Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Klaus możesz pokrótce opisać zalety tegoż? No i cenę :o

A tak w ogóle, jak zdrówko?

 

To bardzo trudne do opisania, to trzeba spróbować. Po prostu leżysz i

chce Ci się leżeć. Myślę. że to zależy od..... sam nie wiem od czego.

 

A poza tym czego nie umiem opisać to taki materac ma tą zaletę, że

sprężyny nie przecierają poszycia, że jest doskonale wentylowany, że

lateks jest aseptyczny i żadne mikroby się na nim nie rozwijają i ma jedną magiczną właściwość. Wylej na ten materac szklankę wody. Za chwilę będziesz ją miała pod łóżkiem, nic nie zostanie w materacu. Spróbuj to zrobić z piankowym albo sprężynowym.

 

Zdrówko? A no ostatnio dość dobrze, dziękuję za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska - żyjesz? to może bym jutro popołudniu/wiecorem (do wyboru przez gospodarza) przyszurała do cię na kawę przedświąteczną?

 

 

Pewnie ze zyje....miałam wieczorkiem do Cie dzwonic...i tak zrobie po 20 jak zabrzeczy telefon znaczy dzwonie :lol: :lol: i umowimy sie na kawusie i ałe co nie co :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - żyjesz? to może bym jutro popołudniu/wiecorem (do wyboru przez gospodarza) przyszurała do cię na kawę przedświąteczną?

 

 

Pewnie ze zyje....miałam wieczorkiem do Cie dzwonic...i tak zrobie po 20 jak zabrzeczy telefon znaczy dzwonie :lol: :lol: i umowimy sie na kawusie i ałe co nie co :-?

 

ok. tylko na komórę, bo stacjonarny się popsuł tzn. pies mi rozwalił kabel, jakoś go poskładaliśmy ale efekt: w tel. głucho (neo chodzi ale tak sobie). bo te barany z tepsy wrzucili kabel do ziemi bez żadnych osłon.

a na marginesie nie wiem co robić, ale chyba jak śniegi stopnieją to ich zawołam zeby wymienili, tylko trawy szkoda, bo mi rozryją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Miske ustępową Koło Quatro, nówka, z deską, w pudełeczku, sprzedajemy bo na piętrze mamy identyczną a na parterze nie doczekalismy się na umywalkę do kompletu a możemy kupić inny zestaw. Cena 870 zł, razem z deską, to bardzo tanio bo w castoramie ten komplet kosztuje 1280 zł.http://www.kolo.com.pl/produkt_sku_24494.html

 

może akurat ktoś takiej szuka

 

 

http://www.kolo.com.pl/_images/products/kolo_ceramika_quattro_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prezentów: kupione via internet, a więc schodza sie powli, ciekawe, kiedy mój listonosz sie w końcu wkurzy 8)

 

Jeśli nie musi brnąć o północy przez moczary z ciężarówką (prezentów) na holu, to takie małe "deja vu" może być dla niego nawet sympatyczne, zwłaszcza gdy witają go uśmiechnięte oblicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska ale się uwziął ten kret na ciebie :-? pocieszę cię że u moich rodziców też krety nieźle ryją ale oni nie mają tak bardzo reprezentacyjnego trawnika więć ból jest mniejszy. Mój tato tą ziemię wykopaną przez kreta porządnie uklepuje a potem po prostu dosiewa trawę.

no nie wiem przyszedl sobie :( :) jak sniegu nie bedzie łopata, wyrzucanie ziemi z kopac, karbid i wyplukanie szlauchem resztek ziemi z trawki....ale on tez jest uparty :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze na Niebuszewie w DOD System, pan Robert Nicko handluje tam chyba najlepszymi profilami, Salamandra. Nawet chciałam brać, ale stanęło na drewnie, więc... Pan jest rónież bardzo miły i uczynny, sam daje twarz całej firmie i nie sądzę, żeby pozwolił sobie na jakieś wpadki.

 

Sorki, masz może jakiś dokładniejszy namiar, bo nie mogę znaleźć w książce telefonicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - żyjesz? to może bym jutro popołudniu/wiecorem (do wyboru przez gospodarza) przyszurała do cię na kawę przedświąteczną?

 

 

Pewnie ze zyje....miałam wieczorkiem do Cie dzwonic...i tak zrobie po 20 jak zabrzeczy telefon znaczy dzwonie :lol: :lol: i umowimy sie na kawusie i ałe co nie co :-?

 

ok. tylko na komórę, bo stacjonarny się popsuł tzn. pies mi rozwalił kabel, jakoś go poskładaliśmy ale efekt: w tel. głucho (neo chodzi ale tak sobie). bo te barany z tepsy wrzucili kabel do ziemi bez żadnych osłon.

a na marginesie nie wiem co robić, ale chyba jak śniegi stopnieją to ich zawołam zeby wymienili, tylko trawy szkoda, bo mi rozryją.

 

ok.To jutro o 17 ??? pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...