Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maro74

Ja startuje w połowie maja (jak wróci głowa domu - niech pilnuje), ale umówiona jestem z kierowniczką, zaklepanych mam budowlańców, po weekendzie dogadam szczegóły do umowy. Ale muszę przyznać, ze mam bardzo sympatycznych sąsiadów. Narazie jestem optymistycznie nastawiona, chociaż z kanalizą sie rozczarowałam, pewnie Ty będziesz miał szybciej od nas (z tego co wiem jest przetarg). Nasza jest zatwierdzona, ale gmina ma 3 lata na wykonanie. Mam nadzieje, że w 2007 się zdecydują, bo wtedy planuje świeta w domu. A gdzie kolega ma działke, po tej stronie od lasu? Moja jest dokładnie między domkiem dwuspadowym z czerwoną dachówka a budowanym z bk (już troche skrótów załapałam). Pozdrawiam serdecznie.

Jest 24.00 a mi się nie chce spać :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ale dzisiaj zimno brrr :evil: .

 

Dzióbek. To ja już chyba wiem gdzie budujesz. A mój kolega ma działkę jak wjeżdzasz od ul.Piłsudskiego to po prawej stronie przed taką dużą Halą białą jakby vis a vis starych biur ogrodnika (od frontu jeszce nie ogrodzona bośmy się nie wyrobili :wink: . Na działce obok juz stoi domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Już od rana mi ciśnienie skoczyło :evil:

Tłumaczyłam wczoraj, że oba wozy do czyszczenia oczyszczalni mają przyjechać na godzinę 9tą, a tu...........jeden przyjechał o 8smej i jeszcze zaczęli mnie straszyć, że godzina ich pracy to 250zł :evil:

Pogoniłam! Powiedziałam, że mają być o 9,15 albo im zrobię taką reklamę, że nie będa mieć klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam piąteczkowo

 

i mróz,

i @#$%!@ :evil: padł mi akumulator i musiałam się spóźnić do roboty :evil:

 

 

Ulamach, Teska - wygibasy będą pon, śr 18.40. jak się dorobię dresu (poprzednie zostały strcone na budowie) idę :lol:

 

 

ma ktoś pomysł jak zamontować na zewnątrz lampki-kurtynkę, gdy się o tym nie pomyślało wcześniej, a podbitka plastikowa?

 

pozdrawiam:

- starych i nowych

- superaste lewobrzeże

- miłe prawobrzeże

- mocną, nowopowstałą grupę bezrzecza

- grupę mierzyn

- budujących

- oczekujacych

- tych co wykańczają

- i tych co mają przerwy

- czyli wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus ... teraz nie pomyliłam heh za metr to 108 złociszow wyszło 1108 meterka

 

Klaus, Kacha72 czy macie jakieś namiary na sprzedawców działek w waszych okolicach? Ile płaciliście za metr, czy są tam wszystkie media?

Jeśli tak to poproszę - może być na priva.

Pozdrawiam,

adria

 

 

Działki na tym terenie chyba już tylko sprzedaje DOMBUD ul. Kaperska 19 (telefonu nie znam ale ogłaszają się w Kurierze); lub oczywiście drugi obieg od kogoś prywatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus ... teraz nie pomyliłam heh za metr to 108 złociszow wyszło 1108 meterka

 

Klaus, Kacha72 czy macie jakieś namiary na sprzedawców działek w waszych okolicach? Ile płaciliście za metr, czy są tam wszystkie media?

Jeśli tak to poproszę - może być na priva.

Pozdrawiam,

adria

 

 

Działki na tym terenie chyba już tylko sprzedaje DOMBUD ul. Kaperska 19 (telefonu nie znam ale ogłaszają się w Kurierze); lub oczywiście drugi obieg od kogoś prywatnego.

 

no właśnie dobrze by było mieć jakiś namiar na ten drugi obieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie w pierwszy mroźny dzień,

własnie robimy pomiar temperatury w pracy (pod biurkiem) elektronicznym termometrem morskim - obstawiajcie ile mamy stopni (podpowiadam, że jest zimno) 8)

my w pracy siedzimy w pomieszczeniu ~20m2 w 3 osoby i jest 22 stopnie do 13 godziny będzie 23 a może i więcej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...