Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

jak patrzę w prognozy to marne szanse :o

 

dopiero na fere ma przyjść ocieplenie - niestety :cry:

 

:cry: a ja myślałam, że mnie pocieszysz choć troszkę. Mówią, że podobno juz po nowym roku ma być odwilż więc mocno w to wierze :D

 

 

Iwonka

 

znam warztat ktory ma dobre uzywane opony w cenach dobrych...jak cos zadzwon to dam znac gdzie...( telefon mi sie zapodzial)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Wczoraj, przez własną głupotę :oops: , bo trzeba takie przypadki nazywać po imieniu załatwiłem sobie akumulator, do tego stopnia, że dzisiaj żadne rozwiązania ratunkowe nie dawały pożądanych rezultatów. Ostatecznie akumulator został wymontowany i odstawiony do serwisu, ciekawe czy uda się go reanimować (naładować) czy też konieczny będzie zakup nowego :-?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Wczoraj, przez własną głupotę :oops: , bo trzeba takie przypadki nazywać po imieniu załatwiłem sobie akumulator, do tego stopnia, że dzisiaj żadne rozwiązania ratunkowe nie dawały pożądanych rezultatów. Ostatecznie akumulator został wymontowany i odstawiony do serwisu, ciekawe czy uda się go reanimować (naładować) czy też konieczny będzie zakup nowego :-?.

 

hmm...a co zrobiles? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jadąc dziś kawałek na letnich, a potem na zimówkach to dopiero czuć różnicę :-?

 

Cześć wszystkim. A ja i tak się ślizgam, niezależnie od zimowych opon.

Na swoją działkę chyba dzisiaj nie pojadę, boję się zakopać w śniegu a powinnam sprawdzić postępy (a raczej ich brak :evil: ) robót drenażowych. Wrrr, wykonawca wkrótce znajdzie się na liście Klausa z taką miną :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze wszystkim Szczesliwego Nowego Roku!!!!!!!!!

oby byl lepszy niz ten poprzedni i zeby wszyscy byli zdrowi i silni i szczesliwie zakonczyli swoje budowy!!!!!!!!

i zyli potem dluuuuuuggogggoooooo i szczesliwie.......

do zobaczenia za rok!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jolly, wzajemnie. Co Ty tak wcześnie z życzeniami ? Wybierasz się gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka

na naszej liście pod hasłem "maszyny" znajduję się te dane: szczerze polecam :D a swoją drogą też dam mu duży uśmiech tylko musze sklecić jakiś tekst i podesłać Klausowi

Ramas" - Syguła MarekUsługi Leśne.

tel. 561 06 81 tel. kom. 600 276 221

adres: Reptowo 98/1, 73-108 Kobylanka

KAS01: Ma on m.in. spycharko-koparko-ładowarkę. W miarę nową (ok.5 lat) i najważniejsze jest to, że obsługuje ją młody chłopak. Bardzo sprawny, myślący i szybki. Godzina pracy to 70-80zł. Człowiek ten posiada też m.in. maszyne do mielenia gruzu. Godzina pracy to ok.200 zł. W tym czasie potrafi ona zmielić gruz rozłożony na obszarze ok. 0,5h. Poza tym firma ta zajmuje się profesjonalnym wycinaniem drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to masz pozdrowionka od Bąbla czyli Tomka R. (niewiem czy Ci pisałam ale chodzę do niego na kurs i planuję odpękać na wiosnę 100 h w morzu bo tyle mi jeszcze brakuje do podejścia na st.j. :D

 

Witam,

:-? czyżby to Bąbel - (były?) bosman z Homu, z kręconą czupryną? :)

 

 

może i były bosman, teraz jest tam już kierowniczkiem (w HOMI-e oczywiście). :D

 

koniec pracki i spaduję teraz do dom

pozdrowionka

Iwonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...