teska? (nie jej nie trzeba nic gubić)

Witam wszystkich.Czupurku może i bym poszła dowiem się bliżej kidy ico ,dom ci znać .Teska kiedyś mówiła że też by pochodził,ale teraz jak jej mąż wrócił to zbił jej kalorje na następnych pare miesięcy ,także niewiem jak ona się zapatruje na to.Jak przeczyta to się odezwie napewno.ULA

 

 

Ulcia

 

jak wój przyjedzie to tez zbije ci kalorie.....nawet areobik nie bedzie potrzebny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak robil...pochowal juz chyba cala rodzine....ale wzielam jego bo : cena byla ok, i piec kondensacyjny Viessmanna byl w super cenie.

Po tym jak jest u GrzegorzaR widac ze sie chlop wogole nie zmienil.Ale ceny ma ok.

 

Facet ma prze......ne życie.Ja przerobilam już zgon kogoś z jego bliskich a teraz na tapecie mamy dwie operacje syna. To wszystko przedzielone jedynym radosnym wydarzeniem, jakim były narodziny siostrzeńca i długimi okresami nieodbierania telefonu. Jeśli przed rokiem 2010 uda mu się przedstawic ofertę i rzeczywiście będzie super, to się mocno zastanowię, bo współpraca wydaje się byc nie na moje nerwy.

 

 

hmm..widac chlop ma rozbujala fantazje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wtorkowo, mocno wiaterkowo

Bodekku - no gratulacje wielkie. patrzcie siedział cicho, 21 minęło i już. fajnie się mieszka z czystym sumieniem no nie? :lol:

 

Teska - a kurka trzymam się. nie powiem od czasu do czasu mnie bierze, ale daję radę. już nawet potrafię wypić drinka i się nie złamać do fajeczki. tylko te ciuchy coraz bardziej się kurczą

 

no ja muszę iść na te wygibasy, bo mojego mam na codzień, czyli ma inne zachowania niż wasi z doskoku :lol:

 

pozdrówka dla wszysystkich. a opony powymieniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wtorkowo, mocno wiaterkowo

Bodekku - no gratulacje wielkie. patrzcie siedział cicho, 21 minęło i już. fajnie się mieszka z czystym sumieniem no nie? :lol:

 

pozdrówka dla wszysystkich. a opony powymieniane?

 

ale jakie nerwowe było te 21 dni

ale mieszkam faktycznie spokojnie :D

 

kapcie dopiero zmienię :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...