Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

U mnie przedświąteczny tydzień był równie gorący co pracowity, a było co robić, ale muszę się pochwalić, że się udało 8) i w piątek (23.12.2005r.) odbyła się przeprowadzka. Tak więc od piątku mieszkamy już w nowym domu :D , jest super. Oczywiście jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, ale to nie jest w stanie przesłonić nam radości. Njagorsze jest to, że niestety zbyt późno zaczelismy się rozglądać za drzwiami, więc mamy chwiliwo dość otwartą atmosferę w domu. Od wczoraj jesteśmy już również zameldowani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przedświąteczny tydzień był równie gorący co pracowity, a było co robić, ale muszę się pochwalić, że się udało 8) i w piątek (23.12.2005r.) odbyła się przeprowadzka. Tak więc od piątku mieszkamy już w nowym domu :D , jest super. Oczywiście jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, ale to nie jest w stanie przesłonić nam radości. Njagorsze jest to, że niestety zbyt późno zaczelismy się rozglądać za drzwiami, więc mamy chwiliwo dość otwartą atmosferę w domu. Od wczoraj jesteśmy już również zameldowani.

gratulacje :D

czyli odbór też macie już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, jestem tu po raz pierwszy więc od razu przepraszam, że wskakuję tak między klubowe rozmowy, ale chyba tu najszybciej znajde poradę. Zaczynam budowac swój domek na wiosnę, na Warszewie, mam juz pozwolenie, ekipę, tylko brakuje mi kierownika budowy. Proszę Was o jakieś namiary na kogoś, z kogo byliście zadowoleni. Moj adres [email protected]

Ale Wam zazdroszczę domków juz stojących...przede mną jeszcze tyle roboty ale póki co musze w na początku stycznia zlożyć papiery w banku, a bez kierownika ani rusz... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusto tu dzisiaj ale zaryzykuję, może ktoś mi coś podpowie.

 

Moi drodzy, czy możecie mi podpowiedzieć jakich cen można się spodziewać za następujące roboty:

 

1. Tynki wewnętrzne cementowo - wapienne z przecierką gipsową

2. Docieplenie poddasza + montaż płyt GK

3. Posadzki betonowe (jastrychy) z izolacją

4. Podbitka drewniana

5. Malowanie

6. Kafelkowanie

7. Układanie podłogi z paneli

 

Chodzi o robociznę lub robociznę z materiałem.

 

Witaj Klausie,

 

Ad.1. niestety mialam maszynowe wiec Ci nie pomoge

Ad.2. jak wyzej

Ad.3. od 12 zl/m2

Ad.4. ????

Ad.5. gruntowanie i dwukrotne malowanie - od 7 zl/m2

a szpachlowanie, scieranie i gruntowanie oraz dwukrotne malowanie od 12 zl/m2

Ad.6. od 25 zl/m2 do 35 zl/m2

Ad.7. od 14 zl/m2 z listwami

 

kwoty sa od, gdyz takie udalo mi sie wynegocjowac: posadzki - to jedyna ekipa, ktora zrobila dobra robote! ceny za kafelkowanie - chyba nieadekwatne do tego co robili, ale cene mieli jak suuuuper fachowcy, za mozaike wolaja wiecej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, jestem tu po raz pierwszy więc od razu przepraszam, że wskakuję tak między klubowe rozmowy, ale chyba tu najszybciej znajde poradę. Zaczynam budowac swój domek na wiosnę, na Warszewie, mam juz pozwolenie, ekipę, tylko brakuje mi kierownika budowy. Proszę Was o jakieś namiary na kogoś, z kogo byliście zadowoleni. Moj adres [email protected]

Ale Wam zazdroszczę domków juz stojących...przede mną jeszcze tyle roboty ale póki co musze w na początku stycznia zlożyć papiery w banku, a bez kierownika ani rusz... :(

 

 

poszedl emilek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... musze w na początku stycznia zlożyć papiery w banku, a bez kierownika ani rusz... :(

 

Jesli chodzi o podbicie kosztorysu (bo myśle, ze do tego jest bankowi potrzebny kierownik), to może to zrobic kazdy kto ma uprawnienia budowlane. Mi kosztorys (zrobiłem sam) potwierdził architekt.

pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przedświąteczny tydzień był równie gorący co pracowity, a było co robić, ale muszę się pochwalić, że się udało 8) i w piątek (23.12.2005r.) odbyła się przeprowadzka. Tak więc od piątku mieszkamy już w nowym domu :D , jest super. Oczywiście jest jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, ale to nie jest w stanie przesłonić nam radości. Njagorsze jest to, że niestety zbyt późno zaczelismy się rozglądać za drzwiami, więc mamy chwiliwo dość otwartą atmosferę w domu. Od wczoraj jesteśmy już również zameldowani.

 

 

moje gratulacje GrzegorzR. Tobie też zazdroszczę tego klimatu i szczęścia w nowym domku. :D

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ja też żyję :D :wink:

Robimy Sylwestra w domku, a właściwie na budowie :-? i czasu mało, żeby wszytsko przygotować. Najważniejsze, to słupki do poręczy, żeby nam goście nie pospadali (kto wymyslił te pustki nad salonem - fanaberie jakieś :evil: :wink: ), mamy już 3, jeszcze 18 8)

 

Cześć milla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...