Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jestem jestem :lol:

Taka mgła, że do komputera traić jest problem......he-he

14 dni przerwy no i jedno doświadczenie życiowe więcej na koncie?

 

Witam starszych i nowych Forumowiczów.

 

Nowy sąsiad -to dobrze Bodeku,że sie zdecydowaleś!

Ul.Topolowa,codziennie tamtędy pomykam do miasta,faktycznie jakoś ruchliwie się tam zrobilo?

Grapusek-piach,piach ja to rozumiem!

Ewar i Daniel-przybyłem,zobaczyłem i stwierdzam :super miejsce,wybaczcie że bez pukania wszedłem do domku :wink:

Ksiegowa-jakoś nie mogę trafic blue auta...

Czołem reszta...............................

 

Ponoć pszczólki nie zalepiły kitem swoich drzwi w ulach więc zima ponoć ma być słaba ? Co na to forum(CHMURKA)??

 

Późno to fakt ale spotkanko stwierdzam,że UDANE :wink:

 

P.S. Ostatnio będąc w UM Szcz-n ktoś znany powiedzial...-"Odkąd padła stocznia to Szczecin stał sie pierwszą wsią w Polsce,która ma tramwaje"....

Ameryke chłop odkrył :o he-he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam w środeczkę!

Ponoć przyszły tydzień ma być ciepły a zima ostra - fajnie by było, jak by się ta ostra zima nie sprawdziła....... :lol: :lol:

 

Księgowa - jak tam Vacik? Od maja? Jest już ta zmiana czy nie? Bo już się niecierpliwie - nie wiem, czy kupować czy nie kupować........ :(

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, ze szczególnym wskazaniem na Maksia :lol: :lol: (ja Ci dam głos z zaświatów - hihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123

U mnie niemal już koniec stanu surowego otwartego - jeszcze zostało szlifowanie drobnych niedociągnięć. Będą jeszcze lane schody ganku i wylewka w piwnicy. Potem przyjeżdżają okna i drzwi i buda zamknięta! :)

 

Fajrant! Oby nie do wiosny! Nie mam zamiaru czekać, ale jakoś te wiszące należności trzeba najpierw pospłacać...

 

No właśnie drzwi... Gdzie u nas jest jakiś sensowny wybór klamek z szyldami? Wiem mniej więcej czego chcę, ale drzwi będą malowane na mahoń... no taki prawie, ale na pewno nie brąz... Macie jakieś kontakty poza Castoramą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

koniec tygodnia coraz bliżej

Stasiek: co miałem nie zobaczyć, jak się patrzy to i się widzi różne rzeczy

Ivette: no to sorrki za te zaświaty.. ale jakoś tak mi się skojarzyło

 

serdeczne pozdrowienia dla wszystkich ze szczególnym wskazaniem na Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

Bodekku: w kwestii WZiZT to zgodnie z nowym prawem budowlanym i ustawą o zagospodarowaniu przestrzennym jeżeli dla danego terenu w gminie jest ważny miejscowy plan zagospodarowania terenu (po 1995 r.) to o WZiZT nie musisz wystepować (musiz mieć z Gminy wypis i wyrys z planu). Jeżeli natomiast posiadany przez Gminę plan jest starszy to musisz... Tak przynajmniej stanowi prawo choć urzędnicy często są zapatrzeni w to co było kiedyś (ach gdzie te czasy...) i na przekór zmieniającym się uwarunkowaniem każą w kółko Macieju. Możesz co prawda się kłócić i upierać przy swoim powołując na ustawę i paragrafy.... ale możesz stracić życzliwość urzędnika i wtedy nawet koniak nie pomoże.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho wszędzie , głucho wszędzie - co to będzie , co to będzie.......a no nic nie będzie!

 

Ksiegowa-postaram sie ale może być problem,a jak jutro, bo mam 1-dno pytanie natury technicznej ..............

 

Bodeku-xero zrobimy moich warunków,podamy twoje dane i gotowe,to w końcu to samo będzie.(są takie same ustalenia,a zyskasz 1-2 m-ce) he-he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...