Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

bodekku, ja też Ci strasznie zazdroszczę, więc jest nas juz dwie. :D

 

A Adaś nie? Może raczej troje? :roll:

 

Trobe,

 

Adaś oczywiście też i stara się chłopak jak może żebym w grudniu 2006r. mogła się Wam wszystkim pochwalić, że świeta spędziłam juz w nowym domku. :oops:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

ja też żyję :D :wink:

Robimy Sylwestra w domku, a właściwie na budowie :-? i czasu mało, żeby wszytsko przygotować. Najważniejsze, to słupki do poręczy, żeby nam goście nie pospadali (kto wymyslił te pustki nad salonem - fanaberie jakieś :evil: :wink: ), mamy już 3, jeszcze 18 8)

 

Cześć milla :D

 

 

cześć delf, ale podjęłaś wyzwanie.

Słupki swoją drogą, a rurę do tańczenia też zamontujecie? :D

Adaś mi podpowiada, że koniecznie tam na górze "na wybiegu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Kto wie jak pozbyć się rwy kulszowej bo mnie ta menda zamęczy :evil:

 

Maro, musisz polegiwac na wznak, ale z poduszką pod plecami i kocem zwiniętym w wałek pod kolanami, żeby uzyskac zgięcie kończyn w stawach biodrowych i kolanowych z uniesionym tułowiem. Leki przeciwbólowe w rozsądnych ilościach. Dobrze byłoby jednak pokazac się u lekarza, bo pewne przydatne leki (niekoniecznie przeciwbólowe) są wyłacznie na receptę. Jeśli ból będzie się przedłużał lub nasilał nie daj się zbyc i domagaj się RTG kręgosłupa + konsultacji sensownego ortopedy/neurologa. Do rozważenia masaże, kręgarz (ale tylko sprawdzony, bo niewprawny może narobic większej szkody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ja też żyję :D :wink:

Robimy Sylwestra w domku, a właściwie na budowie :-? i czasu mało, żeby wszytsko przygotować. Najważniejsze, to słupki do poręczy, żeby nam goście nie pospadali (kto wymyslił te pustki nad salonem - fanaberie jakieś :evil: :wink: ), mamy już 3, jeszcze 18 8)

 

Cześć milla :D

 

Delf, awaryjnie możesz rozłożyc w salonie materace, żeby zapewnic miękkie lądowanie. A na poważnie - miłej zabawy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewuchy za wsparcie :D Co do rozkładania materacy: bedziemy rozkładać...ale styropian dla "zmęczonych wędrowców" :wink:

co do biletów: za darmo i zaproszenie z aktualnością do 1 stycznia :D

A Adaś niech taki mądry nie będzie, pojedziemy na wakacje, dostaniecie klucze i niech się wykazuje :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewuchy za wsparcie :D Co do rozkładania materacy: bedziemy rozkładać...ale styropian dla "zmęczonych wędrowców" :wink:

co do biletów: za darmo i zaproszenie z aktualnością do 1 stycznia :D

A Adaś niech taki mądry nie będzie, pojedziemy na wakacje, dostaniecie klucze i niech się wykazuje :lol: 8)

 

Spanie na styropianie - brzmi znajomo, "etosowo" :lol:

To Sylwester razem z parapetówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do biletów: za darmo i zaproszenie z aktualnością do 1 stycznia :D

A Adaś niech taki mądry nie będzie, pojedziemy na wakacje, dostaniecie klucze i niech się wykazuje :lol: 8)

 

:D :D :D oj, usmiałam się do łez i szkoda, że nie mogę tego powtórzyć mojemu Adasiowi bo oczywiście zapadł w błogi sen, ale jutro napewno powtórzę.

Ja przepraszam Delf za moja spontaniczność ale, popijam sobie Martini i tak mnie coś zebrało na żarty. Jestem lekko "wyluzowana"

 

A tak poza tym to masz pozdrowionka od Bąbla czyli Tomka R. (niewiem czy Ci pisałam ale chodzę do niego na kurs i planuję odpękać na wiosnę 100 h w morzu bo tyle mi jeszcze brakuje do podejścia na st.j. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Byłem dziś chyba ostatnim wariatem który zmienia oponki na zimowe :lol:

 

Ale jadąc dziś kawałek na letnich, a potem na zimówkach to dopiero czuć różnicę :-?

 

 

mylisz się amo, ja dalej jeżdzę na letnich, bo zimowych jeszcze nie kupiłam. Liczę że jakoś się "prześlizgnę" w tą zimę a nowe zimówki kupię latem w atrakcyjnej cenie, bo teraz kroją jak za zboże.

 

Jak myślisz uda mi się? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...