Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Klaus, czy słyszałeś coś więcej o firmie Okna-Wiktor Rado, o której wspomniałeś na forum? Może jakieś opinie użytkowników okien jego wykonawstwa?

 

Ja znam tego gościa. U siebie w firmie zlecałem jemu wymianę 30 szt okien 860*1150 i kilka większych w naszych biurach. Wstawiałiśmy okna Deceuninck profil 5-komorowy, bardzo fajne okna. Gość konkretny robota zrobiona szybko, porządnie i zdecydowanie taniej niż konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :D

 

Witajcie!

u nas to wszystko przymocowane na kabelkach ,

bo nasza córka co chwilę zwala klawiaturę lub mysz ,

bezprzewodowa mysz już dawno znalazłaby się gdzieś pod jakimś meblem,

a ja szukałabym ją przez parę godzin, tak jak jest z wieloma rzeczami w naszym domu -szczególnie z pilotami.

 

Coś mocno rozrzutną córkę macie. Co będzie w przyszłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzesiekB - współczuję, bandyctwo strasznie się panoszy, a najgorsze, że policja pewnie i tak nie wykryje sprawców :( . Jestem za surowym karaniem takich złodziejo wandali, ale niestety wpierw ich trzeba znaleźć. Co do obcinania rąk to obawaim się, że chyba nie bardzo by to odstraszyło, a najwyżej utrudniło kradzieże tym z obciętymi rękami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy.... niestety zostałem podle okradziony na budowie... :evil:

Skradziono mi rozdzielnię elektrycznš (a piękna była Rb-etka... nowiuka). Pal lichgo samš skrzynkę, ale przy okazji korzystajšc z siekiery wyršbano kable energetyczne, które teraz trzeba mufować.... :evil:

Nawiasem mówišc: jak podchodzilicie do realizacji prac. Czy "w rodku" zaczynalicie jakie (tynki, CO, instalacje elektryczne) bez okien i drzwi wejciowych? Z dowiadczenia bowiem wiem, że majac okna, trzeba ich solidnie pilnować.... sšsiadowi ukradli je kilka godzin po zamontowaniu... :evil: Wszystkim oprócz złodzieja miłej nocy...

:( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nikt mnie nie przebije: w pracy mamy +2.4 st.C :o

brrrrrrrrrrrrrrr

 

delf, przymarzniesz do komputera! :o

nie zdążę, zaraz stąd uciekam, hehe

poza tym najzimniej jest od biurka w dół, więc zaraz sobie pójdę, zanim przmarzne do podłogi i nie będe mogła juz uciec :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Maggie

mąż mi się podoba, nawet bardzo 8) , tylko zdecydowanie mniej kłopotów było przy dokonywaniu wyboru. Ot, trafił się od razu taki, jak trzeba! :lol:[/quote]

 

W takim razie masz szczęście a skoro tak jest, to pewnie i sensowny projekt też się znajdzie. Zastanów się nad indywidualnym za rozsądną cene. To może być rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="maro74

Ja znam tego gościa. U siebie w firmie zlecałem jemu wymianę 30 szt okien 860*1150 i kilka większych w naszych biurach. Wstawiałiśmy okna Deceuninck profil 5-komorowy, bardzo fajne okna. Gość konkretny robota zrobiona szybko, porządnie i zdecydowanie taniej niż konkurencja.

 

Maro, super! Bardzo dziękuję. Prowadzę z nim zaawansowane rozmowy. Twoja opinia bardzo mi się przyda przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Witajcie!

u nas to wszystko przymocowane na kabelkach ,

bo nasza córka co chwilę zwala klawiaturę lub mysz ,

bezprzewodowa mysz już dawno znalazłaby się gdzieś pod jakimś meblem,

a ja szukałabym ją przez parę godzin, tak jak jest z wieloma rzeczami w naszym domu -szczególnie z pilotami.

 

Coś mocno rozrzutną córkę macie. Co będzie w przyszłości :wink:

Witam

:roll: hmm narazie jest malutka ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...