Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

TESKA

 

Męczyłem i męczyłem i zaskoczył. Podobno komuś w firmie u siebie dał namiary na ten środek. Jutro zrobimy dochodzenie i może się uda. Poza tym wspomniał że to nie był środek unieszkodliwiający :cry: a odstraszający, a podobno większość standardowych środków ma niby zabijać zwierzątka :o . Zobaczymy co jutro uda mi się załatwić. Butelka była z tworzywa i jak to określił mój starszy sraczkowato-zielona 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie.

Po ponad rocznej ciszy odzywam sie ponownie :)

Właśnie finalizuję kupno działki :)

Może jest ktoś kto kupił działki od Przembudu w Kobylance?

 

pozdrawiam

 

Nie ma nikogo. Najbliżej od Ciebie jestem ja - jakieś 3km.

 

No to pozdrawiam szczególnie gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska, jakiś pancerny ten Twój kret :o !

 

Już dawno pisaliśmy że to krecica a nie kret :lol:

 

 

no to zlosliwa bardzo......ale moze juz sie zagazowala?

 

Teska, chyba szampanem w Sylwestra. :wink:

 

 

hahahah no smiej sie smiej...zobaczymy jak bedziesz mial trawke...i krecika hahahahahahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Jolly - faktycznie jakaś pechowa jesteś. współczuję :cry:

 

Bodekku - bliźniaki? dobre, ale może być.

 

walczę z tym VAT-em. kurkla ile to, roboty - każda f-ra w łapę, sprawdzanie do nr PKWiU, potem wsio wpisać w załącznik, któy ma tak mało pozycji, ze będę musiała wyprodukować ich kilkanaście. moze do czerwca się wyrobię, to kasę dostanę na..... następne bożę narodzenie :-?

 

pzdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Jolly - faktycznie jakaś pechowa jesteś. współczuję :cry:

 

Bodekku - bliźniaki? dobre, ale może być.

 

walczę z tym VAT-em. kurkla ile to, roboty - każda f-ra w łapę, sprawdzanie do nr PKWiU, potem wsio wpisać w załącznik, któy ma tak mało pozycji, ze będę musiała wyprodukować ich kilkanaście. moze do czerwca się wyrobię, to kasę dostanę na..... następne bożę narodzenie :-?

 

pzdrawiam wszystkich

czy mówisz o zwrocie różnicy vatu?

jeśli tak to proszę oświeć mnie i daj namiarek gdzie dostać formularze do wypełnienia i czy zwrot jest tylko od faktur które przedstawiło się urzędowi czy też od tych które poszły w kąt bo limit był już przekroczony?????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jolly współczuję :(

 

czupurek skąd masz wniosek z załącznikami? znalazłam jakiś na stronie ministerstwa finansów to ten sam?

co do wypełniania to chyba się jeszcze wstrzymam bo nie jest podobno jeszcze oficjalnie opublikowane rozporządzenie ministra w sprawie wykazu materiałów no i cena metra kwadratowego budynku mieszkalnego taże potrzebna do wyliczenia.

Chociarz wiem ze niektórzy wypełaniają i składają wnioski w takim stanie jak mają, termin leci a najwyżej uzupełnią potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESKA

 

Męczyłem i męczyłem i zaskoczył. Podobno komuś w firmie u siebie dał namiary na ten środek. Jutro zrobimy dochodzenie i może się uda. Poza tym wspomniał że to nie był środek unieszkodliwiający :cry: a odstraszający, a podobno większość standardowych środków ma niby zabijać zwierzątka :o . Zobaczymy co jutro uda mi się załatwić. Butelka była z tworzywa i jak to określił mój starszy sraczkowato-zielona 8)

 

 

to ja czekam.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...