Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Spotkanie się nie odbyło bo poza Ewar i mną nikt nie zgłosił akcesu :sad:

 

Moze byśmy sie tak przyłożyli i juz mniej na wariata zaplanowali spotkanie. Niech już zostanie ta Włoska - bo to lokal spokojny i do tego w centrum.

 

Pozostaje tylko do ustalenia czas. Nie musi być weekend - bo tez nie będzie to bal karnawałowy - pogadamy ze dwie godzinki, wymienimy sie namiarami i dalej będziemy sie spotykac na forum lub w "podkomisjach" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ LINKA I MAR35

 

kasa....najszybciej własnie leci..

myslałam, co juz zrobiliscie...a jak wylewki? oki bo Ja tez bede szukała fachowców od wylewek..to moze skorzystam z Waszych:smile:

Hm,,, t pewnie niedługo bedzie forumowa 'parapetówka:smile:

Spotkanko Jasiu ma racje..właoska byc moze ( nie byłam tam)godzina moze wczesniejsza niz 20...moze 18 ? bo cos nie wierze cobysmy po 2 godzinach sobie poszli:smile: :smile:

Ja proponuje 15 marca sobota godz 18 włoska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend wykorzystujemy na maxa na działce (szlifowanie regipsów), w piątek natomiast żegnamy robotników więc też odpada, poza tymi dwoma terminami wieczorkiem możemy się spotkać w lokalu - dobry pomysł jak na pierwsze spotkanie:smile:Może w następnym tygodniu uda się wszystkich skrzyknąć? Co prawda mój mąż chce każdego dnia jeżdzić po pracy na działkę ale myślę że na dwie godzinki chętnie by się "oderwał" przynajmniej fizycznie od budowy:smile:

 

no to Jasiu czekamy teraz na odzew pozostałych...Lista obecności otwarta, Jasiu z żoną, ja z mężem,kto piąty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2003-03-03 14:22, Teska wrote:

JASIU...powiedz Joasi, hmm ze zdjatka nie otwieraja sie..:sad:

 

Te zdjęcia to JPeGi - jeśli nie masza zainstalowanej żadnej przeglądarki obrazków, to po kliknięciu powinny się otworzyć w Internet Exploiterze.

Jeśli tak się nie dzieje to po kliknięciu powinno się otwierać okno z nazwami programów. Wybierz IE i zaznacz "[x] zawsze używaj tego programu do otwierania plików tego typu" (są pewne różnice pomiędzy wingrozami, ale z grubsza tak powinno u ciebie wyglądać). W ten sposób utworzysz asocjacje jpg z ie i będzie ok :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW !!! :smile:

Ja już kupiłem po 4,83 +300,- za HDS na 20 palet.

I niech tak zostanie :smile:

 

Bloczki fundametowe 38x13x25 kupowałem w Arbecie po 2,4. Cena nienajniższa za to bloczki b.twarde (wozili wywrotką i żaden nie pękł przy rozładunku), co ponoć jest ważne !?

 

BTW. Parter mam już skompletowany i kupiony - zaczynam chodzic wokół stropu i więźby :smile:

 

_________________

 

Jasiu ze Szczecina

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jasiu dnia 2003-03-04 12:55 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...