Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

I jeszcze dziś straszne wieści dostałem z gminy :cry:

Wykończę się chyba nim rozpocznę - tego jeszcze nie było. :-?

 

Co się takiego stało?

 

Jakiś burak złożył odwołanie od zmiany w planie bo chce tam budować wielorodzinnie. W poniedziałek mam zamiar wiedzieć więcej. Wczoraj był dzień przyjmowania interesantów lecz pani była w delegacji - dziś jest na miejscu ale dzisiaj jest piątek i interesantów nie przyjmują. W poniedziałek jadę do nich i mam nadzieję ze Pani nie będzie np. na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Szczecin i EDGE ?? - tu chyba nie powinno być znaku =

 

W Szczecinie EGDE'a ma Plus, tak wynika z ich mapki zasięgu, ale również z rzeczywistego wykorzystania, z mapki wynika, że jest dostępny również w Mierzynie, Policach, Dobrej, Przecławiu, niestety u mnie na wsi jest tylko GPRS. Co ciekawe przedstawiciele Plusa zapowiadają, że w tym roku w Szczecinie ma ruszać G3, przynajmniej na potrzeby transmisji danych w ramach iPlusa. IDEA z której usług korzystam, też podaje informacje, że w Szczecinie działa EDGE i patrząc po prędkościach transmisji właściwie się to potwierdza. Co do Ery to jeszcze ich nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie o co chodzi ? :o

Prosiłem o wycenę z szybami P2

Dostałem

P2 - 6,7/16/4

P2- 9/16/4

P2 - 4/16/4

Sądziłem że te grubości i odległości są jakoś parametryzowane słowem P2. Z tego co dostałem wychodzi że różnica w grubości jest prawie 100 % ???

 

Tomadyna, w temacie :Szukam dobrych okien udziela porad supr spec od szyb - Charlie. W razie wątpliwości pisz do niego. Ja skorzystałam z jego wiedzy, facet jest OK.

 

Piękne dzięki - spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś burak złożył odwołanie od zmiany w planie bo chce tam budować wielorodzinnie. W poniedziałek mam zamiar wiedzieć więcej. Wczoraj był dzień przyjmowania interesantów lecz pani była w delegacji - dziś jest na miejscu ale dzisiaj jest piątek i interesantów nie przyjmują. W poniedziałek jadę do nich i mam nadzieję ze Pani nie będzie np. na urlopie.

 

A co było w poprzednim planie, który pewnie wygasł, ale coś chyba było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś burak złożył odwołanie od zmiany w planie bo chce tam budować wielorodzinnie. W poniedziałek mam zamiar wiedzieć więcej. Wczoraj był dzień przyjmowania interesantów lecz pani była w delegacji - dziś jest na miejscu ale dzisiaj jest piątek i interesantów nie przyjmują. W poniedziałek jadę do nich i mam nadzieję ze Pani nie będzie np. na urlopie.

 

A co było w poprzednim planie, który pewnie wygasł, ale coś chyba było?

 

Tam jest obecnie aktualny plan na wielorodzinne i obecnie tzn. od września 2004 toczy się procedura zmiany na jednorodzinne. W środę 11.01.2006 mijał termin na składanie uwag i jakiś gość podobno kilka minut przed 15.00 złożył uwagę :evil: :-? :x :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii "Zasięg sieci komórkowych"

 

Z mapy firmy IDEA wynika, że w moim rejonie zasięg jest na zewnątrz budynków :( , czyli powinienem się cieszyć, że udaje mi się porozmawiać nie wychodząc z domu :( , za to sieci niemieckie działają znakomicie, co prawda trochę nieswojo się czuję, gdy przychodząc do domu dostaję SMS'a "Witamy w Niemczech" :-? , jakość połączeń jest OK tylko szkoda, że połączenia za ich pośrednictwem są sporo droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś burak złożył odwołanie od zmiany w planie bo chce tam budować wielorodzinnie. W poniedziałek mam zamiar wiedzieć więcej. Wczoraj był dzień przyjmowania interesantów lecz pani była w delegacji - dziś jest na miejscu ale dzisiaj jest piątek i interesantów nie przyjmują. W poniedziałek jadę do nich i mam nadzieję ze Pani nie będzie np. na urlopie.

 

A co było w poprzednim planie, który pewnie wygasł, ale coś chyba było?

 

Tam jest obecnie aktualny plan na wielorodzinne i obecnie tzn. od września 2004 toczy się procedura zmiany na jednorodzinne. W środę 11.01.2006 mijał termin na składanie uwag i jakiś gość podobno kilka minut przed 15.00 złożył uwagę :evil: :-? :x :cry:

 

nieciekawie....w dolujach wsrod parterowek....stoi 4 rodzinny niby dom...a blok.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś burak złożył odwołanie od zmiany w planie bo chce tam budować wielorodzinnie. W poniedziałek mam zamiar wiedzieć więcej.

 

Shit!!!

A może my możemy jakoś oprotestować jego odwołanie, albo pozwolenie na budowę albo cokolwiek innego?

 

Na pocieszenie nam pozostaje, że te wielorodzinne to tylko do 2,5

kondygnacji mogą być. Ciekawe gdzie on je tam wciśnie?

P...y developer. :evil:

 

A ten maszt to w którym niby miejscu ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tomadyna, no to nieciekawie...

Już i tak mało fajnie, że budują maszt telefonii komórkowej na Zaściankowej, to jeszcze bloki ...

 

Od wczoraj jestem załamany.

 

Mam nadzieję że w poniedziałek jak się dokładnie wszystkiego dowiem na miejscu to przestanę wyglądać tak :evil:

 

A moze tramwaj nam puszcza?

 

No coz moje alcatratz mialo byc najtansza chrona tylko do czasu zmiany kurzacej sie nawierzchni glinianej drogi, a potem utylizacja. (bledem jest odleglosc 6,5m domu od TEJ drogi), ale jak beda bloczki to sie do mojego alcatratz bede sie musial przyzwyczaic na nieco dluzej.

 

Swoja droga jak to sie stalo ze awanturnik z Zasciankowej nie oprotestowal masztu telefonii komorkowej, no i co to za pomysl -maszt w wyraznym zaglebieniu terenu?

Rozumiem na gorce tam gdzie teraz komin sterczy, chyba ze tam zaklad utylizacji odpadow Marian wybuduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

właśnie wróciłam z budowy. Robota wrze. Kończą kominy, kładą łaty na dachu, wstawiają okna.

 

tylko nieśmiało proszę:

 

Tynki tradycyjne - ekipa

 

 

Joziu kobietko zadzwon jak masz skad do mnie, ja nie mam telefonu do Ciebie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...