Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witajcie w nowym roku :)

Maagie nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi się że Jolly ich zna. Jak coś pokręciłam to mam nadzieję że mi wybaczy :roll:

Swego czasu prowadziłam korespondencję z Marynką bo tak się złożyło że podobały nam się te same domki 8) W rezultacie zrezygnowaliśmy z Modrzewiowego, bo chyba o nim mowa, na rzecz podobnego projektu. gdybyś miała jekieś pytania to chętnie pomogę :)

No i jest na forum dziennik budowy domku Modrzewiowego w troszeczkę innej wersji jaką ja się interesowałam a buduje go siłaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie w nowym roku :)

Maagie nie wiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi się że Jolly ich zna. Jak coś pokręciłam to mam nadzieję że mi wybaczy :roll:

Swego czasu prowadziłam korespondencję z Marynką bo tak się złożyło że podobały nam się te same domki 8) W rezultacie zrezygnowaliśmy z Modrzewiowego, bo chyba o nim mowa, na rzecz podobnego projektu. gdybyś miała jekieś pytania to chętnie pomogę :)

No i jest na forum dziennik budowy domku Modrzewiowego w troszeczkę innej wersji jaką ja się interesowałam a buduje go siłaczka.

 

Monka, rzeczywiście chodzi o domek Modrzewiowy :) i najchętniej obejrzałabym jak się prezentuje w realu, szczególnie, że wyobraźnię przestrzenną mam taką sobie.

Odnalazłam w dziale Projekty Wasz wątek sprzed chyba 1,5 roku :wink: , dziennik siłaczki też, z tym, że ona dopiero załatwia papierologię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie z wyobraźnią przestrzenną mam tak samo 8) wiem jak to utrudnia budowlane sprawy :oops: Nie wiem gdzie można zobaczyć Modrzewiowego w realu, coś mi się wydaje że Paweł znalazł poprzez biuro projektowe jakąś realizację tego domku gdzieś na wybrzeżu ale szczegółów nie znam.

No ale jest trochę podobnych bryłą domków do Modrzewiowego np. Sosenka z Horyzontu, gdybyś chciała to napiszę ci gdzie mozna go zobaczyć i miałabyś wtedy jakieś porównanie. No i zapraszam do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. to daj znać kiedy by ci pasowała wycieczka do Mierzyna. W tygodniu raczej nie da rady bo wracam do domu jak już jest ciemno ale w soboty i niedziele jestem dyspozycyjna :D

 

ps. jest jeszcze dziennik domu w oleandrach chyba janboro go buduje jak nie przekręciłam :roll: to też jest podobna bryła domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE W NOWYM 2006 ROKU! :p

 

aleście nastukali podczas mojej nieobecności. :o

 

byłam sobie tydzień na urlopku i dobrze, bo jak zaczęło sypać to nie miało zamiaru przestać.

 

ależ miałam w piątek przygodę. wracałam z małżem z zakupów, małż zaproponował skrót i..... po wyjeździe z terenu leśnego na otwarte pole, zakopałam się po pachy w śniegu. dobrze, że z pobliskiej wsi szedł dobry człowiek, a potem jeszcze nadjechał inny kierowca, którego w porę ostrzegliśmy i również pomógł. tak więc po blisko 1,5h i 2 km na wstecznym (nie było jak nawrócić), wróciłam na główniejsze trasy i drogą okrężną dojechałam do doma. :lol:

 

a teraz pora brać się do pracy

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problemów szukacie :D

 

sniegu nie ma , odwilż idzie :evil:

 

A gdzie pozytywne myslenie !! 8)

Gdzie optymizm że śniegu będzie w brud.

 

Wystarczy że wszyscy będziemy mocno chcieli i wszystko się uda.

 

Śnieg będzie, ognisko też a kiełbaski będą smaczne.

 

No w nowym roku 8) już Wam nie odpuszczę :lol:

:roll: :( :( :-? .... i po śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problemów szukacie :D

sniegu nie ma , odwilż idzie :evil:

A gdzie pozytywne myslenie !! 8)

Gdzie optymizm że śniegu będzie w brud.

Wystarczy że wszyscy będziemy mocno chcieli i wszystko się uda.

Śnieg będzie, ognisko też a kiełbaski będą smaczne.

No w nowym roku 8) już Wam nie odpuszczę :lol:

 

:roll: :( :( :-? .... i po śniegu

 

Rzekłbym że to przez Wasz pesymizm 8)

Ale jeszcze śnieg nadejdzie i wtedy kulig musi być :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

 

Bardzo chętnie. Do Polic mam "blisko, coraz bliżej" :wink: . Jak się wykuruję, to uśmiechnę się o kontakt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

 

to chyba ta Sosenka którą widziałam, oczywiście z zewnątrz :) czy ona jest po lewej stronie jak się wjeżdża do Polic jadąc od Przęsocina. W zeszłym roku była w stanie surowym, kolega już mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfiku - czyżbyś była zazdrosna o projekt milli :wink:

górą lewobrzeże :D

czy tak to zabrzmiało? :D

 

Nie, zupełnie nie; szczególnie po Sylwestrze przed którym po raz pierwszy odkurzałam swój przyszły dom...nie było lekko, za kazdym razem, kiedy rozpędzony ruchem ręki z rurą odkurzacz wpadał mi na pięty błogosławiłam decyzje o montażu odkurzacza centralnego......, w połowie pietra chciałam go juz odpalać...dobrze, że "jednostka centralna" leżała sobie spokojnie pod łóżkiem w mieszkaniu :D

 

Widząc zapał milli do budowy tak dużego domu, przypominam sobie siebie sprzed 2-3 lat. Teraz nie żałuję, tym bardziej, że nas jest juz czworo, a i teść sie do nas właściwie sprowadził, ale nie można w tych emocjach zapominać o kosztach budowy, które trzeba będzie ponieść. I dobrze juz wiecie, że budowa nie kończy się wraz z postawieniem ścian, dachu i zamontowaniu okien. Wtedy sie dopiero zaczyna rozkręcać, wraz z wirem w portfelu. Oczywiście każdy projekt można zrealizować w wersji ekonomiczej i wypasionej - 2-3, a nawet 4 krotnie droższej niż jest potrzeba. Ale nawet wersja ekonomiczna w przypadku tak dużego domu jest duża.

 

Lubię logiczne rozwiązania, a umiejscowienie dwóch łazienek obok siebie w moim odczuciu do takich nie należy, tak jak przedsionek do kotłowni pod nazwą "garderoba". Milla trzymam kciuki za twoja budowę, pytałaś o opinię - oto moja. pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monka, b. chętnie obejrzę. Faktycznie Sosenka i Konwalia są podobne do Modrzewiowego, tylko większe, więc raczej nie zmnieszczą się na moją działkę. Ale zawsze to jakiś punkt odniesienia.

 

Mój kolega z pracy wybudował sosenkę jak byś chiała zobaczyć i do Polic masz niedaleko to myślę że mógł bym ci to załatwić

 

to chyba ta Sosenka którą widziałam, oczywiście z zewnątrz :) czy ona jest po lewej stronie jak się wjeżdża do Polic jadąc od Przęsocina. W zeszłym roku była w stanie surowym, kolega już mieszka?

 

Monka to dokładnie ta Sosenka Kolega już mieszka od marca,

 

 

tutaj fotka (kurcze nie umiem wklejac zdjęc i skracac tych linków . nawet dzisiejsza ściaga KAS01mi nie pomogła) :oops: http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.html?no=2&id=32398&q=działka&k=5&nxt=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...