Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

No dobrze, teraz na poważnie.

Jak lepiej zostawic na zimę fundamenty? Wersja wykonawcy: wykonac chudziak pod posadzkę, bo napada i bedzie pod spodem bajoro (poniżej piasku zasypowego, gdzie grunt rodzimy to ił).

Wersja kierownika: a może tak bez chudziaka, niech się jeszcze piasek dodatkowo zagęści dzięki opadom (był zagęszczany zagęszczarką).

Poradźcie szybko, bo jutro rano muszę podjąc decyzję. Please. 8)

my mieliśmy zostawiony bez chudziaka po to aby się dodatkowo zagęścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

No dobrze, teraz na poważnie.

Jak lepiej zostawic na zimę fundamenty? Wersja wykonawcy: wykonac chudziak pod posadzkę, bo napada i bedzie pod spodem bajoro (poniżej piasku zasypowego, gdzie grunt rodzimy to ił).

Wersja kierownika: a może tak bez chudziaka, niech się jeszcze piasek dodatkowo zagęści dzięki opadom (był zagęszczany zagęszczarką).

Poradźcie szybko, bo jutro rano muszę podjąc decyzję. Please. 8)

 

Zależy jaką masz glebę. Jak przepuszczalną to bym zostawił bez betonu.

Ale jeśli tak jak u mnie glina/ił to woda nie będzie miała gdzie odpłynąć, mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wITAM

Bardzo dziekuje za przejawy sympati , az sie boje co sie tu dowiem o tym moim wspaniałym terenie !! kupiłam miesišc temu z drugiej ręki nie od DOM budu ale wyszło mi nawt taniej niż u nich zastanawiam sie co jest z tš dziełka nie tak skoro ludziska sie jej pozbyli , niestety refleksja ta mnie naszła po akcie notarialnym hihihiihihi

 

A ile dałaś za metr jeśli można spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly co w sercu, to na klawiaturze - tak trzymać! :D

Klaus większość facetów woli rozmawiać o tym w aspekcie techniki, czyżbys był tym wyjątkiem? 8)

gliniarze z Bezrzecza przystopujcie troche, bo trzeba będzie was zaraz do nowego wątku wygonić :wink: :lol:

 

No wiesz Delf-iku czas najwyższy zdać sobie sprawę że lewobrzeże GÓRĄ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...