Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

 

Czy ktoś jest może użytkownikiem zmiękczacza wody, takiego na potrzeby całego domku. Mój Wykonawca mnie namawia na coś takiego, urządzenie wygląda silidnie, ale kosztuje też nie mało. Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Warto?

 

 

ja mam....a koszt byl cos kolo 800 zł

 

Ale piszesz o zmiękczaczu, czy o filtrze? Mi cenę na zmiękczacz, (urządzenie podobne do baniaka o wysokości ok. 100 cm i średnicy ok. 30) podawano coś około 4 tyś. pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pilnie potrzebuje pewnej wiedzy, a czytanie na forum postów z różnych miejsc w Polsce daje różne opinie...podajcie ceny pewnych prac,które już macie za sobą...konkretnie 1.cena za 1m2 robocizny docieplenia poddasza 20+5 wełna +ruszt pod płyty,folia,płyty g-k....2. cena za 1m2 ścianki działowej g-k bez wełny mineralnej,3. cena za szpachlowanie płyt+gładź,4. cena za sufit podwieszany -regips za 1m2....dostałam moim zdaniem chorą propozycję cenową, więc najlepiej pogadać o tym z kimś z moich okolic,,,,pomóżcie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pilnie potrzebuje pewnej wiedzy, a czytanie na forum postów z różnych miejsc w Polsce daje różne opinie...podajcie ceny pewnych prac,które już macie za sobą...konkretnie 1.cena za 1m2 robocizny docieplenia poddasza 20+5 wełna +ruszt pod płyty,folia,płyty g-k....2. cena za 1m2 ścianki działowej g-k bez wełny mineralnej,3. cena za szpachlowanie płyt+gładź,4. cena za sufit podwieszany -regips za 1m2....dostałam moim zdaniem chorą propozycję cenową, więc najlepiej pogadać o tym z kimś z moich okolic,,,,pomóżcie....

 

 

a cos wiecej? gdzie budujesz itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie wszyscy w dziennikach budowy- w dzienniku Zielonej....

 

Przerażająca wiadomość. Swoją drogą ciekawe, czy to zdjęcia naprowadziły włamywaczy na ten akurat domek? Ale na pewno musieli obserwować inaczej chyba trudno by było im trafić na taki moment.

 

 

nie wiem...ale przeciez rozni ludzie to czytaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.cena za 1m2 robocizny docieplenia poddasza 20+5 wełna +ruszt pod płyty,folia,płyty g-k

chyba około 18 zł/m2

2. cena za 1m2 ścianki działowej g-k bez wełny mineralnej

a czemu chcesz bez wełny? chyba lepiej "z" - za ściankę z wełna jakies 20 parę zł/m2

3. cena za szpachlowanie płyt+gładź

6-8 zł/m2

4. cena za sufit podwieszany -regips za 1m2.

10 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie wszyscy w dziennikach budowy- w dzienniku Zielonej....

Przerażająca wiadomość. Swoją drogą ciekawe, czy to zdjęcia naprowadziły włamywaczy na ten akurat domek? Ale na pewno musieli obserwować inaczej chyba trudno by było im trafić na taki moment.

nie wiem...ale przeciez rozni ludzie to czytaja...

 

Witam wszystkich wtorkowo.

 

Co do poruszanego dziś tematu - to rzeczywiście to bardzo przykre. Jednak nie sądzę by była to kwestia forum. Myślę że podstawowy problem jaki się tu pojawił to fakt nie załączenia alarmu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie wszyscy w dziennikach budowy- w dzienniku Zielonej....

 

Przerażająca wiadomość. Swoją drogą ciekawe, czy to zdjęcia naprowadziły włamywaczy na ten akurat domek? Ale na pewno musieli obserwować inaczej chyba trudno by było im trafić na taki moment.

 

 

nie wiem...ale przeciez rozni ludzie to czytaja...

 

Zgadza się, na kilku forach spotkałem się z ostrzeżeniami przed pisaniem takich rzeczy jak np. terminów urlopów, o planowanych wyjazdach, itp., jak by się przyjżeć dokładniej to z pewnością można znaleźć sporo informacji w naszych wypowiedziach, które dla złoczyńców mogą być przydatne, a jak dodać do tego zdjęcia, na których widać wyraźnie atrakcyjny "towar". Myślę, że trzeba dobrze przemyśleć, które zdjęcia się zamieszcza jezeli się już na to zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam opowiem:

W pewnym mieście mam znajomego, który jest policjanetem opowiedział mi, że bardzo często zdarza się, że złodzieje "współpracują" z agencjami ochrony. Jest to trudne do udowodnienia ale jak wytłumaczyć fakt, że często do włamań dochodzi gdy właściciele nie włączą alarmu np. na noc i akurat wtedy następuje włamanie.

I co tu robić? Ufać agencjom ochroniarskim czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam opowiem:

W pewnym mieście mam znajomego, który jest policjanetem opowiedział mi, że bardzo często zdarza się, że złodzieje "współpracują" z agencjami ochrony. Jest to trudne do udowodnienia ale jak wytłumaczyć fakt, że często do włamań dochodzi gdy właściciele nie włączą alarmu np. na noc i akurat wtedy następuje włamanie.

I co tu robić? Ufać agencjom ochroniarskim czy nie?

Witam wszystkich.Tu się z tobą zgadzam sama mieszkałam na osiedlu chronionym gzie dość często było wiadomo że dawali cynk złodziejom,i to właśnie zawsze okradali tam gdzieś ktoś wyjechał nawet na krótki łykendzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Niestety, kosztowało mnie to zamawianie nowych badań u kogoś innego a na dodatek wysłuchiwałam gorzkich słów pod jej adresem. :evil:

 

Mam analogiczną sytuację. Badanie okazało się bezużyteczne bo odwiert zrobiono tylko na trzy metry a ja muszę zrobić studnię chłonną i nie wiem na jaką głębokość.

 

Jedyne co mogę teraz zrobić to nagrodzić takiego "fachowca" czerwoną mordką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Niestety, kosztowało mnie to zamawianie nowych badań u kogoś innego a na dodatek wysłuchiwałam gorzkich słów pod jej adresem. :evil:

 

Mam analogiczną sytuację. Badanie okazało się bezużyteczne bo odwiert zrobiono tylko na trzy metry a ja muszę zrobić studnię chłonną i nie wiem na jaką głębokość.

 

Jedyne co mogę teraz zrobić to nagrodzić takiego "fachowca" czerwoną mordką.

 

Klaus a ile robiła Ci Pani geolog odwiertów i na jaką głębokość ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...