Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Za to teraz mogę zainteresowanym podawać namiary na rewelacyjnych kafelkarzy ( 35 zł/m2) , a wykonanie i tempo - imponujące. Fakt, że trzeba do nich znacznie wcześniej uderzać, ale są naprawdę fantastyczni. Stolarza od schodów też mogę polecić - bardzo jesteśmy zadowolenie z jego wykonania. Więc jakby ktoś coś z tych dziedzin potrzebował, to na priv zapraszam.

 

Ewa, podwójne gratulacje. Co do polecania- może wyślesz informacje Klausowi a on umieści je na naszej liście? Ja w każdym razie jestem bardzo zainteresowana i proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Miło jest w końcu coś takiego usłyszeć, bo cała budowa, od początku do prawie końca ( no bo jeszcze nie zamknęłam drzwi za ostatnim fachowcem) była na mojej głowie. Mąż, niestety ciągle tylko weekendami w domku i na razie nie zapowiada sie na żadną zmianę. :cry: A ja z rosnącym w nieprawdopodobnym tempie brzuchem użerałam się

z kolejnymi ekipami od wykończeniówki. Za to teraz mogę zainteresowanym podawać namiary na rewelacyjnych kafelkarzy ( 35 zł/m2) , a wykonanie i tempo - imponujące. Fakt, że trzeba do nich znacznie wcześniej uderzać, ale są naprawdę fantastyczni. Stolarza od schodów też mogę polecić - bardzo jesteśmy zadowolenie z jego wykonania. Więc jakby ktoś coś z tych dziedzin potrzebował, to na priv zapraszam.

 

Dołączam się do gratulacji.

 

A namiarki oczywiście prosimy do Klausa - z maleńkim opisem na listę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia B. Tak zgadza się - nasz domek to Malwa z Horyzontu. Faktycznie, przestrzegam przed tą pracownią ( mówię tylko z mojego nienajlepszego doświadczenia). Projekt miał mase niedoróbek i nieprzemyślanych szczegółów, które potem samemu trzeba w trakcie budowy poprawiać, a to kosztoje wymierną ilość pieniążków. Co do namiarów na fachowców, poszło na priv do Klausa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dziewczyny. Faktycznie , dawno sie nie pojawiałam, ale wykończenie domu , zwłaszcza w pojedynke to jakiś horror. Były momenty, że nie wiedziałam w co ręce włożyć. Na szczęście, najgorsze juz za nami. Teraz jeszcze jakiś tydzień, dwa na detale i będzie można chwilę odsapnąć zanim drugie maleństwo da nam popalić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słowa piosenki Niemena ... "Czy mnie jeszcze pamiętacie???"... Uprzejmnie donoszę, że nasz bój dobiegł końca i mieszkamy już w naszym nowym domu... Sama nie wierzę, że to już!!! Co prawda, jeszcze fachowcy kończą tzw kosmetykę ( tu kontakcik, tu listwa to insza pierdółka) ALE TO JUŻ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

EWA

 

 

Gratulacje!!!!!!!! hmm..ale ty tak po cichcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo!

Hello, hello!

Czy ktoś zna firmę Framex? Macie jakieś doświadczenia?

Właśnie zbieram oferty na okna (PCV) i póki co ta firma jest najlepsza... Czy Wasze doświadczenia to potwierdzają? Czy przy zamówieniu okien zaliczka rzędu 30-40% to standard? Mnie się wydaje to dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo!

Hello, hello!

Czy ktoś zna firmę Framex? Macie jakieś doświadczenia?

Właśnie zbieram oferty na okna (PCV) i póki co ta firma jest najlepsza... Czy Wasze doświadczenia to potwierdzają? Czy przy zamówieniu okien zaliczka rzędu 30-40% to standard? Mnie się wydaje to dużo...

 

 

firmy nie znam- ale zaliczka 30% to standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...