Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Cześc wszystkim. :D

Teska, a może by tak kreta bardziej przyjaźnie potraktowac, na przykład kawą albo koniaczkiem? :wink:

 

 

hahahahah....juz nawet sie zastanawialam kretem do rur go potraktowac...wlasnie mam dwa nowe...jak tak dalej pojdzie...to z tylu domu trawki nie bedzie na wiosne :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie, jak to jest? Czytam sobie Muratora a tam wypowiedzi ile kto zapłacił za robociznę stan surowy otwarty no i krew mnie zalewa, że tak tanio.

 

Ja mam takie oferty:

1. 40 000

2. 50 000

3. 54 000

4. 57 000

4. 82 000

5. 111 000

 

Dom 157m2 + 35m2 garaż w bryle.

I co wy na to?

 

A wiecie jaką marżę mają tak zwani generalni wykonawcy?

40% wartości inwestycji. Nieźle co?

 

Klaus, ja miałam tak samo wysokie ciśnienie późnym latem, kiedy szukałam wykonawcy. Chyba ten nasz szczeciński rynek budowlany jest koszmarnie zmanierowany, bo nawet w okolicach (bliskich) Warszawy średnia cen jest o połowę niższa.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hahahahah....juz nawet sie zastanawialam kretem do rur go potraktowac...wlasnie mam dwa nowe...jak tak dalej pojdzie...to z tylu domu trawki nie bedzie na wiosne :x

 

Jeśli już specjaliści (Didi) nie znają skutecznego sposobu, to chyba trzeba będzie się zaprzyjaźnic. :roll:

hmm...ma tyle miejsca dzikiego naokolo...a ten nie- na mojej trawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. to teraz coś w minorowym nastroju. Wykonawca drenażu tak zwlekał z rozpoczęciem prac, że ciekawa jestem kiedy zamierza skończyc. Obiecałam sobie, że wyliczę mu co do grosza kary za opóźnienie. :evil:

 

 

od srody czy czwartku ma byc cieplej...niby deszcz ma padac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. to teraz coś w minorowym nastroju. Wykonawca drenażu tak zwlekał z rozpoczęciem prac, że ciekawa jestem kiedy zamierza skończyc. Obiecałam sobie, że wyliczę mu co do grosza kary za opóźnienie. :evil:

 

 

od srody czy czwartku ma byc cieplej...niby deszcz ma padac....

 

No, to fajnie.

:evil: :evil: Wtedy w ogóle nic nie zrobią. Chyba go jednak zastrzelę. Ten rodzaj zadoścuczynienia bardziej stymuluje psychikę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Klaus zmień hasło, ktoś się pod ciebie podszywa :evil: :o :D

 

Iwonka na priva

 

Co do okien Eko-Dom-u: na wstępie: nie jestem na prowizji :-? :wink: , po moich dobrych doświadczeniach poleciłam tą firmę (mówimy o tej z ul.Szybowcowej) moim rodzicom, od pół roku mają okna PCV, żadnych uwag. Czasami następuje zbieg niekorzystnych zdarzeń, coś w fabryce, coś przy montażu, coś w biurze itp., poza tym dobre imię nie jest dane nikomu raz na zawsze, trzeba na nie sumiennie pracować...

 

Mam nadzieję, że aluko zostanie w końcu normalnie potraktowany, ale swoja drogą, skoro zależy ci na czasie, co ci szkodzi podjechać do nich z reklamacją, potem i tak będą musieli ocenić usterki na miejscu...

 

maro74 wróóóóóóóóć!!! czy wszyscy kafelkarze przechodzą specjalne szkolenia "Jak zamylać, że się pracuje, nie przemęczając się zbytnio?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się ruszyć z domu, bo bloczki za jakieś 20 min przywiozą mi na budowę :D no i chyba od poniedziałku murujemy :D

 

Didi, jak Ty to chcesz robić? Przecież jest mróz.

Klaus

w razie "W" są specjalne środki które się dodaje do zaprawy 'mrozo...coś tam". tak mam zbudowane fundamenty na dom. Pewnie, że jeśli będą mrozy pon. -5 stopni to nie pozwolę robić, ale.......bedzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co w Eko-Dom na pensji jesteś? I wyłącz tego CapsLocka i nie drzyj się.

 

Stąd.

Przecież to nie ty napisałeś, prawda? :D :-? :D

 

Ja... a bo co? Wkurzył mnie facet. 6 postów ma na koncie a włazi do

kulturalnego wątku na poziomie i zaczyna od wrzasków z włączonym

CapsLockiem. Na dodatek p... bez sensu.

 

Na mnie w domu nikt nie krzyczał więc nie przywykły

jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co w Eko-Dom na pensji jesteś? I wyłącz tego CapsLocka i nie drzyj się.

Stąd.

Przecież to nie ty napisałeś, prawda? :D :-? :D

Ja... a bo co? Wkurzył mnie facet. 6 postów ma na koncie a włazi do

kulturalnego wątku na poziomie i zaczyna od wrzasków z włączonym

CapsLockiem. Na dodatek p... bez sensu.

Na mnie w domu nikt nie krzyczał więc nie przywykły

jestem.

 

Klaus nie poznaję Cię - Ty zawsze taki spokojny i stonowany 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...