Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Witam już w poniedziałek.

U mnie powoli koniec stanu surowego... jeszcze ostatnie zamiany... Weźmy się i... zróbcie to zamiast tamtego... :lol: Trzeba się będzie zabrać za sprzątanie i ostatnie prace ziemne, żeby zdążyć przed śniegiem... już nie pierwszym zresztą ;)

 

Eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się !

 

Jestem posiadaczem ziemskim, całe 1300 m2.

Ostatnio byłem lekko zaaferowany, ale postanawiam

poprawę.

 

Witam wszystkich w nowym tygodniu i zapytuję:

w tym tygodniu lecę do mediów po uzgodnienia,

projekt już wybrany (do kupienia),

- i co dalej aby dostać w tym roku pozwolenie na budowę :wink:

 

pozdrawiam i z góry dziękuję

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich po chwilowej nieobecnosci.

 

bodekku, jestesmy widze na tym samym etapie, z tym, ze my juz kupilismy projekt. lada moment odbieramy WZiZT, jak tylko zbierzemy wszystkie warunki przylaczy to idziemy do architekta po adaptacje i on wszystko zalatwia do pozwolenia na budowe. na to przynajmniej wyglada.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

Nowy półobszarnik

 

Witam wszystkich klubowiczów !

 

Przeczytałem posty z ostatniego tygodnia i już wszystkim zazdroszczę, ponieważ Wy już macie swoje działki, wykopy, ściany a nawet dachy.... , a ja dopiero zadatkowałem działkę.

Pierwszy mały kroczek w długiej, pełnej niewiadomych podróży....

Działka przy ul. Topolowej gm. Mierzyn

 

Może jest na forum jakiś sąsiad ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamona Lisa, Maksiu - dzięki,

 

Bikosa - po pierwsze gratulacje z okazji potomka;

 

a czy w przypadku posiadania informacji dotyczącej

przeznaczenia terenu (są tam również przywołane skrótowo warunki zabudowy - domek wolnostojący o wysokości zabudowy itp.) potrzebny jest wystąpienie o WZiZT ?????.

Jeżeli o czymś zapomiałem to mnie oświećcie :oops:

pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!

 

chciałbym się uporać z papierologią a potem zając się planowaniem Budowy mojego wymarzonego Domku !

 

pozdrowienia

 

bodekku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegnący - phi! - mi tam nie ma czego zazdrościć - ja jestem dopiero na etapie "Kochanie.... a może byśmy tak dom zbudowali?" :wink: i przyzwyczajaniu się do myśli, że trza by mamonę na to zacząć zbierać :-?

 

Witam serdecznie i zadaję odwieczne pytanie: a projekcik? Jest już jakiś na oku?

 

Pozdrawiam,

M.

 

P.S.

Gratuluję nicka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Bodeku - moje gratulacje - teraz musisz wystąpić o warunki zabudowy i zagospodarowania terenu + warunki przyłaczy (gaz, woda, prąd), a i jeszcze mapka do celów projektowych sporządzona przez geodetę.

 

Bignący po cegłę - czy sprawdziłeś możliwości budowania przy. ul. Topolowej? Coś mi się obiło o uszy (nie jestem pewna) że na tej ulicy gość wybudował całe osiedle nie mając pozwolenia na budowę, gdyż teren nie był przeznaczony pod budownictwo (może się jednak mylę :-? ).

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za gratulacje. moje potomstwo ma 6 tygodni- patrzcie jak ten czas leci- tak naprawde to widac po dzieciach i postepach na wszych budowach :lol:

bodekku- co to sa za informacje? cos na papierze? nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, moze ktos inny z forum??

joasia jasia- czemu cie nie ma od dluzszego czasu? teska tez jakby rzadziej na forum. dziewczyny do pior!! tzn do klawiatur! tesknie za radosna tworczoscia literacka. :wink: zawsze bardzo poprawia mi nastroj i odrywa od codziennych obowiazkow.

witam wszystkich - nowego biegnacego takze.

milego popoludnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...