Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

KLAUS

 

Oprócz mojego 656 jeszcze podają część 628.

 

Moja jest 638, to chyba mnie nie dotyczy.

Swoją droga myślałem, że wasze działki już są jednorodzinne.

Widziałem uchwałę z 2004roku.

 

W takim razie Ciebie nie dotyczy - więc pewnie dlatego nie dostałeś zawiadomienia.

 

Widziałeś uchwałę z 2004 roku o przystąpieniu do zmiany - ale jak na razie to mogą tam powstać wieżowce :lol:, a zmiana na domki dopiero trwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś uchwałę z 2004 roku o przystąpieniu do zmiany - ale jak na razie to mogą tam powstać wieżowce :lol:, a zmiana na domki dopiero trwa :(

 

E..., no nie jest tak źle. Budownictwo wielorodzinne ale ale do 2,5 kondygnacji. Co najwyżej szeregowce nam grożą.

 

Mam nadzieję że teraz już będą groziły tylko jednorodzine 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej szeregowce nam grożą.

z tymi szeregowcami nie jest tak źle, u mnie na ulicy są, na początku tez psioczyłam, bo miało byc tak pieknie, ale teraz widzę same plusy: droga utwardzona, światła są, bo każdy ma przed domkiem, a jest ich dużo na małej przestrzeni i moge spokojnie do domu dojechać, no i wytłumaczyć łatwo jak do mnie dojechać :wink: bo sa bardzo charakterystyczne. No i moi synkowie będa mieć potencjalnie więcej kolegów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zalozymy spolke i bedziemy dachowki produkowac w promocyjnej cenie.

 

Nie da rady bo to nie glina tylko ił.

Też to mam.

 

 

Bezwies, a która twoja działka

 

 

591

 

A szeregowcow i blizniakow i tak nie da sie uniknac, poniewaz drobni developerzy znajda sposob na ominiecie zapisow, ale mi to w zasadzie

tak bardzo nie przeszkadza.

 

Widze ze REMBUD wyprowadzil Ciebie z rownowagi jak i mnie.

Pocieszam sie tylko tym, ze obecny na liscie plac Wisly Krakow tez nie wytrzymal i lekko wychamowal ich apetyt-

o czym przypadkiem donieslimi mi pracownicy REMBUD.

Mysle, ze wpisze ich na Twoja liste z komentarzem,

ale jak znajde wiecej czasu - tak ca w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej szeregowce nam grożą.

z tymi szeregowcami nie jest tak źle, u mnie na ulicy są, na początku tez psioczyłam, bo miało byc tak pieknie, ale teraz widzę same plusy: droga utwardzona, światła są, bo każdy ma przed domkiem, a jest ich dużo na małej przestrzeni i moge spokojnie do domu dojechać, no i wytłumaczyć łatwo jak do mnie dojechać :wink: bo sa bardzo charakterystyczne. No i moi synkowie będa mieć potencjalnie więcej kolegów :D

 

Oczywiście zawsze można jakieś + znaleźć :lol:, ale ja bym wolał :D jednorodzinne - na "górce" jest tyle działek że gdyby miały tam powstać szeregowce to by się to osobne miasto zrobiło :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co tyle pesymizmu ???

ależ wręcz przeciwnie - kolega mnie źle zrozumiał :D

podniosłam sobie w czasie budowy próg "wkurzalności" tudzież "przejmowalności się" i teraz jestem duzo szczęśliwsza osobą :D

no to gratulki :D

ty też nie wyglądasz na wkurzonego :wink: :D

pomimo, że jesteś z lewej strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...