Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Sorry za ciekawość :oops: i dzieki za odpowiedź. Super sprawa :D

Robimy to dla siebie (bo strzeżone parkingi kosztują i wynajmowanie magazynów też) i dla pracowników (warsztacik mały i ......prysznic coby po pracy czyści wracali do domu - autobusem np.)

 

 

A gdzie ta fabryka powstaje?

 

Ja tez mysle, zeby zaoszczedzic i mam zamiar zbudowac taki maly garaz do inwazyjnego testowania wytrzymalosci butli gazowych, a w ogrodzie stanowisko prob silnikow odrzutowych bo takie male i nieuciazliwe

hobby mam,

a w sezonie zimowym bede dorabial sobie na tanim skladzie fajerwerkow.

bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A jednak skomentuję:

 

bezwies

gdybym miała działkę kilku hektarową poza miastem to pewnie bym sobie wybudowała tą budowlę na swojej działce przydomowej, ale na moich 1600mkw - trochę mało miejsca

być może ty (jak wynika z twojego komantarza z małą wyobraźnia - delkatnie mówiąc) byś coś takiego wybudował - ja nie

Przykro, że na forum gdzie powinniśmy się wspierać, wypisujesz takie durne komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak skomentuję:

 

bezwies

gdybym miała działkę kilku hektarową poza miastem to pewnie bym sobie wybudowała tą budowlę na swojej działce przydomowej, ale na moich 1600mkw - trochę mało miejsca

być może ty (jak wynika z twojego komantarza z małą wyobraźnia - delkatnie mówiąc) byś coś takiego wybudował - ja nie

Przykro, że na forum gdzie powinniśmy się wspierać, wypisujesz takie durne komentarze.

 

... ale jak to wszystko pomiescic na moich 250m2 dzialki, nie odpalil mi moj 12 letni 126p, a dziaj 13-y.

 

Nawiasem mowiac na styku Zasciankowej z Mietowa juz jeden otworzyl firme napelnianie butli gazowych jako nieuciazliwa dzialalnosc.

Byl nawet szyld z informacja, ale jakos zniknal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kogoś to zainteresuje:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76962195

 

i nie mówcie że praojciec o was nie dba :D

m.

 

Witam,

jeśli ktoś szuka blaszaka:

 

część ludzi rozbiera garaże przy ul. Szafera (po 1 stycznia mają zniknąć garaże osób, które nie mieszkają na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica), bo plac ma być pod budowę hali widowiskowej. Można się dogadać z właścicielami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLAUS

 

Po wizji lokalnej dokonanej na naszym "ściernisku" z przykrością muszę stwierdzić iż w Twoje strony TPSA jeszcze nic nie zrobiła, choć dziś ich przyłapałem 8) że w moje studzienki połozyli już kabelek.

 

Skandal!!! :evil: :evil: :evil:

 

 

:D Dzięki, że popatrzyłeś.

 

Polecam się 8)

Ale przynajmniej miałem okazję dokładnie chyba sprawdzić która to Twoja działka - wyszło mi że to ta z przekrzywioną skrzynką przyłączeniową ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za plecami będziesz miał na "starym Bezrzeczu" taki dom z białą elewacją ??

 

Tak :(

 

A która skrzynka (szara czy żółta) jest tak bardzo przekrzywiona?

I jak bardzo? Może ktoś w nią wjechał.

 

O ile dobrze pamiętam to GAZ, ale głowy nie dam - tak mi się to rzuciło w oczy ale może rzeczywiście wszystkie sa krzywe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja!

 

Salon skonczony, mozna w koncu klasc panele....

 

 

drugi wytrzezwial i konczy lazienke... widac ze sie stara i mu zalezy...

 

ale jego brat Pan Artur jest naprawde dobry! wyprostowal mi sciany, choc juz w to nie wierzylam.... Jestem bardzo zadowolona!!!

 

rany a w sobote... sprowadzam graty!!!!

 

kupilam stol i komode do jadalni - stare piekne meble w dobrej cenie!!!

 

no .... to tyle... nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...