Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

Panowie i Panie poszukuję projektów na działkę z wjazdem od północy.

Jeśli ktoś poratował by mnie linkiem :) dziękuję z góry.

 

Jutro idę do notariusza i stanę się w końcu posiadaczem ziemskim :)

 

Gratulacje. Wejdź w Google i wpisz: projekty domów. Większośc projektów jest przewidziana do typowych warunków, czyli z wjazdem od północy, zachodu lub wschodu. To właśnie wjazdów od południa jest mało i czasem trzeba nieźle się naszukac, żeby znależc interesujący projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..rece opadja.....poszlam z synusiem ubrac go na studniowke :cry: :cry: :cry: i zamarlam....garnitur...1000 zł :o :o koszula 110, krawat 130...buty 270.....pasek...36..... :o :o :o hahaha szok przezyłam.....

 

Zawsze jest nadzieja, że może już nie urośnie i będzie to zestaw dyżurny do czasów całkowitego "statusienia" :wink: . No, chyba że rośnie w tempie zastraszającym albo jest super elegantem i musi miec nowy na każdą okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki Delf.

Właśnie też słyszeliśmy, że wiosna to nie najlepszy okres na rozpoczęcie budowy. Jednak nie mamy wyboru i zacząc na wiosne musimy.

Co do wyniesienia budynku to też słyszeliśmy o takim rozwiązaniu, ale chyba musimy przedyskutować sprawę z naszym przyszłym kierownikem budowy, człowiekiem który również robił nam adaptację. Bo nie wiemy czy można tak poprostu wynieść budynek o 20-30 cm bez zmian w adaptacji projektu?

 

vitulaki

 

Tak, czy inaczej, warto zrobic badanie gruntu (w tej sytuacji najlepiej wiosną, przed wbiciem pierwszej łopaty) albo oceniac bezpośrednio w wykopie i na gorąco dyskutowac z konstruktorem, projektantem albo sensownym kierownikiem budowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..rece opadja.....poszlam z synusiem ubrac go na studniowke :cry: :cry: :cry: i zamarlam....garnitur...1000 zł :o :o koszula 110, krawat 130...buty 270.....pasek...36..... :o :o :o hahaha szok przezyłam.....

 

A co powiesz Teska na damską torebkę za osiemset ? Jakie jest uzasadnienie takich cen, bo garnitur ma chociaż sporo materiału i robocizna też pewnie niemała a torebka?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Wejdź w Google i wpisz: projekty domów. Większośc projektów jest przewidziana do typowych warunków, czyli z wjazdem od północy, zachodu lub wschodu. To właśnie wjazdów od południa jest mało i czasem trzeba nieźle się naszukac, żeby znależc interesujący projekt.

 

Oczywiście psia mać mam wjazd od południa ;) i dlatego pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równiez witam w nowym tygodniu.

 

Teska - gdzie ci to, lusterko jumneli parszywcy?

 

no to twój synek elegancko się zaprezentuje i tylko się modlić żeby ciucha na dłużej starczyło.

 

ja korzystam od począku z jumara i nie narzekam bo, chociaż jest punktualny. sąsiady moje mieli jantrę i szybko z niej zrezygnowali (powód mi nie znany). fakt po podwyżkach płacę 45,90 zł za kwartał - pojemnik 120l, ale cóż poradzić.

 

GrzegorzB - współczuję !@$%#@ :evil: . z tego co słyszę to, w waszych okolicach kradną od lat i to, na potęgę, jakiś trójkąt bermudzki. :-? w sumie chyba opłacałoby się wam kogoś wynająć (typu goła głowa, telewizory pod pachami), żeby złapać i przetrzepać amatorów cudzego.

 

a u mła w kompie padł radiator z kulerem. oczywiście taaaaaakich starych części to, już nie można kupić bo nie ma. dostałam radiator 3 razy większy od oryginału, ale razem z synusiem, wymontowaliśmy to i owo i jakoś wpasowaliśmy go (trochę na wcisk :wink: ) i wiecie co? o dziwo wszystko działa :lol: .

 

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..rece opadja.....poszlam z synusiem ubrac go na studniowke :cry: :cry: :cry: i zamarlam....garnitur...1000 zł :o :o koszula 110, krawat 130...buty 270.....pasek...36..... :o :o :o hahaha szok przezyłam.....

 

A co powiesz Teska na damską torebkę za osiemset ? Jakie jest uzasadnienie takich cen, bo garnitur ma chociaż sporo materiału i robocizna też pewnie niemała a torebka?? :o

 

ech.....widzialam torebke....za 400$ o takie zrobilam oczy :o :o i naprawde nic takiego....no ....Prado....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Wejdź w Google i wpisz: projekty domów. Większośc projektów jest przewidziana do typowych warunków, czyli z wjazdem od północy, zachodu lub wschodu. To właśnie wjazdów od południa jest mało i czasem trzeba nieźle się naszukac, żeby znależc interesujący projekt.

 

Oczywiście psia mać mam wjazd od południa ;) i dlatego pytam ;)

 

 

ja mam od poludnia i nie narzekam...a nawet jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...