Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam popoludniowo!

 

melduje ze moja ekipa nie pojawila sie w lykendzik... (obiady moje im nie smakowaly???? :evil: :evil: )

znalazlam nowych,a le taka cene przywalili ale nic....musialam sie zgodzic!

 

z przyjemniejszych rzeczy:

-odpalilismy w sobote piec coby juz bylo cieplo

- szafki kuchenne poskrecalismy

 

no i ogolnie to ...

 

zaraz jade bo musze zobaczyc co robia moi nowi fachowcy (pozal sie Boze)

 

 

milego wieczorka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam popoludniowo!

 

melduje ze moja ekipa nie pojawila sie w lykendzik... (obiady moje im nie smakowaly???? :evil: :evil: )

znalazlam nowych,a le taka cene przywalili ale nic....musialam sie zgodzic!

 

z przyjemniejszych rzeczy:

-odpalilismy w sobote piec coby juz bylo cieplo

- szafki kuchenne poskrecalismy

 

no i ogolnie to ...

 

zaraz jade bo musze zobaczyc co robia moi nowi fachowcy (pozal sie Boze)

 

 

milego wieczorka!

 

Jolly

 

ale Ty kobitko masz pecha :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradżcie!! :oops:

Nie znam się na tych cenach, ale 1200 zł za kontener koło 16 m2(blaszak ocieplony wełną stan dość zadowalający), to dużo czy mało??? Wiem ze ta osoba co chce sprzedac dała 2 lata temu 700 zł. Nie wiem co mam odpowiedzieć, druga połówka mówi ze troche drogo.

Pozdrawiam raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradżcie!! :oops:

Nie znam się na tych cenach, ale 1200 zł za kontener koło 16 m2(blaszak ocieplony wełną stan dość zadowalający), to dużo czy mało??? Wiem ze ta osoba co chce sprzedac dała 2 lata temu 700 zł. Nie wiem co mam odpowiedzieć, druga połówka mówi ze troche drogo.

Pozdrawiam raz jeszcze

 

Dzióbek!

Jak potrzebujesz to bierz!

Drugie połówki zawsze będą narzekały, bo taka ich rola. :D

 

Za 1200 zł to jest chyba metalowy barak, a nie kontener (ceny kontenerów zaczynaja się od kilku tysięcy złotych)

Ceny kontenerów rosną, bo rosną ceny złomu.

Do ceny dolicz koszt dźwigu i transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest ciekaw mojego (naszego) przyszłego gniazdka to Peterz ma go na obrazku. Będą dwa jeden w Dobrej a drugi w Policach.

Pozdrawiam i wszystkim samotnym polecam włochate kaczuchy do poduchy (mój małżonek przywiózł mi taką wielgaśną, nie wiem po co, :oops: ale zimą niezle grzeje od razu jest cieplej).

Dobrej nocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij w mrowisko! :D

 

Wszyscy (no.... prawie wszyscy) wykonują izolacje przeciwilgociową podłogi na gruncie z papy termozgrzewalnej lub "2 x papa na lepiku". Bardziej odważni kładą na chudy beton tylko folię, ale ich w tej chwili pomijam.

Żadna papa i lepik nie mają atestu higienicznego do stosowania wewnątrz budynków przeznaczonych na stały pobyt ludzi (a więc w naszych domach). Atest PZH dopuszczają stosowanie niektórych pap jako naziemną hydroizolację przykrytą kilkucentymetrową warstwą cementu pod pomieszczenia typu garaże, piwnice, hale i magazyny przemysłowe. Mimo to projektanci, kopiując stare wzorce, piszą w projektach "2 x papa na lepiku" i są głeboko zadowoleni, bo przecież nie oni będą mieszkać w tych domach.

 

Dawniej stosowanie pap i lepiku (materiałów bitumicznych) wewnątrz budynków mieszkalnych było dopuszczone, tak jak np. pokryć dachowych z azbestu. Wykonawcy chwalą sobie te roboty izolacyjne, bo można je wykonać szybko, a inwestorzy są zadowoleni, bo jest tanio.

 

Pytanie:

Dlaczego więc teraz większość budujących własne domy ignoruje atesty higieniczne i wykonuje izolacje przeciwilgociwe wg metod rodem z "bidnego", socjalistycznego PRL-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. U mnie zaczęło się od dywanika u szefa. Najgorzej, że był to "dywanik prewencyjny", bo narozrabiał ktoś inny i chodzi o to, żeby się zaraza nie rozniosła. :evil: :wink:

 

Z dwojga złego chyba już lepszy dywanik prewencyjny, niż interwencyjny? 8)

 

Pozdrawiam w poniedziałek

 

Ale interwencja była wybiórcza, więc ja chyba diabelskie nasienie jestem? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...