Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam!

 

Jak dobrze, że tu się pisze bo......siadło mi gardło i nie mogę mówić :cry:

 

 

Oj, Didi, to w sumie chyba dobrze, że nasze weekendowe spotkanko nie doszło do skutku, bo bym miała wyrzuty sumienia, że przeciągi w moim domku tak cie załatwiły.

 

Zdrówka Ci życzę a na gardełko grzane piwko z miodem proponuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Jak dobrze, że tu się pisze bo......siadło mi gardło i nie mogę mówić :cry:

 

 

Oj, Didi, to w sumie chyba dobrze, że nasze weekendowe spotkanko nie doszło do skutku, bo bym miała wyrzuty sumienia, że przeciągi w moim domku tak cie załatwiły.

 

Zdrówka Ci życzę a na gardełko grzane piwko z miodem proponuję. :D

ja piwa nie lubię :cry: nawet jego zapachu nie znoszę więc proszę o inne rady :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jak dobrze, że tu się pisze bo......siadło mi gardło i nie mogę mówić :cry:

 

 

Oj, Didi, to w sumie chyba dobrze, że nasze weekendowe spotkanko nie doszło do skutku, bo bym miała wyrzuty sumienia, że przeciągi w moim domku tak cie załatwiły.

 

Zdrówka Ci życzę a na gardełko grzane piwko z miodem proponuję. :D

ja piwa nie lubię :cry: nawet jego zapachu nie znoszę więc proszę o inne rady :oops:

 

To pozostaje mleko z miodem :wink:

 

Witam poniedziałkowo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praojciec stworzył grupę

i sobie poszedł dalej :(

osierocił nas :cry:

 

Oj nie ładnie mnie tak obgadywac, nie ładnie...

popatrzce na to z innej strony... udalo się stworzyc grupe, ktora sie doskonale rozkrecila i zyje sobie doskonale swoim wlasnych zyciem,

... a ja postawilem sobie kolejne wyzwanie, a sentymentu i tak bede tu zagladal.. co do tego mozecie być pewni...

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włanie otrzymałem ofertę Ekodom-u i rzeczywisćie jest ona niezła.. z naciskiem na słowa - "muszę z nimi pogadać" :).

Prawdę mówišc już to zrobiłem i chyba do negocjacji w sprawie okien z Eko-domem jest już nas trójka... Idę do nich w poniedziałek... O Szczególach dam znać...

 

Grzesiek, poczekaj trochę. Ja jak się do nich nie odzywałem to sami do mnie zadzwonili z propozycją głębszego rabatu. To mi się podoba. :D

Chyba u nich kupię moje okna.

 

Wiem skad biorą VEKE od DAKO :lol: .Sprawdzilem w wyszukiwarce mają bardzo dobrą opinie i wysoki standard poczytaj.Odnośnie rabatu tez dzwonili dali mi 35% i szare uszczeli zamiast czarny oraz wypełnienie rowka w standardzie ale niechcą mi spuścić z ceny głowic ozdobnych retro :cry: .Podaj mi twoj nr telefonu to sie zgadamy i przyjdziemy jako grupa zakupowa :D .Czy kupujesz też u nich brame garażową Wiśniowskiego?i jaki rabat dostałeś?

zobacz

http://www.dako.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w poniedziałek.

W tym tygodniu pracuję na popołudnie, tak że sprawdze ten adresik z Pomorskiej.

Listonosz własnie przyniósł warunki przyłączy z Wodociągów. Facet, ze stowarzyszenia energet. miał przywieźć warunki przyłaczy en/el do konca tygodnia i kicha, trzeba dzwonić. Czekamy na projekt z biura architektonicznego, miał dotrzeć dzisiaj, zobaczymy :roll:

Przed robotą jeszcze jade olej w aucie wymianić.

Troczę sie nazbierało jak na poniedziałek, a i telefonów kilka trzeba będzie wykonać.

 

Życzymy Wszystkim udanego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ogłoszenie:

 

Gdyby ktos poszukiwał dobrego miejsca na sylwestra to serdecznie zapraszam do "Kwiatka" pod Goleniowem. Nie wiem jak w tym roku z transportem (zazwyczaj jadą z prawego brzegu autobusy). Koszt to 400zł od pary. Super jedzenie (dużo i dobre), świetna orkiestra, dobry alkohol, no i na sali się nie pal(dot. np. Czupurka :wink: ). Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitulano materiały z których budujesz dom są bardzo ważne, ich ilość, jakość, rozwiązania technologiczne, a nawet daty ważności - na tym wszystkim może cię przyciąć wykonawca - i przepraszam tu wszytskich wykonawców, ale niestety w moim przekonaniu przy budowie domu toczy się nieustanna bitwa między wykonawcami a inwestorami (zupełnie nie wiem dlaczego, jakbyśmy byli z innej gliny...), kto kogo :-?

Oczywiście są wyjątki, ale o nich tu nie mówimy.

 

Dlatego zakup materiałów jest kluczowym elementem powodzenia ekonomicznego i jakościowego inwestycji: budowa domu.

Nie można tego odpuścić.

 

pozdrawiam w leniwą niedzielę :D

:oops: :oops: :oops: nie doczytałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Życzymy pełnego pozytywnych wrażeń, udanego i pełnego jedynie sukcesów przyszłego tygodnia!!!

 

dwa vitulaki :D

 

ps. do jutra

Witam na forum, także życzę powodzenia ''w budowaniu" , my tak jak i Wy zaczynamy budowę wiosną na prawobrzeżu; jestesmy w trakcie poszukiwania wykonawcy

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praojciec stworzył grupę

i sobie poszedł dalej :(

osierocił nas :cry:

 

Oj nie ładnie mnie tak obgadywac, nie ładnie...

popatrzce na to z innej strony... udalo się stworzyc grupe, ktora sie doskonale rozkrecila i zyje sobie doskonale swoim wlasnych zyciem,

... a ja postawilem sobie kolejne wyzwanie, a sentymentu i tak bede tu zagladal.. co do tego mozecie być pewni...

pozdrawiam

m.

 

maksiu - Wielki Praojcze

zostawiłeś nas samych tak jak Pramatka

(która od sieci odcięta została :( )

dlategoż smutek nas wielki ogarnął!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...