Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witam wszystkich - od tego zacznę :lol:

 

Z jednym się muszę zgodzić !! "kij ma zawsze dwa końce".

 

Jednak mimo iż jestem krótko na forum czuję się wstrząśnięty postami dealerss-a oraz jego przytykami do formumowiczów.

 

Chciałem napisać dużo - ale chyba szkoda czasu, bo nawet ciężko coś napisać na takie pierdoły.

 

PROBLEM JEST W TYM ŻE TO FIRMA ZAKŁADAJĄCA OKNA POWINNA SIĘ NAPRASZAĆ BY PRZYJĄĆ REKLAMACJĘ SKORO COŚ SPIEPRZYLI A NIE KLIENT MA KOMBINOWAĆ JAK ZGŁOSIĆ REKLAMACJĘ BY BYŁA ROZPATRZONA W ROZSĄDNYM TERMINIE !!!! TAK NAPRAWDĘ SOLIDNOŚĆ FIRMY POZNAĆ PO TYM JAK REKLAMACJE ROZPATRUJE !!!

 

(to podobno tak jak z facetami - nie jak się zaczyna a jak się KOŃCZY)

 

I firmy sprzedające lub wykonujace cokolwiek - także są rozpoznawane po obsłudze posprzedażnej !!

I niestety nie ma tu żadnego wytłumaczenia dlaczego się ociągają !!! Tym bardziej skoro jak widać problem jest poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

podejrzewam ze to był własciciel firmy lub któryś z pracowników wyższego szczebla - wnioskowanie na podstwaie przesłanki ze buduje dom

 

zresztą jego zachowanie jest tożsame z opryskliwościa i nonszalncja u większości sprzedawców w branży budowlanej

 

 

wiec komus "ozenil" tutaj okna :cry: szkoda ze tak wlasnie sie zachowal..i po prostu nie podal nazwy porzadnej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym mimo wszystko o uspokojenie atmosfery i nie podgrzewanie jej.

Nie chcialbym być zmuszony do jakiś radykalnych działań

maksiu

Praojcze

My jesteśmy ludźmi na poziomie i znamy granice dobrego smaku więc .... damy sobie radę, ale miło, że jesteś i czuwasz.

Nie ma to jak karcąca ręka Praojca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie uspokoilam.......

 

wiem ze w tym przypadku i w innych mam naprawde czyste sumienie....

 

a pieniedzmy za spieprzona robote we wszystkich moich przypadkach fortuny takie popaprance nie zbija a ja na pewno nie zbiednieje!!!!

 

 

 

Kurcze, ale nikt i nic nie zakloci wygladu mojego juz prawie gotowego domku!!! Tyle nerwow ale oplacalo sie!!!! Jest sliczny.... a bedzie jeszcze ladniejszy!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Zycze wszystkim jak najmniej stresow, jak najwiecej dobrych wyborow, solidnych firm, i wszystkiego doooooobreggooo!

 

 

jestem na etapie zakupu materaca do sypialni: na co zwracac uwage i jak poznac ze jest dobry, no i gdzie najlepiej sie udac???? prosze o szybkie posty, bo zaraz musze spadac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie kurna trobe nie śmiej 8) :lol: na szczęście okazało się, że wszytsko jest ok, tylko, jak się po raz pierwszy w życiu ma do czynienia z wc podwieszanym, to emocje sa straszne :wink: i oko czasami błąd paralaksy łapie - reasumując, deska na wysokości 42 cm, a więc wszytsko ok. fiuuch :D :wink:

 

Co do tożsamości dealerss'a mam nadzieję, że się pomyliłam, bo pan Tymofijewicz ma dużą kulturę osobistą i naprawde nie pasuje mi do tego całego zamieszania, oczywiście ręki sobie odjąć nie dam....

Spróbuj jeszcze na Niebuszewie w DOD System, pan Robert Nicko handluje tam chyba najlepszymi profilami, Salamandra. Nawet chciałam brać, ale stanęło na drewnie, więc... Pan jest rónież bardzo miły i uczynny, sam daje twarz całej firmie i nie sądzę, żeby pozwolił sobie na jakieś wpadki.

 

Co do prezentów: kupione via internet, a więc schodza sie powli, ciekawe, kiedy mój listonosz sie w końcu wkurzy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku spozniles sie!! juz po wszystkim, a szkoda z Twoim temperamentem, ale za to mamy odmienionego Klausa!!! :wink:

 

 

Maksiu - no co Ty? nie jestes po stronie, ktora ma racje???????? :cry:

wobec kogo te kroki??? jestem zdziwiona!!!

 

jestem po stronie porządku na forum, a kroki przeciw temu kto zacznie siać zamęt, dziwie się że odebrałaś to w stosunku do siebie, nic takiego przeciez nie napisalem

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...