Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich

 

ci co ewentualnie żałowałi nie mają czego - do ikeii nawet nie dojechałam, nie miałam czasu taczki załadować -odbradowałam do późnego wieczora, a potem prosto do dom.

 

jejku na forum już plany sylwestrowe? ja się w tym roku raczej nie wybieram nigdzie (kurka to, będzie już drugi rok z rzędu :o). tyle lat balowałam na wyjazdach, że teraz, w dobie małego kryzysu, mogę posiedzieć w domu.

 

podrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

nie nie ja jestem w dobrym humorze.... :cry: chlodnica do mojego autka 560 zl, robotnicy za lazienke i dokonczenie salonu 3.500!!!, zlew do lazienki i bateria ok. 1.500, zlew do kuchni i bateria niestety starodawna stylem ok. 1000, aha i jeszcze 4 tony opalu - 1976,40 !! no i jeszcze swieta, sylwester i SPA??????!!!!!!

 

 

o rany kiedy to sie skonczy.... niestety na kotlety juz nie starczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i zapomnialam jeszcze o blacie do kuchni.... no i lodowka szwankuje, no i barek przydalo by sie zrobic jeszcze, jeszcze kilka sztuk plytek pod kominek, impregnat na sciane z kamienia, jeszcze kilka workow kleju, nie licze listew, oraz stolu do jadalni na swieta, wypoczynku do salonu, lozka do mojej purpurowej sypialni, mebelkow dla Kevinka......

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słowa piosenki Niemena ... "Czy mnie jeszcze pamiętacie???"... Uprzejmnie donoszę, że nasz bój dobiegł końca i mieszkamy już w naszym nowym domu... Sama nie wierzę, że to już!!! Co prawda, jeszcze fachowcy kończą tzw kosmetykę ( tu kontakcik, tu listwa to insza pierdółka) ALE TO JUŻ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słowa piosenki Niemena ... "Czy mnie jeszcze pamiętacie???"... Uprzejmnie donoszę, że nasz bój dobiegł końca i mieszkamy już w naszym nowym domu... Sama nie wierzę, że to już!!! Co prawda, jeszcze fachowcy kończą tzw kosmetykę ( tu kontakcik, tu listwa to insza pierdółka) ALE TO JUŻ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

no to gratulacje :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kobietek!

 

gdzie najlepiej wybrac sie na turnus odnowy biologicznej tzw. SPA???? bylyscie gdzies co mozecie polecic!!! PPostanowilam sie troche zregenerowac tylko nie wiem ktore miejsce wybrac? Doradzcie...

hotel Faltom w Gdyni byliśmy tam trzy tygodnie temu -wypoczęłam z dziećmi

bliżej SPA Bagińscy w Pobierowie - dużo lasów i morze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafrazując słowa piosenki niemena ... "czy mnie jeszcze pamiętacie???"... Uprzejmnie donoszę, że nasz bój dobiegł końca i mieszkamy już w naszym nowym domu... Sama nie wierzę, że to już!!! Co prawda, jeszcze fachowcy kończą tzw kosmetykę ( tu kontakcik, tu listwa to insza pierdółka) ale to już!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gratulacje! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a... oczywiście witam wszystkich i życzę miłego popołudnia i wieczoru

 

Jolly, z tym chrzczeniem :oops: może być niejaki problemik, bo u mnie brzuszek coraz większy i na co śmielsze eksperymenta kondycji nie starcza :wink: :lol: Ale niech no ja sie tylko pozbędę tego (skądinąd miłego) balastu to daje słowo, że nadrobimy wszystkie zaległości :D

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem :)

 

Byłam dzisiaj w gminie w Dobrej... Połowicznie sprawy pozałatwiałam,ale dowiedziałam się,że wójt jest weterynarzem :) Nie wiem czy to informacja przydatna no ale wiem :)

Z przepompownią trochę się wkurzyłam, po podobno jak będzie stała na terenie prywatnym, gmina jej nie przejmie- tylko samą kanalizę... Pan podpowiedział, żeby "wziąć takiego projektanta który zrobi dobrze" :oops:

Hi hi jak takiego znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Miło jest w końcu coś takiego usłyszeć, bo cała budowa, od początku do prawie końca ( no bo jeszcze nie zamknęłam drzwi za ostatnim fachowcem) była na mojej głowie. Mąż, niestety ciągle tylko weekendami w domku i na razie nie zapowiada sie na żadną zmianę. :cry: A ja z rosnącym w nieprawdopodobnym tempie brzuchem użerałam się

z kolejnymi ekipami od wykończeniówki. Za to teraz mogę zainteresowanym podawać namiary na rewelacyjnych kafelkarzy ( 35 zł/m2) , a wykonanie i tempo - imponujące. Fakt, że trzeba do nich znacznie wcześniej uderzać, ale są naprawdę fantastyczni. Stolarza od schodów też mogę polecić - bardzo jesteśmy zadowolenie z jego wykonania. Więc jakby ktoś coś z tych dziedzin potrzebował, to na priv zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem :)

 

Byłam dzisiaj w gminie w Dobrej... Połowicznie sprawy pozałatwiałam,ale dowiedziałam się,że wójt jest weterynarzem :) Nie wiem czy to informacja przydatna no ale wiem :)

Z przepompownią trochę się wkurzyłam, po podobno jak będzie stała na terenie prywatnym, gmina jej nie przejmie- tylko samą kanalizę... Pan podpowiedział, żeby "wziąć takiego projektanta który zrobi dobrze" :oops:

Hi hi jak takiego znaleźć...

Sylwio, nie wiem co się dzieje, ale ja robiłem przecież przepompownię i to na prywatnym gruncie!

Obecnie przekazana jest Gminie, więc coś dziwnego...

Co do projektanta, to polecam Ci mojego - jest na liście. Nie miał problemów w Gminie Dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...