Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Ja znam tego gościa. U siebie w firmie zlecałem jemu wymianę 30 szt okien 860*1150 i kilka większych w naszych biurach. Wstawiałiśmy okna Deceuninck profil 5-komorowy, bardzo fajne okna. Gość konkretny robota zrobiona szybko, porządnie i zdecydowanie taniej niż konkurencja.

 

Maro, super! Bardzo dziękuję. Prowadzę z nim zaawansowane rozmowy. Twoja opinia bardzo mi się przyda przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

 

Czy mowa o firmie RADO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

I ja wtrącę swoje wrażenia odnośnie klawiatur: bezprzewodowe imponowały mi do czasu, kiedy podczas pracy zdechły baterie, projekt nie zapisany, zwieńczenie kilku godzin pracy, musiałam zbiec z 4 pietra porzucając świezo zaparzona kawkę i wygrzany fotel i poszukać baterii w pobliskich kioskach, po czym wdrapać się znowu, założyć baterie i liczyć na szczęście, że nic mi po drodze nie padnie...uff, udało się. Ale już wyleczyłam się z bezprzewodowych klawiatur i myszy. :D

 

Obiektywnie rzecz biorąc nie było zagrożenia utraty danych z powodu nie działającej klawiatury.

Ale dane to warto zapisywać dużo częściej niż raz na kilka godzin. A co by było jakby prąd wyłączyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus, czy słyszałeś coś więcej o firmie Okna-Wiktor Rado, o której wspomniałeś na forum? Może jakieś opinie użytkowników okien jego wykonawstwa?

 

Mój wykonawca mi go polecił. Robił u niego w domu. Bliższy kontakt z firmą nie zniechęcił a to już dużo. Dostałem ofertę. Jedna z lepszych, okna też OK. Więc jest spora szansa, że ja u nich zamówię ale to dopiero za jakieś pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo

 

ale miałem dziś dzień - mega kaca po wczorajszym :oops:, a w firmie to tak naprawdę kompletnie NIC mi nie szło :evil:, wszystko pod górę :roll: i do tego nie można sobie zapalić dla wyluzowania (7 miesiąc) nawet nie wiem co mam ze sobą zrobić - kompletnie mnie dzień rozwalił. I nic w sprawie domu też nie zrobiłem. Jak ja nienawidzę przełomów roku :x

 

 

 

Teska

 

Z przykrością muszę stwierdzić że mimo zmasowanych poszukiwać nie udało się odnaleźć tej nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece opadaja.....lusterko mi ukradli.... :cry: :x pod sklepem.....

 

no to współczuwam :evil:

znam to z autopsji; ale co najciekawsze

to kradną tylko w Szczecinie

normalnie wiocha z tramwajami :(

 

 

nie tylko...mojemu znajomemu w Poznaniu....wylamali zamek...wytlukil szyby... zdemolowali stacyjkę...i nie odjechali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo

 

ale miałem dziś dzień - mega kaca po wczorajszym :oops:, a w firmie to tak naprawdę kompletnie NIC mi nie szło :evil:, wszystko pod górę :roll: i do tego nie można sobie zapalić dla wyluzowania (7 miesiąc) nawet nie wiem co mam ze sobą zrobić - kompletnie mnie dzień rozwalił. I nic w sprawie domu też nie zrobiłem. Jak ja nienawidzę przełomów roku :x

 

 

 

Teska

 

Z przykrością muszę stwierdzić że mimo zmasowanych poszukiwać nie udało się odnaleźć tej nazwy.

Ok i tak dzięki....ale moze ( puk puk odpukuje) juz ja zagazowlam...narazie nic nowego mi nie przybylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie rzecz biorąc nie było zagrożenia utraty danych z powodu nie działającej klawiatury.

Ale dane to warto zapisywać dużo częściej niż raz na kilka godzin. A co by było jakby prąd wyłączyli?

Płacz i zgrzytanie zębów!

 

A z tym zapisywaniem, to oczywiście racja i z reguły się tego trzymam, wręcz obsesyjnie, co ruch, to zapisz; ale czasami jak się człowiek tak jakoś zapracuje, to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piątkowo

 

ale miałem dziś dzień - mega kaca po wczorajszym :oops:, a w firmie to tak naprawdę kompletnie NIC mi nie szło :evil:, wszystko pod górę :roll: i do tego nie można sobie zapalić dla wyluzowania (7 miesiąc) nawet nie wiem co mam ze sobą zrobić - kompletnie mnie dzień rozwalił. I nic w sprawie domu też nie zrobiłem. Jak ja nienawidzę przełomów roku :x

 

Tomadyna, dla mnie ten dzień też :evil: :evil: . Ja postaram się o kaca na jutro a Ty lecz swojego klinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus, czy słyszałeś coś więcej o firmie Okna-Wiktor Rado, o której wspomniałeś na forum? Może jakieś opinie użytkowników okien jego wykonawstwa?

 

Mój wykonawca mi go polecił. Robił u niego w domu. Bliższy kontakt z firmą nie zniechęcił a to już dużo. Dostałem ofertę. Jedna z lepszych, okna też OK. Więc jest spora szansa, że ja u nich zamówię ale to dopiero za jakieś pół roku

 

Klaus, dzięki za odzew. Ja w zasadzie jestem już zdecydowana ale zamówic też na razie nie mogę, bo pomiar otworów byłby jedynie wirtualny. Czekam na ściany. Próbowałeś negocjowac cenę, czy akceptujesz ją bez dyskusji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece opadaja.....lusterko mi ukradli.... :cry: :x pod sklepem.....

 

Teska, współczuję. Sama również miałam podobne przyjemności dwa razy. Dobrze, że nie więcej, bo pewnie budżet nie wytrzymałby mojej zasady kupowania części tylko z pewnego (oficjalnego) źródła. A złodziejom obcinałabym łapy. Starożytni mieli dobre prawo. No i oni nie martwili się, kto wykarmi kalekich "członków społeczeństwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano pytam dlatego że buduje się tam nie duży domek parter juz wyciągnięty zostało wieniec i strop a ja wczoraj 5,5 t pręta 10 i 12 wiozłem na ta budowę uważam ze tej stali o połowę zadużo ale to sprawa inwestora brygada która to stawia też oświadczyła że to za duzo ale nie mój to problem chyba ze to ma byc bunkier to wtedy sory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...