Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam wszystkich. Miło mi byc w tak zacnym towarzystwie i jak przystało na nowego odrazu pytam.

Czy istnieje jakaś podgrupa dotycząca Stargardu Szczecińskiego?

A co się tak kolega na dzień dobry chce izolować :wink: :lol:

My tu jedna wielka rodzina jesteśmy, czy prawobrzeże, czy Morzyczyn, czy Dominikowo, czy Borzysławiec, czy Grzędzice, czy nawet lewobrzeże :wink:

A Police to od macochy? :wink: :lol:

 

Police to moje rodzinne miasteczko, no teraz to już MIASTO. Rodzice i rodzenstwo nadal tam mieszkają. Jaki rejon Polic , można wiedzieć?

 

 

 

Pozdrowionka

 

Witam wszystkich Vitulano ja teraz mieszkam vis a vis szpoitala a działke mam na tym nowymosiedlu co teraz powstaje za wiaduktem po prawej stronie jak się wyjeżdza z Polic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich !

Tomku idąc za Twoją sugestią dotyczącą projektu jak sie rozpędziłam że zmieniłam na zupełnie inny , choś właściwie taki sam tylko z innego biura projektowego

w sprawie Mikołaja był u dzieci , szczęśliwe ciężko było do szkoły wygonić bo gadżety brali pod pachę , ale sie nie ugięłam i poszli bez heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mikołajkowo

ło matko ale natrzaskaliście postów czytałam całe 4 strony

 

u nas mikołaj dotarł, choć skromniutki jakiś - same słodycze. ale co się dziwić to w końcu mał mikołajek

 

Bodekku - piękny domeczek, ale ja trawki nie widzę :cry:

 

Maggie - gratulejszyn

 

Józia - wreszcie się pokazałaś kobito

 

witam również wszystkie "świeżynki" i praojca z rzadka się ujawniającego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :D

 

Jaką hydroizolację stosowaliście lub zamierzacie stosować pod ogrzewanie podłogowe - folię, papę, inne?

 

Jakie są poszczególne warstwy podłogi:

  • papa termozgrzewalna (ciekawe, jak będzie się zachowywała pod wpływem ciepła)
    folia
    styropian lub wełna
    wytłoczka ze styropianu pod rurki.
    wylewka (jastrych)
    terakota lub inne?

 

u mnie: papa, folia, styropian+styropian z folią (pod rurki), wylewka, gres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. moj syn tak sie wzruszyl na prezent ze przez 15 minut tak z radosci sie darl, prawie sie poplakal..... i to mi wystarcza

Jejciu, to co ty mu podarowałaś? :D

 

Mój też sie ucieszył, ale spytał, czemu nie dostał tego, co "narysował"w liscie do Mikołaja..czemu, czemu, bo nabazgrolił na kartce cały film akcji, jakis pożar, żołnierza z helikopterem, wujka na obcasach, a wszytsko zalane wodą z węża strażackiego - no niewiele było widać...no i co Mikołaj miał począć? Kiedy jedyne klarowne akcenty tego listu, czyli żołnierz i helikopter, mój syn juz ma?

 

Może gwiazdka sie bardziej postara..poproszę o interpretację listu :wink:

 

No i wszytstkiego najlepszego z okazji urodzin: fajny z ciebie prezencik Mikołajkowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam mu Hot Wheelsa (Boniu nie wiem czy dobrze) z torem i potworem bagiennym..... naprawde takie wzruszenie... spedzilam przy samym skladaniu ok. 45 minut - on w tym czasie poszedl z babcia do kosciola by Bozi podziekowac za prezent!!!! :lol: Dla tych chwil warto naprawde zyc!!!!

 

 

 

Dziekuje za zyczenia wszystkim!!!

 

 

Mam juz luksfery, mozaika pieknie sie uklada - i tu niestety nie zgodze sie z Pawlem - trafil mi sie dobry kafelkarz - mam nadzieje ze w tej opinii dotrwam do konca!!! Spiesza sie, bo przeciez Wigilia ma byc w nowym domu, a tam jeszcze tyle prac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...