Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Muszę się wtrącić do dyskusji bo akurat jestem po dwoch stronach, z jednej jako inwestor a z drugiej jako handlowiec. Nie osądzajcie wszystkich tak samo, niestety są nieuczciwi sprzedawcy ale też są nieuczciwi klienci, taka jest prawda ale jakbym ja miał zakładać ze klient ktory do mnie przychodzi jest oszustem to nie powinienem pracowac w tej branzy. "Aluko" okazuje się ze jesteś też moim klientem, uważam że bardzo wymagającym, ja zresztą jako klient też jestem wymagający. Nasza realizacja skończyła się mam nadzieję dobrze chociaż po drodze byłe jakieś potknięcia. I nie koniecznie były one z mojej winy. Czasami zawalają producenci których my jesteśmy przedstawicielami, i grunt w tym żeby mieć w nich partnera a nie przeciwnika. Tak staram się traktować moich klientów, jako partnerów bo wspolnie robimy jakiś interes. Ja sprzedaję, a klient kupuje, ja muszę być zadowolony z zarobku a klient z dobrej ceny i dobrej obsługi, serwisu. Sądząc z opini moich klientów o Ekodomu nie mogę powiedzieć złego słowa, jest to w pewnym sensie moja kokurencja ale nie sądźcie firmy po jednym niezadowolonym kliencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy macie i mozecie polecic???????????? musze kupic bo jutro robie zakupy i wszystko mi sie zmarnuje.....

 

Siemens jest the best. Jego tańsza wersja Bosch też.

 

a MIELE to taka Amica?

 

MIELE to nawet nie mercedes to już Rolls-Royce w AGD

ale i merc i rolls po kilku latach się znudzi kup lodówkę która pochodzi okolo 5 lat i potem zmnien na nowszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany : 12 Gru 2005 12:37 Temat postu :

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Druga w nocy - do drzwi Leppera puka narąbany jak bela gość.

- Czego pan chce o tak późnej porze?!

- Chccee wstąpić do Samoobrony i to od zaraz - bełkotliwym głosem zakomunikował.

- Panie, jest druga w nocy, przyjdź pan jutro rano do biura poselskiego, przynieś pan zdjęcie i nie będzie problemu.

- Nie ma mowy, ja chcę teraz i już, od zaraz - zdjęcie mam przy sobie...

Przekomarzał się tak bitą godzinę. - Endrju zmiękł. Gość otrzymał legitymację i już miał iść do domu - przewodniczący jednak zatrzymał go i pyta, dlaczego mu tak zależało na wstąpieniu w szeregi Samoobrony.

- A bo panie to było tak: wróciłem wcześniej z delegacji, wchodzę do domu, patrzę, a tu żona na środku pokoju z sąsiadem..., wchodzę do pokoju córki, a ta z dwoma facetami na raz, wpadam do pokoju syna, a ten w najlepsze ze swoim kolegą z ławki... Stanąłem na środku pokoju i wrzasnąłem na całe gardło:

- TACY JESTEŚCIE, TAK? TO JA WAM K...A TERAZ WSTYDU NAROBIĘ!

 

Renata Beger znalazła książkę. Nie widząc nigdy w życiu czegoś podobnego, pobiegła szybko do swojego przewodniczącego.

- Panie przewodniczący, niech pan zobaczy, jakie są tu cuda i dziwy.

Na to Lepper rzucił się na książkę, otwiera ją gwałtownie i krzyczy.

- Gdzie te dziwy, gdzie te dziwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...