Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Spróbujemy rozszyfrować dealerssa? drogą analizy danych wyszły mi trzy firmy w których nasz "znajomy " może pracować.

Jedna z nich nie dawno dostała bardzo złe opinie u nas na forum

 

 

mi droga....dwie

Ja wzięlam pod uwagę oprócz Eko-domu (na który stawiam, że dealerss od nich jest) i APA2 jeszcze Hydropan2, bo tam też można kupić materiały (piec, rury, sterowniki, grzejniki) ale (na mój nos to nikt z Hydropanu bo tam zbyt mili ludzie pracują)

 

Miałas racje.Trafiłaś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Pnie ALUKO , a może raczej Panie J.Koper z firmy ETIKO. Tak się składa , że to ja B.Tymofijewicz sprzedawałem Panu okna. Jak się okazuje do chwili obecnej, nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło . Natomiast żenujšce jest stwierdzenie ostrzeżenia, co Mnie bardzo bulwersuje.Pęknieta szyba po odbiorze montażu po dwóch tygodniach ??? , a może to pański wykonawca wyrzšdził tš szkodę !!!! jako firma zachowalimy się wobec Pana profesjonalnie, po prostu jš wymienilismy nie baczšc kto tę szkodę wyrzšdził. Beczkowate skrzydło ???? i tu również firma EKO-DOM zachowała się profesjonalnie , pomijajšc fakt iż , że "beczkowatoci" nie stwierdzilimy.A co do przewiewów , to zastanawia mnie fakt montażu kontraktonów przez pańskiego wykonawcę.Czy aby montaż został wykonany poprawnie ???Dlaczego do tej pory nie zgłaszał Pan tego problemu !!! Najprawdopodobniej prozaicza usterka powstała z nie naszej winy, lecz całš odpowiedzialnociš najlepiej obarczyc wykonawcę . Jeżeli Panu "wieje" to dlaczego nie zgłaszał Pan reklamacji, stosujšc najnormalniejszš w wiecie procedurę typowego zgłoszenia reklamacyjnego !!!Czy szykany pod naszym adresem dajš Panu satysfakcję., a może jest to sposób na załatwianie reklamacji !! Naprawdę deprymujęce jest takie podejcie. Jeżeli pojawia się problem , to należy go bezzwłocznie zgłaszać, a nie stosować surrealne wypowiedzi narażajšce Nas na szwank.

:o

A dlaczego Bogdanie1 nie skontaktujesz się osobiście z Aluko i nie wyjaśnisz sprawy. To, że Aluko pożalił się nam na forum - to miał prawo a Ty chcąc zachować dobre imię powinienieś inaczej to załatwić a wtedy napewno Aluko poinformowałby nas o tym fakcie na forum mówiąc np. miałem bubla mam ekspertyzę (naprawę) wraz z upominkiem (np. smar do zawiasów) i opinia poszłaby inna. A tak - uważam, że jeszcze bardziej sobie zaszkodziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam cały wątek i jestem wstrząśnięta postawą dealerssa.

Szok! Moim zdaniem już przesadził. Nie wiem czy zgodzicie się ze mną ale myslę, że powinniśmy do listy wykonawców dodać obok opinii pochwalnej wystawionej przez Delf informację o "obsłudze" i problemach na forum. Czy warto iść kupować u nich nawet najlepsze okna wiedząc, że za plecami nazywają nas złodziejami? Ja nie chcę (chociaż jak pisze Delf mają dobry towar) czuć się jak złodziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia w tej sprawie opisałam własnie w tym wątku. Generalnie nie czuje sie komfortowo, że ktoś kogo tak zachwalałam, brzydko i dosadnie ujmując, dał ciała :-?

Chciałabym to wszystko zwalić na gorszą dyspozycję tego pana pod koniec roku. Wszyscy jesteśmy juz znużeni i czekamy na Nowy, Nieznany Rok, z nadzieją, że na pewno będzie lepszy. I tego sie trzymajmy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...