Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich Vitulano ja teraz mieszkam vis a vis szpoitala a działke mam na tym nowymosiedlu co teraz powstaje za wiaduktem po prawej stronie jak się wyjeżdza z Polic

 

Mały ten świat :) , bo na Wróblewskiego w tym budynku z solarium (to może 200m od szpitala) mieszkają moi rodzice. Wcześniej mieszkali niedaleko starego kościoła na Nowopolu, a tereny gdzie się teraz budujecie były fajnymi do biegania (oczywiście nie po polach :wink: )

 

Mikołaj to chyba u nas dostał kręćka i penie polazł stary na nowe miejsce. Tyle gadamy o przeprowadzce, że sie staremu pomieszało. Gorzej jeśli zastawszy puste pole obrazi się na......powiedzmy dwa trzy latka :cry:

 

Witamy

 

ps. dzisiaj dzwonimy ustalać ewentualną umowę z wykonawcami i do dwóch następnych wykonawców. Trzymajcie kciuki.

Już kurcze 12 tu wykonawców razem obdzwoimy. Cięzko :evil:

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. STO LAT, STO LAT

 

też jestem grudniowa tylko ja dopiero za 19 dni świetuję razem z jezuskiem :lol:

no, no, no w niezłym towarzystwie się obracasz

Chaplin też 24 go grudnia się urodził

 

ale boże narodzenie jest 25-go. więc ja jestem z bożego: 25.12. godz. 00.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam mu Hot Wheelsa (Boniu nie wiem czy dobrze) z torem i potworem bagiennym..... naprawde takie wzruszenie... spedzilam przy samym skladaniu ok. 45 minut - on w tym czasie poszedl z babcia do kosciola by Bozi podziekowac za prezent!!!! :lol: Dla tych chwil warto naprawde zyc!!!!

Raju, Jolly, toż to kupa kasy! Ale fakt - mojemu tez by sie spodobał. U nas Mikołaj zwyczajowo raczej skromny, dopiero Gwiazdka rozwija skrzydła (?), czy co tam ma :wink:

No i trzymam kciuki za twoich kafelkarzy :D Szczerze 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. STO LAT, STO LAT

 

też jestem grudniowa tylko ja dopiero za 19 dni świetuję razem z jezuskiem :lol:

no, no, no w niezłym towarzystwie się obracasz

Chaplin też 24 go grudnia się urodził

 

ale boże narodzenie jest 25-go. więc ja jestem z bożego: 25.12. godz. 00.10

:oops: przez ten mój dzisiejszy mega ból głowy (zatoki?) wszystko mnie się pomerdało - oczywiście chodziło o 25 grudnia i coś z Chaplinem było tylko, że wręcz przeciwnie (nie urodziny :cry: ) :oops:

nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z powodu tej mega pomyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,,lamerscy'' nowicjusze znowu dowiedzieliśmy się nowej rzeczy.

Tym razem w rozmowie z jednym z wykonawców wypłynął temat - ubezpieczenia budowy - .

Zorientowaliśmy się, że są firmy które są ubezpieczone i są takie które nie są odziwo!

Ubezpieczacie swoje budowy od nieszczęślwych wypadków zdarzeń losowych czy tym podobnych? I czy niezależnie czy wykonawca jest ubezpieczony, czy nie - czy zależnie od tego?

 

Sorry za te lamerskie pytania, ale sami ponieśliście nas na duchu, pisząc ze w koncu każdy tak zaczyna. Bez tego forum jednak bylibyśmy nadal zieloni, a tak troszkę chyba się zaróżawiamy :oops:

 

Prosimy o dwa słówka odpowiedzi.

vitulaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...